Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

taaak, a Niemiec płakał jak sprzedawał i tylko w niedzielę do kościoła jeździł :)

Oczywiście. I tylko w parzyste daty! :)

 

Takiego gagatka ;)

 

Gorszy od tego, co Ci wklejałem nie jest ;)

 

nigdy dłużej nie korzystałem, ale nigdy złego słowa o tej firmie nie słyszałem, niech Ci służy !

 

 

Głosowanie tylko na jednego kandydata?

No chyba się Smetek walnął :-k

No ewidentnie Smętek coś odjebał, skoro można głosować tylko na jednego kandydata :D

dobrze, że mamy czujnych fachowców :D

Dobra, zatrzymać głosowanie i zrobić je od nowa? Resetując wyniki?

Zresztą, może poczekam na Smetka.

reset, może w końcu jakiejś rangi się dorobię ;) nie ustalaliśmy zmiany zasad. może w kolejnych wyborach to dobry krok ?

SKandal. Gacek z tio powinni w tej chwili stworzyć Forumowy Komitet Obrony Demokracji i żądać pełnej transparentności.

opierdalają się Mireczki ! zamiast bronić wolności na forumku :keke:

 

Icon wrócił?

nigdy nie zniknął ;) PDW KMWTW JP 100%
Odnośnik do komentarza

 

Luki, spałeś coś?

No tak srednio ;). Wrocilem to sie wykapalem i spakowalem. Teraz czekam na dworcu. Zaraz Poznan -> Wawa -> Zambrow. Pospie w pociagu i busie :D

Zaglosowane. Chyba na kazdego z kim mialem okazje spozywac alkohol ;).

 

Gdy czytam o przejeżdżaniu całej Polski wszerz, to tak bardzo się cieszę, że moja rodzina jak i dziewczyny są z Warszawy (i okolic) i nie musimy nigdzie dojeżdżać takich dystansów co kilka tygodni :)

Jahu jeszcze nie wstał, więc ma 0 głosów póki co :keke:

Odnośnik do komentarza

Smutek mnie nawiedził, mp4 się popsuło :( ułamał się fragment wejścia na słuchawki i przerywa dźwięk (jakby jeden kanał nie działał), mogę trochę pokręcić słuchawkami aby znaleźć ułożenie na styk ale długo się słuchać nie da bo po chwili przerywa, a zwłaszcza w autobusie :(

 

Też tak miałem ze swoją mp3, rozkręciłem, przeczyściłem i śmiga dalej ;)

 

Hid, sam jedziesz czy z jakimś kompanem/kompanką? Bo mógłbym ze znajomymi pogadać, poręczyć za "kolegę z internetu" :> i nocleg jakiś by się trzasnęło ;).

Dlaczego nie jestem takim tomkiemkopyrązblogutomekkopyradotkom, płaciliby mi, dostarczali piwo, a ja bym pił i jeszcze mógł je objechać :(.

 

Nie idź tą drogą Hid :kekeke:

 

 

Luki, spałeś coś?

No tak srednio ;). Wrocilem to sie wykapalem i spakowalem. Teraz czekam na dworcu. Zaraz Poznan -> Wawa -> Zambrow. Pospie w pociagu i busie :D

Zaglosowane. Chyba na kazdego z kim mialem okazje spozywac alkohol ;).

 

 

Dyskryminacja ;)

Odnośnik do komentarza

Reap, dlatego za czesto nie jezdze. Ostatni raz bylem przez tydzien na wybory i swieto zmarlych ;). Teraz jade na trzy tygodnie :D.

 

Smetek, procentow nie liczylem, ale kilka glodow oddalem ;).

Jmk, ale na Ciebie zaglosowalem jesli dobrze pamietam. Na zlocie byles to sie cos pilo pewnie :D.

Odnośnik do komentarza

Ahm, niektórzy na zlocie* nie pili ;) :P

 

 

 

Tylko nie pamiętam na którym*

 

;)

 

Ja dziś w robocie 9-21. A jutro na 7:30 w Urzędzie. Tak, podjąłem decyzję, nie jadę na wyjazd :| Pierwszy raz w tym sezonie odpuszczam wyjazd. Źle mi z tym, ale nie czuję się na siłach, jestem zmęczony, a dodatkowo ciało daje mi znaki (mocniejsze niż zwykle krwawienia z nosa) i muszę... :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...