Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Zacząłem zrzucać trochę transferów na dyrektora ds. sportowych i powiem wam, że nieźle negocjuje ceny :-k

Ja może zrzucę na niego negocjowanie kontraktów, bo jestem takim sknerą, że najchętniej to bym dał zawodnikowi połowę tego, co chce :keke:

 

Ale na tym polu też wydaje się skuteczniejszy - ściągnął mi 3 juniorów i dał 100 euro tygodniówki, gdzie średnia dla "młody talent" jest 425 euro :D

 

Czyli które konkretnie obowiązki masz zrzucone na współpracowników?

 

Po prostu jak mam ciekawego gościa na oku to dodawałem go do celów transferowych.

Odnośnik do komentarza

 

Zacząłem zrzucać trochę transferów na dyrektora ds. sportowych i powiem wam, że nieźle negocjuje ceny :-k

Ja może zrzucę na niego negocjowanie kontraktów, bo jestem takim sknerą, że najchętniej to bym dał zawodnikowi połowę tego, co chce :keke:

 

Jakbym siebie widział. :keke:

Liga mistrzów wygrana, 200 milionów na koncie, ale kurwa twarde negocjacje o 5tys. tygodniowo. XD

I mój fetysz do unikania ról "Kluczowy piłkarz" i "Pierwszy zespół". Wszystko na Rotacje.

Odnośnik do komentarza

No utrzymałem sie w pierwszym sezonie w BuLi, po beznadziejnej wiośnie przyszedł mecz z wiceliderem Schalke, który wygrałem 3-1 i decydujacy mecz z Leverkusen. Przegrywam - spadam, remisuje-baraże, wygrywam- albo baraże, a jak Augsburg przegra, to się utrzymuje z 15 miejsca.
Wynik 3-1 dla mnie, a Augsburg w dupę 2-0 dostaję
Teraz musze sprzedać maruderów (drużynę trzymam krótko, rok-dwa :keke:), dać szansę wypożyczonej młodzieży, kupić z 2-3 doświadczonych i mocnych graczy, zwłaszcza do obrony.

No i negocjacje zawsze przperowadza u mnie sportowy, realniej jest. A przedłużenia to już ja, sam asystent pewnie by mi niepotrzebnie przedłużał niektórych.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra dwa dni leżenia w łóżku wykorzystałem najlepiej jak się dało - obejrzałem cały sezon Mr. Robot ;) Teraz zasiadam do biurka i czas ruszyć któryś z ostatnich zakupów.

 

Cities kusi, żeby spróbować, ale chyba jednak wolę coś bardziej żywiołowego na pierwszy ogień - lecimy z Assassin's Creed II :>

Już wiesz, że rzeczywistość to kłamstwo i tabletka z cukrem mająca pomóc, ale tym, którzy są ŚWIADOMI niepomagająca, w bólu egzystencji?

 

Nie no, tak mówię, że obejrzalem, ale trochę mi się fabuła jebała z Matrixem. Obydwaj to wybrańce, co nie?

Odnośnik do komentarza

 

 

Zacząłem zrzucać trochę transferów na dyrektora ds. sportowych i powiem wam, że nieźle negocjuje ceny :-k

Ja może zrzucę na niego negocjowanie kontraktów, bo jestem takim sknerą, że najchętniej to bym dał zawodnikowi połowę tego, co chce :keke:

 

Jakbym siebie widział. :keke:

Liga mistrzów wygrana, 200 milionów na koncie, ale kurwa twarde negocjacje o 5tys. tygodniowo. XD

I mój fetysz do unikania ról "Kluczowy piłkarz" i "Pierwszy zespół". Wszystko na Rotacje.

 

 

Widzę, że chodziliśmy do tej samej szkoły negocjacji :D

Odnośnik do komentarza

U mnie jest okej. Na początku strasznie się męczyłem z tą Spartą, ale cudem awansowaliśmy do Eredivisie. Tutaj na początku robiliśmy sensację, ale teraz się uspokoiło i kręcimy się gdzieś koło 10. miejsca. W tym sezonie Ajax, Real i Everton wykupili mi czterech najlepszych juniorów, ale dzięki temu mam kasę na zakontraktowanie kilku innych. Wypożyczam sporo z AS Monaco (patronat) oraz z potentatów w Holandii i nasza pozycja na holenderskim podwórku w miarę się klaruje. Poluję teraz na bramkarza. :)

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/YDMZT0b.png

 

Moja linia obrony to kolejno: 16/18/21/18 lat. Na lewym skrzydle do tego 19-letni Tormin, więc średnia wieku na lewej stronie to 17,5 roku. Gerritsen dzisiaj z przymusu debiutuje i z dwóch jego dośrodkowań padły bramki. Raz zaliczyło mu asystę, a raz bramkarz tam sparował jeszcze strzał i weszła dopiero dobitka. Szok. Aha, Utrecht jest 6. w lidze. :D

Odnośnik do komentarza

 

Oho, no to pograne w Valencii... PSG zaoferowało 55 mln za Zivkovica, a taką ma klauzulę odejścia. W nadchodzącym sezonie miał być kluczową postacią, nie wiem czy znajdę zastępcę

Może nie odejdzie :keke:

 

Właśnie poszedł, inna sprawa, że kupiłem go za 1,9 mln :keke:. We wcześniejszych FM-ach nigdy nie sprzedałem zawodnika za więcej niż 40 mln, a w tym najpierw Mustafi za 50, a teraz Zivkovic za 55 (kwoty w euro).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...