Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

W wywiadzie pomeczowym Peszko w koszulce z marihuaną. Pełen profesjonalizm!

 

To, że ma koszulkę jeszcze o niczym nie świadczy.

Oczywiście, że nie świadczy. Tylko zwróciłem uwagę.

 

Stwierdzenie pełen profesjonalizm sugeruje jakąś ironię ; )

Odnośnik do komentarza
W wywiadzie pomeczowym Peszko w koszulce z marihuaną. Pełen profesjonalizm!

 

To, że ma koszulkę jeszcze o niczym nie świadczy.

Oczywiście, że nie świadczy. Tylko zwróciłem uwagę.

 

Stwierdzenie pełen profesjonalizm sugeruje jakąś ironię ; )

No wiesz, chodzić w takiej koszulce to może po domu :P

Odnośnik do komentarza

Jednak chodzenie w koszulce z rysunkiem narkotyku, który jest w Polsce nie legalny jednak nie powinien być miejsca. I jako profesjonalista powinien o tym wiedzieć. Nie wspominając już o złym w pływie na młodzież :keke: No chyba, że był tam jeszcze napis "Marijuana is bad, Mkay"

Odnośnik do komentarza

Turina bronil jak bronil ale nie wpuszczal az takich farfocli jak Kotorowski. Niech gra ze Slaskiem o nowy kontrakt, Kotorowskiemu juz dawno powinni podziekowac. Stachowiak czeka :> Slyszalem ostatnio newsy, ze za Smude maja jakiegos genialnego trenera ze Slowacji. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Slyszalem ostatnio newsy, ze za Smude maja jakiegos genialnego trenera ze Slowacji. Prawda to?

Duszan Radolsky? :D

 

A na serio to zapewne Smuda straci kontrakt, który mógł chyba przedłużyć. Lech obecnie gra mega piach a trener w żadnym wypadku nie jest w tym pomocny. Po cholerę kupował(li) kolesi z Bałkanów skoro nawet murawy nie powąchali? O mistrza Lech walczył w tym sezonie w nie w przyszłym i kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Aczkolwiek Smuda kolesi z Bałkanów nie kupował.

No ale jakiś wpływ na politykę transferową chyba ma? :-k

Patrząc z jego punktu widzenia to szkoda, że Łapiński, Majak i Citko już nie grają. Z nimi "łatwiej" byłoby mu wywalczyć tytuł. :>

Odnośnik do komentarza
Slyszalem ostatnio newsy, ze za Smude maja jakiegos genialnego trenera ze Slowacji. Prawda to?

Duszan Radolsky? :D

 

A na serio to zapewne Smuda straci kontarakt, który mógł chyba przedłużyć. Lech obecnie gra mega piach a trener w żadnym wypadku nie jest w tym pomocny. Po cholerę kupował(li) kolesi z Bałkanów skoro nawet murawy nie powąchali? O mistrza Lech walczył w tym sezonie w nie w przyszłym i kolejnych.

 

Najgorsze, że wygasający kontrakt Smudy to nie zwolnienie co chociaż by na niego podziałało :/ Jeśli nie miał, wpływu na transfery to ok. Ale skoro nie miał, to dlaczego się na nie godził :| Niepojęte. Jutro napiszę coś konstruktywnego, bo po dzisiejszym meczu jedyne co przychodzi mi na myśl to wlot na szatnie i wymierzenie bazuki w Kotora :/

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą widziałem wczoraj Semira na rowerze i w super humorze...

To juz nawet przed meczem nie można byc w dobrym humorze? :lol:

 

Co do bramki to dla mnie Kotorowski cofnął rękę, bo prawdopodobnie był przekonany, że piłka uderzy w boczną siatke.

Odnośnik do komentarza
Najgorsze, że wygasający kontrakt Smudy to nie zwolnienie co chociaż by na niego podziałało :/ Jeśli nie miał, wpływu na transfery to ok. Ale skoro nie miał, to dlaczego się na nie godził :| Niepojęte. Jutro napiszę coś konstruktywnego, bo po dzisiejszym meczu jedyne co przychodzi mi na myśl to wlot na szatnie i wymierzenie bazuki w Kotora :/

 

Może nie w Kotora, ale całą drużynę. Mam jednak takie podejrzenia, że możliwym powodem fatalnej gry Lecha na wiosnę mogą być przygotowania w zimowej przerwie. Wystrzał formy miał być przygotowany nie na ligę, a na mecz z Udinese, czyli 1,5 tygodnia wcześniej, a łącząc to z przygotowaniami repry, na którym pojawiło się kilku zawodników Lecha, a bodajże Wilk albo Wojtkowiak w ogóle nie wystąpili, wyszła farsa. Brak doświadczenia z takimi przygotowaniami. Szkoda, że nie gramy tak jak rok temu na wiosnę, bo choć nie była to taka rewelacja jak teraz mistrza sądzę, że by dała. Nie chcę teraz liczyć punktów, ale tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Może nie w Kotora, ale całą drużynę. Mam jednak takie podejrzenia, że możliwym powodem fatalnej gry Lecha na wiosnę mogą być przygotowania w zimowej przerwie. Wystrzał formy miał być przygotowany nie na ligę, a na mecz z Udinese, czyli 1,5 tygodnia wcześniej, a łącząc to z przygotowaniami repry, na którym pojawiło się kilku zawodników Lecha, a bodajże Wilk albo Wojtkowiak w ogóle nie wystąpili, wyszła farsa. Brak doświadczenia z takimi przygotowaniami. Szkoda, że nie gramy tak jak rok temu na wiosnę, bo choć nie była to taka rewelacja jak teraz mistrza sądzę, że by dała. Nie chcę teraz liczyć punktów, ale tak mi się wydaje.

Chyba wole juz wymówki pogodowe. Zrozumialbym to co piszesz gdyby Lech mial tydzien na przygotowanie sie do spotkan pucharowych i na calą runde wiosenną, gdyby za trenera miał osobe malo doswiadczona, ktora dopiero zaczyna przygode z trenerka, gdyby w druzynie byli sami niedoswiadczeni zawodnicy ktorzy dopiero ucza sie "wielkiej" piłki. Wiem ze w przypadku niepowodzenia zawsze szuka sie gdzies winnych. Na pewno winny jest Smuda i caly sztab trenerski, winna jest tez osoba odpowiadajaca za transfery zimowe oraz winne sa tez media za rozdmuchanie balonu z napisem "Super Lech". Za szybko wszyscy uwierzyli w mistrzostwo Lecha, a teraz gdy sytuacja zrobila sie nieciekawa, słychac okrzyki niezadowolenia z trybun. Mam nadzieje ze Lech zdobedzie mistrza, bo patrzac na to co sie dzieje w lidze, to nalezy mu sie to, chociazby za zaslugi.

Odnośnik do komentarza

Ja szukam po prostu powodu zaistniałej sytuacji. Niezadowolenie na trybunach słychać już od meczu z ŁKS-em jeśli nie Arką. Dziś chyba przelała się czara goryczy. Winą jest po części słaba ławka. Media zawsze dmuchały balony super zespołów dominujących ligę. Wszyscy są winni tylko nie piłkarze? Tylko to oni chyba grają, a nie Smuda, Bajor czy Muchiński z Piontkiem razem wzięci. To są Ci sami gracze, którzy grali z Deportivo, Nancy. Dokładni Ci sami, abstrahując już od zimowych transferów. One tutaj nie mają nic do tego. Traktujmy jakby ich w ogóle nie było. I co? Mamy nadal ten sam zespół, nikt prócz Piotra Reissa nie odszedł. Nikt, a może aż Piotrek odszedł. Więc jaki Ty widzisz powód?

Odnośnik do komentarza
[Mam jednak takie podejrzenia, że możliwym powodem fatalnej gry Lecha na wiosnę mogą być przygotowania w zimowej przerwie. Brak doświadczenia z takimi przygotowaniami.
Wszyscy są winni tylko nie piłkarze? Tylko to oni chyba grają, a nie Smuda, Bajor czy Muchiński z Piontkiem razem wzięci.

Ja wiem ze Smuda to spoko gosc, ze potrafi powiedziec cos dosadnie, nie owijajac w bawelne, ale to on odpowiada za gre druzyny. Watpie zeby zawodnikom miej sie chcialo teraz niz wtedy, bo stawka dzisiejszych spotkan jest wieksza do tych na jesieni. Na pewno brak Rengifo bardzo odbija sie na skutecznosci calej druzyny, ale to rolą trenera jest przewidywanie ze moze dojsc do takiej sytuacji. Przyklad Wisły pokazuje ze bez kluczowego zawodnika, potrafila poradzic sobie i utrzymac kontakt z czolowka. Ja wiem ze Smuda ma krotka lawke i w ogole, ale wiedzial o tym przed startem rundy wiosennej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...