Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

z Lechem juz tez nic. Uszol w 99r wycofal sie z "kibicowania", a ja z chodzenia do kotla. Za jego czasow w kotle byla calkiem inna polityka i atmosfera niz teraz. Sam sie teraz dziwie, ale chodzilem z kumplem na dol kotla i kilka "przygód" mielismy, ale to byly lata 90...kazdy mecz z Legia konczyl sie zamieszkami na miescie ;)

Az dziwne, ze po 10 latach mlodzi go jeszcze pamietaja. W sumie dzieki za info, bo nie mialem pojecia co sie z nim dzialo przez te lata, a tak dzieki podaniu im+naz poguglowalem i poczytalem troszke.

Odnośnik do komentarza
Komisja Ligi zweryfikowała wynik meczu 13. kolejki Młodej Ekstraklasy Lech Poznań - Polonia Bytom jako walkower 0:3 na korzyść gości. Na boisku młodzi lechici wygrali 1:0. Powodem tej decyzji był występ nieuprawnionego zawodnika w zespole Lecha Poznań.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,13010,walkower_w_mlodej_ekstraklasie.htm

 

To już kolejny raz - za co kierownik drużyny bierze pieniądze? :x

Odnośnik do komentarza

Ukraiński napastnik Dmytro Browkin wybiegł w pierwszym składzie Lecha Poznań na sparing z Polonią Warszawa.

 

Piłkarz w obecnym sezonie reprezentował barwy Spartakusa Szarowola. W barwach tego klubu rozegrał 14 spotkań w III lidze i strzelił w nich dziewięć bramek. Wcześniej grał między innymi w Metaliście Charków, Zorii Ługańsk oraz fińskim AC Oulu. Ma na swoim koncie także występy w młodzieżowej reprezentacji Ukrainy.

 

źródło: własne / Lech Poznań

 

 

Kolejny pilkarz z FM-a :D nawet bramke strzelil ;)

Odnośnik do komentarza

Trochę o Lechu.

 

Korzystając z przerwy na poszukiwania zawodników wybrał się nie tylko Pogorzelczyk, ale także Zieliński. Trener był na meczach w Bośni, gdzie oglądał pierwszą reprezentacje i młodzieżówki. Ponoć ma zapisane w notesie ciekawe nazwiska, jednak nie chce ich zdradzać.

 

Zieliński dostał zapewnienie z klubu, że dostanie w przerwie dobrego napastnika. Testowani go nie przekonali.

 

Usłyszałem przypadkiem rozmowę Burića z Zielińskim o jakimś bramkarzu z Bośni. Szukają kogoś nowego :-k

 

Na treningu dzisiaj pojawił się Juskowiak, co też warto odnotować.

 

W przeciągu najbliższych dwóch tygodni mają zamiar podnieść pierwszą ze znajdujących się za prostymi kratownice. Później przez dwa tygodnie będą przekładać dźwigi na drugą stronę i do końca grudnia planują zamontować też tę drugą kratownicę. Chcą to zrobić, jeśli pozwolą na to warunki, ale to takie pierdolenie, żeby było później jakieś wytłumaczenie. Czasu do rozpoczęcia rudny wiosennej mają tak dużo, że powinni zdążyć, ale planowali koniec września, a mamy listopad.

Odnośnik do komentarza
Trener był na meczach w Bośni, gdzie oglądał pierwszą reprezentacje i młodzieżówki. Ponoć ma zapisane w notesie ciekawe nazwiska, jednak nie chce ich zdradzać.

Jak Dżeko, to ja takie nazwiska tez bym mógł zapisać ;)

Bośnia to już nie jest czarna dziura na Bałkanach i wątpię by Lechowi się udało sprowadzić graczy na tyle ułożonych by mogli od razu odmienić pierwszą drużynę i niezauważonych przez obserwatorów z możniejszych drużyn zachodnich, albo nawet lokalnych potentatów typu Crvena, Partizan, Dinamo czy Hajduk - gdzie można się doskonale wypromować (Tosić, Jovetić itp).

Odnośnik do komentarza

Wypowiedzi z dzisiejszej konferencji:

 

 

- Widziałem jednego świetnego zawodnika, nazywa się Dżeko. (na pytanie kogo widziałby w Lechu, jakieś bardzo poważne wzmocnienie) :D

 

- Liczę na to, że dojdzie kolejny napastnik do zespołu. Uważam, że jest to konieczność w tym momencie i uważam, że tak się stanie. Wszystko jest możliwe, jednak mam zapewne, że dojdzie do nas dobry napastnik i takiego też poszukujemy.

 

- Byłem w Bośni i oglądałem tam mecz młodzieżówki i pierwszej reprezentacji. Jest tam paru młodych, fajnych i ciekawych chłopaków wiadomo, że jest to na razie melodia przyszłości, ale po tych meczach mamy pewne spostrzeżenia.

 

- Nazwiska mam, ale nie mam nazwisk dla prasy.

Odnośnik do komentarza
Lechia Zielona Góra zamierza rozpocząć współpracę z Lechem Poznań. Inicjatywa wyszła od ekstraligowca z Wielkopolski. Umowa ma zostać podpisana już wkrótce.

 

- Lech Poznań zaproponował nam współpracę. Sami zgłosili się do nas z propozycją ewentualnego wypożyczenia nam zawodników - nie takich, których oni chcą nam wskazać i co do których moglibyśmy mieć wątpliwości, tylko zapraszają nas, żebyśmy obejrzeli ich Młodą Ekstraklasę i zawodników. W środę pojedziemy do Wronek, zobaczymy tam sparingi, zobaczymy co ci chłopcy prezentują. To temat bardzo świeży. Jesteśmy podbudowani. Wszyscy mówią, że to jest wizja grania na tym poziomie rozgrywek - młodzieżą, która się uczy i ogrywa - powiedział na antenie Radia Zachód Wiceprezes Lechii, Krzysztof Stacewicz.

 

www.sport.zgora.pl

 

a to ciekawostka :> Gralem przeciwko Stacewiczowi w sobote na turnieju halowym i chwile przed meczem pogadalismy to wspominal ze cos sie ruszy na dniach z Lechia :D predzej spodziewalem sie powrotu Drozdowicza niz wspolpracy z Lechem ale co tam :D tylko zeby to nie bylo jak (nie)porozumienie z Górnikiem Zabrze :keke:

 

w Lechu cos wogole o tym wiedzia ;) ?

Odnośnik do komentarza

Idiota to bym powiedzial tez z Gancarczyka ze gral do konca. Drugi Singlar. Jak boli to sie schodzi a nie gra do konca, a watpie by go nie bolalo.. Ambicja swoja strona ale zdrowie wazniejsze.

 

W przerwie dostał przeciwbólowe. Gdyby każdy kogo boli schodziłby to na ławce musiałoby być nie 7, a 10 a zmian nie 3 a 5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...