Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Obrońca Lecha Poznań Zlatko Tanevski, który od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją będzie musiał przejść operację. Macedończyk urazu doznał w ostatnim meczu sparingowym na zgrupowaniu w Bad Reichenhall. – Zlatko pojedzie jeszcze na konsultacje do Niemiec, wiadomo już jednak, że konieczna będzie operacja w związku z urazem stawu kolanowego. To oznacza, że do końca roku nie będzie mógł pojawić się na boisku – mówi lekarz Lecha, dr Tomasz Piontek.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,12473,tanevski_przejdzie_operacje.htm

 

Ale po co kupować środkowego obrońcę, no, po co? Przecież Ivan i Wojtkowiak i pewnie Rengifo jak będzie trzeba też mogą grać na środku obrony :doh!:

 

 

Mówiłem o jego przerwie już jakiś czas temu. Szybko klub przekazał tę informacje do opinii publicznej.

Odnośnik do komentarza

Lewy z Brugią zagra na 99%. Glik miał być realizowany na zimę. Nie wiem czy czegoś szukają, trudno powiedzieć. Jak nie, to mamy bądź co bądź kłopot na tej pozycji i to nie mały. Chyba, że liczbą na to, że zagra tam dobrze Ivan, Injać, albo Wojtkowiak, który wróci za jakiś czas do gry.

Odnośnik do komentarza

Handzić też jest duży, mógłby na środku obrony niczym Roman Wójcicki zagrać.

 

Sorry, ale to jest jakieś chore pierdolenie ze strony klubu - mamy JEDNEGO dobrego środkowego obrońcę i nikomu to nie przeszkadza. O tym, jak na środku obrony gra Ivan, przekonaliśmy się w niedzielę. Wojtkowiak i Injac to również tylko pobożne życzenia, zwłaszcza że ten pierwszy do gry tak naprawdę będzie gotowy na wiosnę. Jeżeli zarząd chce sukcesów w LE i lidze, musi sięgnąć do skarbonki, przy czym niekoniecznie po przecenionego Jodłowca.

Odnośnik do komentarza

jak jest 1 dobry DC to przejsc na 3-5-2 albo 3-4-3 ;) Ivan jako pół lewy dalby rade ;) gorzej z pół prawym :] to tyle w kwestii fantazji dacka :]

 

Co do bramki nr 1 ( ta bomba z dystansu ) raczej bym nie obwinial za bardzo Kasprzika, fakt ze okno to nie bylo, ale sam środek bramki równiez ( a widzialem takie opinie ;) ) na powtorce zza pleców strzelca widać dokładnie jak w ostatnim momencie doskakuje do niego Arboleda i jeszcze zasłania piłkę. Muchołap miał mało czasu na reakcję. Czy nie powinien stać na linii? Czy ja wiem ? Na linii to teraz bramkarz ma stać chyba tylko przy karnych ( a i tam nie powinien ;) ) Może ciut za bardzo był wysunięty ;) Inna sprawa ze ruchami i postura Grześ jakos wydaje mi sie ociężały :-k Moze to tylko typ Borucowaty, Robbinsonowaty itp ;)

Odnośnik do komentarza
Obrońca Lecha Poznań Jarosław Ratajczak został wybrany najlepszym piłkarzem międzynarodowego turnieju piłkarskiego w Hiszpanii. Nie brak głosów, że od czasów Władysława Żmudy na polskich boiskach nie pojawił się tak wielki talent - czytamy w tygodniku "Piłka Nożna".

 

Turniej odbył się w miejscowości Amposta. Brały w nim udział m.in zespoły juniorów starszych Espanyolu Barcelona czy Villarrealu. Drużyna "Kolejorza" zajęła w nim czwarte miejsce a gwiazdą turnieju wybrano poznańskiego stopera, Jarosława Ratajczaka.

 

- To na pewno lekki szok. Podczas takich turniejów największe szanse na podobne wyróżnienie mają z reguły napastnicy, względnie piłkarze drugiej linii. A ja jestem przecież środkowym obrońcą - mówi piłkarz w wywiadzie dla "Piłki Nożnej".

 

Nie brakuje głosów, że młody piłkarz Lecha to największy talent jaki biegał po polskich boiskach, od czasów Władysława Żmudy.

 

- Bardzo miło mi to słyszeć, ale bez przesady. Ja wiem na jakim miejscu obecnie się znajduję. Pan Żmuda był wielkim piłkarzem, a ja o podobnej karierze na razie mogę co najwyżej pomarzyć. Ale czasem marzenia się spełniają - mówi Ratajczak.

 

Wybranie Ratajczaka gwiazdą turnieju to nie jedyny sukces Lecha w Hiszpanii. Mecz "Kolejorza" z Villarealem, przegrany przez Polaków 0:1, okrzyknięto najlepszym meczem dnia.

 

- Dzięki dobrej grze otrzymaliśmy zapewnienie gospodarzy, że jeśli tylko zechcemy, to będziemy otrzymywać zaproszenia na najlepiej obsadzone turnieje w Hiszpanii - mówi trener Juniorów Starszych Lecha, Mariusz Rumak.

 

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Pilkarz-Lecha-gwiazda-w-Hiszpanii,wid,11411815,wiadomosc.html?ticaid=18980&_ticrsn=3

 

Ciekawe :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...