Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ciekawe jeszcze ile bedziecie wklejac takich plotek...wp, SE....naprawdę wiarygodne źródła....Przecież te portale sprzedawały juz setki piłkarzy i mało który zmienił barwy. Wczoraj Pogo dementował plotki SE, ze Celtik złożył ofertę. Jak oficjalne pisma będą to możemy komentować teraz to dla mnie tylko newsy sezonu ogórkowego.

Odnośnik do komentarza

Kulisy sportu, Kołtoń rozmawia z Rutkowskim. Wszystko moim zdaniem w temacie. Facet przekonuje mnie do siebie coraz bardziej. Polecam obejrzenie wszystkim głównie tym co wklejają właśnie te nowinki z wp, gazet i innych :D A co do wypowiedzi Rutkowskiego to :respekt: .

 

http://pl.youtube.com/watch?v=KNy43gc3-OE&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=q1zzzbajma0&...feature=related

Odnośnik do komentarza

A skąd wiecie, że Stilić nie powiedział naprawdę nic takiego? Oczywiście SE to eufemicznie mówiąc średnio wiarygodne źródło, ale to nie znaczy że taka wypowiedź na pewno nie padła. Poza tym gadanie, że nikogo nie sprzedadzą to jedno, a jak przyjdzie konkretna oferta i zawodnik będzie chciał odejść? Z niewolnika nie ma pracownika i nasze kluby wielokrotnie to przerabiały.

Odnośnik do komentarza
A skąd wiecie, że Stilić nie powiedział naprawdę nic takiego?

 

Bo SE słynie z pisania niusów i wywiadów z tyłka. To źródło w 100% niewiarygodne i nie ma sensu traktować je poważnie. Jest martwy sezon, liga nie gra, Kubica nie jeździ, Małysz tak jakby nie skakał, "redaktorzy" muszą czymś dział sportowy zapełnić, a niusa o wizycie Radosława Majewskiego (22 l.) u fryzjera na całą stronę nie da się rozciągnąć, nawet ze zdjęciem.

Odnośnik do komentarza

Strona transfermarkt.de podała że Fenan Salcinovic z Celiku Zenica.

Strona Lecha jeszcze nie podała tej informacji, ale jak był transfer Burica to także Jasmin pojawił się w transfermarkt.de wcześniej niż wydano oficjalne oświadczenia :>

Wydaje mi się że Salcinovic to prawie pewny kolejny transfer...

Odnośnik do komentarza
A skąd wiecie, że Stilić nie powiedział naprawdę nic takiego? Oczywiście SE to eufemicznie mówiąc średnio wiarygodne źródło, ale to nie znaczy że taka wypowiedź na pewno nie padła. Poza tym gadanie, że nikogo nie sprzedadzą to jedno, a jak przyjdzie konkretna oferta i zawodnik będzie chciał odejść? Z niewolnika nie ma pracownika i nasze kluby wielokrotnie to przerabiały.

 

Tak już widzę dziennikarza SE zdobywającego numer do Semira, a potem dzwoniącego do faceta, który jest na urlopie w Bośni. Trudno mi w to uwierzyć jakoś :] Żyję w przekonaniu zobaczę to uwierzę. Co do transferów z transfermarket.de coś jest na rzeczy i o tym mówią działacze Lecha, ale oficjalna to oficjalna :)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś widziałem na onecie tekst jakiegoś Czytelnika, który naśmiewal się z kolejnego (po peruwiańskim) zaciągu Lecha. Kibic Kolejorza stwierdził, że będzie się śmiać wtedy, gdy z tych zimowych nabytków, będą nowe Stilicie.

 

Dziś wielki Semir chce odejść i nawet się z tym nie kryje. Przyznam szczerze, że dla mnie to rozczarowujące, że po połowie sezonu regularnie leci z płaczem do mediów z tekstem "Celtic? Chodźcie po mnie chłopcy", czy coś w tym stylu.

 

Nie rozumiem tego zapędu. Nie lepiej zagrać do końca sezonu w Lechu i walczyć w Pucharze UEFA? Przecież Celtic tam nie gra, a nawet gdyby grał, Stilic nei mógłby, bo już został zgłoszony do rozgrywek w barwach innej drużyny.

 

Dziwne zachowanie :|

Odnośnik do komentarza

The Sun, czyli gazeta, w której na każdej stronie jest goła baba? :lol:

 

 

Co ciekawe Wyborcza zmienia stronę:

Nawet jeśli Šemir Štilić marzy o transferze do Celticu Glasgow, na razie może o nim zapomnieć. Lech nie sprzeda go zimą nawet za 4 mln euro. - Nie ma o czym mówić, trener Gordon Strachan nie widział Bośniaka na oczy - mówi szkocki dziennikarz.

[...]

. Zresztą natychmiastowa przeprowadzka Štilicia jest wątpliwa także dlatego, że dwukrotny reprezentant kraju spoza Unii Europejskiej miałby duże problemy z uzyskaniem pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii.

[...]

Semir nie jest jeszcze fizycznie przygotowany do tego transferu. Miał duże kłopoty, by wytrzymać na pełnych obrotach 90 minut w polskiej lidze. A pod tym względem na Wyspach wymagania są dużo większe

[...]

W historii z transferem najbardziej prawdopodobna jest cena, bo Celtic raczej nie zapłaci za piłkarza więcej niż 2-3 mln funtów. Ale dziś pytałem o Bośniaka Gordona Strachana i ten nie chciał powiedzieć słowa. Wiadomo tylko, że nawet jeszcze nie widział jego występów i nie wie, jak gra. Celtic zimą raczej nikogo nie kupi. Jeśli już, to wypożyczy. Klub nie zagra przecież na wiosnę nawet w Pucharze UEFA - dodaje Keown.

Całość

Odnośnik do komentarza

Działacze Lecha twierdzą, iż żaden z zawodników nie jest na sprzedaż, sam Semir w wywiadzie <dla stacji telewizyjnej> stwierdził, iż w Poznaniu jest mu dobrze i nie zamierza w najbliższym czasie zmieniać otoczenia, a pismaki jak to zwykle szukają sensacji ;) Taki ich zawód, na tym zarabiają ;) Bo nie można chyba pisać na co drugiej stronie o tym, iż ktoś odwiedził salon fryzjerski ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...