Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Z Jagą jest sytuacja zupełnie inna - Jaga przyznała się i zwróciła z propozycją ugody i ukarania klubu na jego warunkach. Lech wnioskuje o całkowite umorzenie sprawy ze względu na brak podstaw formalnych (KKS nie jest kontynuatorem WKSu w sensie ciągłości prawnej).

 

I z innej beczki - wczorajszy wywiad ze Smudą:

 

http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/ar...acego_sera.html

 

Facet ma jaja jak orzechy kokosowe. Perełek do cytatów z tuzin:

 

W pewnym momencie w Lechu szło panu słabo. Miał pan już wylecieć...

W tym zawodzie musisz być bandzior, musisz wytrzymać. Kibiców, zarząd, media, całe to ciśnienie. Pamiętam, jak banda kibiców wyła za moimi plecami: Smuda, zmiana! A ja mówię sobie: ja wam dam zmianę. A nie dam i koniec! Nie można ulegać. Czasem to wyglądało tak, że robię na przekór 30 tysiącom ludzi. Tak się wydawało, ale tak nie było. Bo przecież wyszedłem obronną ręką. Gdybym podlizywał się kibicom, łaził za dziennikarzami, to nikt by mnie nie szanował. Trener, który nie potrafi wytrzymać ciśnienia i przy stanie 0:2 chowa się do budy, powinien zapomnieć o tym zawodzie. Do domku i z pieskiem na spacerek. Musisz wytrzymać do końca, aż cię wypier... Czasem mam pianę na ustach i gały mi wychodzą. Jak zawodnicy widzą, że mógłbym zeżreć trawę z ambicji, to też tak robią. Ja ich pociągam.

Odnośnik do komentarza
Dogrywka? Karne? (ewentualne)

+dojazd do domu....mecz nie moze sie skonczyc o 20.40 przeciez ;)

Godzina srednia, po pracy malo osob zdarzy..ale co poradzic, chyba ze mogli grac w czw/wt o 20, przekladajac ligi o 1 dzien na pt/nb. Bilety po 18pln minus 30% dla karnetowcow? 12.60 :o hyhy chyba sie przejde jak bedzie ladna pogoda. Moze me_who wpadniesz? :)

 

18 zł Qczu dla karnetowców :) Bez karnetu 25.

Odnośnik do komentarza
18 zł Qczu dla karnetowców :) Bez karnetu 25.

łe myslalem ze ta cena przed 30% cutem :P

 

Prof:

Jednocześnie informujemy, że w dniach 23-27 marca prowadzona będzie zamknięta sprzedaż biletów na spotkanie Remes Pucharu Polski Lech Poznań - Wisła Kraków. Tradycyjnie w pierwszy dzień sprzedaży zamkniętej w godzinach 8:00-9:00 w kasach pod IV trybuną prowadzona będzie sprzedaż tylko dla posiadaczy kart płatniczych Lecha Poznań. Od godziny 9:00 bilety będzie można zakupić we wszystkich punktach sprzedaży. Ceny wejściówek w sprzedaży zamkniętej: 25 zł (IV trybuna), 18 zł (II trybuna).

to jeszcze troszke ;)

Odnośnik do komentarza
Jakub Wilk i Anderson Cueto, którzy po meczu z Jagiellonią narzekają na urazy mają już za sobą wszystkie badania - Obie kontuzje nie są tak groźne. Kuba ma naciągnął mięsień dwugłowy uda, natomiast Anderson ma naciągnięte więzadła przyśrodkowe w kolanie. Obaj dziś wyszli już potruchtać po boisku - mówi lekarz Lecha, dr Tomasz Piontek. Kolejną dobrą wiadomością jest powrót do treningów Sławomira Peszko, choć lechita na razie pracuje indywidualnie.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,11475,kontuzj...dywidualnie.htm

 

Robią dobrą minę do złej gry, niewesoło to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, czy to praca w Wyborczej tak ludzi zmienia, czy co? Zawsze dobrze mi się czytało Czadobloga, bo fajnie pisze o śląskiej piłce, ale teraz dołączył poziomem do panów Steca, Sarzały i całej reszty:

 

Jeśli wygra Franz - zdołuje tworzonego od nowa Górnika, skieruje go w tory jesiennej bylejakości i wprowadzi na Roosevelta bardzo nerwową atmosferę. A przede wszystkim znacznie zwiększy szansę Lecha na pierwsze w historii klubu mistrzostwo Polski.

 

http://czado.blox.pl/2009/03/Kasperczak-za...a-ze-Smuda.html

Odnośnik do komentarza

Czado już taki jest - Dyskopolo, Amica Poznań, najważniejszy stadion świata to Śląski, Polonia Bytom powinna mieć dożywotnią licencję bez względu na wszystko, poza Śląskiem to chamy, ludzie dzicy, a po ulicach niedźwiedzie chodzą itd.

raz na 2-3 tygodnie lubi przywalić z grubiej rury, najlepiej tak żeby lead można było dać na główną gazety.pl

Odnośnik do komentarza

Bede probowal kupic bilet na Wisle, bo akurat jestem w tym czasie w Polsce. Jak teraz wyglada rozklad na trybunach? Gdzie jest kociol? Na mecz bede chcial pojsc z kumplem z Anglii, ktoremu bardzo zalezy na zobaczeniu polskich kibicow na zywo i Lecha w akcji, wiec ktora trybuna jest bardziej 'piknikowa' bo spiewac on nie bedzie. Ja moge sie wydzierac gdziekolwiek ;) Juz prawie 2 lata nie bylem na Bulgarskiej... :/Ehh...

Odnośnik do komentarza
Pewnie karty będą potrzebne. Koszt wyrobienia to 15 zł. Bilet 25 zł, więc 40 zł będzie Was to kosztować. A my chodzimy na dół na II, a Qcz się boi :]

mam wrazenie ze mareq mowi o lidze wiec o cenie 25 mozna zapomniec ;) Jesli taka Jaga po 40 byla na II to Wisla po 60 bedzie pewnie ;) A i w dzien meczu moze biletow nie dostac, a gdzie karte wyrabiac...

boi? :D Panie to nie te lata juz ;) do kolta chodzilem jak na jedzenie mowiles papu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...