Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Yugo Lech :roll:

 

A co ze "świetną" siatką scoutingu w Polsce? Juniorzy Stali? Nie spodobali się? Nie mieli bałkańskich korzeni?

 

Mam wrażenie, że Lech zaczyna ściągać piłkarzy tylko "na paszport". W nadziei, że na Bośniakach można dużo zarobić.

Podobny pomysł mieli w Pogoni...

Odnośnik do komentarza

A, i tu Cię zaskoczę.

 

Z tego, co mówili Rutkowski i Kadziński w magazynie "Kolejorz Gol" wynika, że testowani gracze ze Stali są bardzo blisko Lecha :)

A poza tym, widzisz ile trzeba zapłacić za chłopaka z I ligi, który się tam wyróżnia, a ile za zawodnika z Bałkan o nie mniejszym potencjale.

Burić był już testowany latem i Młynarczyk powiedział, że to jest materiał na przyszłość. Dlatego latem przyszedł Turina, a nie on.

Odnośnik do komentarza
Coś mi się wydaje że zastąpi Kotora ...

 

Mi się wydaje, że Burić zastąpi Kręta. Mowił Młynarczyk jak Burić był na testach, że to melodia przyszłości, że trzeba nad nim pracować. A sądzę, że w perspektywie choćby przyszłorocznych pucharów, ewentualnie kwal. LM nie będą tak ryzykować ;)

Odnośnik do komentarza
Sorry ale gdybym byl nim to perspektywa gry w pucharach i takim Lechu bylaby duzo lepsza niz ostatnie w tabeli WBA :>

Tym bardziej, że jest zawodnikiem zespołu, który w pełni zasłużenie awansował do 1/16 PU i zajmuje pierwsze miejsce w rodzimej lidze. Tą kwotą to sobie mogą nie powiem co. Po dotychczasowych dokonaniach wnioskuję, że działacze Lecha wiedzą co robią i im przez myśl nie przeszło osłabiać zespół na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
bo z Uefa Lecha moze odpasc juz z Udinese a w WBA bedzie mial +/- 7 spotkan z druzynami klasowymi ;) a i tak wiadomo ze chodzi o many many many ;)

naturalnie masz racje o o ile bedzie grał w pierwszej 11- a nie grzał ławe ustępując miejsca jakims angielskim drewnianym ogórkom

Odnośnik do komentarza
Salamon w WHU?

 

http://sport.wp.pl/kat,1744,wid,10708602,wiadomosc.html

 

Juz jakis czas temu o nim pisalem i jak dojdzie do tego transferu to dzialaczom Lecha mozna tylko pogratulowac, ze oddali za darmo taki talent :x

Manort, latem WHU kupił z Arki Gdynia za prawie 2 mln zł 15 letniego prawego obrońcę Filipa Modelskiego. Gościu wymiatał w rozgrywkach w swoim roczniku. Gdyby został w Polsce to pewnie by przepadł w tym bagnie. U nas nie ma warunków do rozwoju dla takich talentów, brakuje dobrych trenerów, obrotnych działaczy, odpowiednich boisk oraz kasy. Żeby zawodnik się rozwijał musi grać z lepszymi od siebie. Kto mu to w Polsce zagwarantuje? MESA, w której grają także dziadki? 1, 2 czy 3 ligowe klepiska? Popatrz kto u nas gra w U1X oraz w jakim klubie, kluby Ekstraklasy stanowią mniejszą mniejszość. W Polsce jest wielu bardzo utalentowanych chłopaków, którzy nigdy nie dostaną szansy bo nikt im nie zagwarantuje odpowiednich warunków do rozwoju. Ja bym tu nie winił Lecha bo przed tym klubem jeszcze daleka droga. Początek został zrobiony a jak starczy kasy i chęci to może doczekamy się szkółki z prawdziwego zdarzenia. Obecnie dla polskiej piłki ważniejszy jest cyrk z obywatelstwem Rogera, z którego tyle pożytku co z Olisadebe niż ponowne naturalizowanie polskich talentów grających za granicą a o szkoleniu naszych talentów już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Gwiazdor Lecha Bośniak Semir Stilic jest zdecydowany na odejście z Lecha Poznań. Pomocnik "Kolejorza" zdecydowany jest bowiem na ofertę jaką przedstawił mu Celtic Glasgow.

- To dla mnie honor, że tak wielki klub jak Celtic zainteresował się moją osobą - mówi "Super Expressowi" Stilic. - W Lechu zaistniałem, tu mnie docenili. Jednak, jeśli mogę zmienić klub już teraz, to... chciałbym z tego skorzystać. Przecież nie wiadomo, co będzie za pół roku, czy jeszcze wtedy Celtic będzie mnie chciał - tłumaczy bośniacki pomocnik.

 

Według szkockich mediów Celtic gotowy jest zapłacić za Stilicia 2,5 mln euro. Czy taka kwota jednak zainteresuje władze poznańskiego klubu?

Więcej w "Super Expressie"

Wygląda na to, że macie swojego Kalu Uche :)

Odnośnik do komentarza
Gwiazdor Lecha Bośniak Semir Stilic jest zdecydowany na odejście z Lecha Poznań. Pomocnik "Kolejorza" zdecydowany jest bowiem na ofertę jaką przedstawił mu Celtic Glasgow.

- To dla mnie honor, że tak wielki klub jak Celtic zainteresował się moją osobą - mówi "Super Expressowi" Stilic. - W Lechu zaistniałem, tu mnie docenili. Jednak, jeśli mogę zmienić klub już teraz, to... chciałbym z tego skorzystać. Przecież nie wiadomo, co będzie za pół roku, czy jeszcze wtedy Celtic będzie mnie chciał - tłumaczy bośniacki pomocnik.

 

Według szkockich mediów Celtic gotowy jest zapłacić za Stilicia 2,5 mln euro. Czy taka kwota jednak zainteresuje władze poznańskiego klubu?

Więcej w "Super Expressie"

Wygląda na to, że macie swojego Kalu Uche :)

 

Super Express i wszystko jasne, wątpie żeby Stilic miał odejść z Lecha.

Odnośnik do komentarza

Takie pierdolenie moim zdaniem. Kilkanaście dni temu na łamach tej samej gazety mówił coś kompletnie innego.. :] Jeżeli chodzi o wiadomości dotyczące Lecha nie wierzę ani jednemu brukowcowi, znaczące są tylko wiadomości pochodzące z wiarygodnych źródeł, czyli ze strony Lecha :] Lech jako lider jest na fali, a wiadomo, że każdy artykuł dotyczący Lecha jest teraz chodliwy, więc jakoś mnie nie podnieca informacja, dotycząca jakiegoś odejścia do Celticu czy innego klubu. To samo tyczy się Lewego i innych kluczowych zawodników dla Lecha. Zresztą ciekaw jestem czy rozmawiali z nim tak naprawdę, a nawet jeżeli co powiedział faktycznie :P

Odnośnik do komentarza

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,G...,wiadomosc.html

 

Hiszpański Espanyol Barcelona chce mieć w swoich szeregach Semira Stlicia. Jednak dla zawodnika priorytetem jest gra w Celticu Glasgow - pisze "Daily Mail"

 

Stilić był wnikliwie obserwowany przez skautów Celticu. Na mecze Lecha przyjeżdżali John de Pow, a później John Park. W styczniu działacze z Parkhead mają złożyć "Kolejorzowi" ofertę za Bośniaka.

 

Tymczasem, jak donosi "Daily Mail", nie tylko Szkoci interesują się Stiliciem. Ofertę za pomocnika Lecha szykuje także hiszpański Espanyol Barcelona. Dla samego zawodnika priorytetem pozostaje jednak Celtic.

 

(...)

- Semir powiedział mi, że dokąd będzie istniało zainteresowanie jego osobą ze strony Celticu, nigdzie indziej nie będzie chciał się przenosić. Hiszpanie szykują ofertę, ale Celtic jest dla niego priorytetem - powiedział Sparkes dla Sportsmail.

 

 

---

 

:mellow:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...