Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

zazdroszcze - u nas czwarty dzien zapierdolu z inwentaryzacja u klienta... oczywiscie to, co mialo wczoraj sie skonczyc o 13, skonczylo sie o 21 i na dodatek zjebalo sie na koniec
perspektywa ogladania sylwestrowych fajerwerkow z okna biura staje sie coraz bardziej realna...

czolem!

Odnośnik do komentarza

 

Na jakim poziomie macie budżety nocne?

a roznie, edukacje na 50%, autobusy na 50%, metro na 50%, pociągi na 115% - a chyba powinny być na 50%

 

policję 110%, zdrowie 80%, śmieci miałem długo na 110%, ale zmniejszyłem do 90%. więcej grzechów nie pamiętam

 

 

No właśnie :-k thx

Odnośnik do komentarza

 

 

Na jakim poziomie macie budżety nocne?

a roznie, edukacje na 50%, autobusy na 50%, metro na 50%, pociągi na 115% - a chyba powinny być na 50%

 

policję 110%, zdrowie 80%, śmieci miałem długo na 110%, ale zmniejszyłem do 90%. więcej grzechów nie pamiętam

 

 

No właśnie :-k thx

 

zasadniczo bałem się, że energia elektryczna strasznie pójdzie do góry, ale w sumie światła nocą bilansują się z niedziałającym przemysłem. generalnie to dla mnie trochę niejasny aspekt,

Odnośnik do komentarza

W sumie ja też :D biorę lapa ze sobą i wiadomo. Kurwa, mogłem wziąć bo wszystko zrobiłem :(

 

Na moim stanowiski nie ma HO :(

 

Jaki smutek :-k Ja mam podpisany glejt pozwalający mi na 4HO w tygodniu :)

Bo mi sie podoba. Ale ze u mnie nauka bez nauczyciela nie wypalila, tym razem chcialbym sprobowac z jakas czarnowlosa, ognista, gruba wloszka.

 

Zapraszam do IBMu :) tylko tutaj są dwa wybory: 1) czarnowłose, ogniste włoszki, albo 2) czarnowłose, okropnie brzydkie włoszki :)

Odnośnik do komentarza

 

Feno, jedna z podstawowych zasad IT, na okres świąteczno-noworoczny bierze się urlop :D

no kurde, wszyscy wzieli i ktos musial zostac, a ja akurat wzialem urlop przed swietami, zeby w Tatry pojechac :/

 

drugim razem tego błędu nie popełnisz :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Feno, jedna z podstawowych zasad IT, na okres świąteczno-noworoczny bierze się urlop :D

no kurde, wszyscy wzieli i ktos musial zostac, a ja akurat wzialem urlop przed swietami, zeby w Tatry pojechac :/

 

 

Rozumiem, że Tatry stały tam gdzie stoją tylko przed świętami. Teraz byłby już problem, żeby tam się dostać? ;)

Odnośnik do komentarza

za agregację powiatów w ArcGIS-ie. Jebane komercyjne gówno od ESRI. Żeby dostać licencję studencką, musiałem podpisać cyrograf i podać im prawie wszystkie dane.

 

niby jebane gówno, ale cżęść warstw nie chce mi chodzić w qgisie, po to je mam głównie. W qgisie, częśc rzeczy jest intuicyjniejsza, mimo że do q trzeba czasem jakieś wtyczki ściągać.

Odnośnik do komentarza

No właśnie Ajer - co z twoimi awansami?

 

Z tego co mi liderka sprzedała info - bardzo niewiele mi brakło. Skille personalne są, wiedzy letko mniej. Ale to się nadrobi i przy okazji ogarnie ;) aczkolwiek MOŻE otwiera się też perspektywa innej pracy, ale to melodia przyszłości. Choć bardziej kreatywnie i luźniej ;)

Odnośnik do komentarza

 

No właśnie Ajer - co z twoimi awansami?

 

Z tego co mi liderka sprzedała info - bardzo niewiele mi brakło. Skille personalne są, wiedzy letko mniej. Ale to się nadrobi i przy okazji ogarnie ;) aczkolwiek MOŻE otwiera się też perspektywa innej pracy, ale to melodia przyszłości. Choć bardziej kreatywnie i luźniej ;)

 

 

Szkoda, że się nie udało ;) ja mam w styczniu.

Odnośnik do komentarza

W sumie ja też :D biorę lapa ze sobą i wiadomo. Kurwa, mogłem wziąć bo wszystko zrobiłem :(

 

Na moim stanowiski nie ma HO :(

Ja mam szpiega na kompie i w sumie grać trochę lipa. Ale teraz nie będę udawał, że pracuję jak zleceń nie ma.

Zresztą tyle osób wokół siedzi, że nie wyjmę lapka i nie zacznę napierdalać w grę. :D Tablet co najwyżej...

Odnośnik do komentarza

 

 

Feno, jedna z podstawowych zasad IT, na okres świąteczno-noworoczny bierze się urlop :D

no kurde, wszyscy wzieli i ktos musial zostac, a ja akurat wzialem urlop przed swietami, zeby w Tatry pojechac :/

 

 

Rozumiem, że Tatry stały tam gdzie stoją tylko przed świętami. Teraz byłby już problem, żeby tam się dostać? ;)

 

warunki sie dosc mocno zmienily, wczoraj bylo 5 wypadkow w Tatrach (1 w polskich, i 4 w slowackich)

poza tym przedswiateczne wyjazdy to juz taka nasza mini-tradycja :)

w przyszlym roku pewnie tez sie wybierzemy w podobnym okresie przed swietami

zreszta w zeszlym roku okres miedzy swietami a nowym rokiem byl w fabryce wyjatkowo spokojny

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...