Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

Ja tam akurat dopinguje twojemu rozrostowi!! :) niewdzięczny dupku :P

 

Z Twoim mięśniem piwnym nie mam szans ;P

Btw 9% tłuszczu i wiek metaboliczny 12 lat w badania po sezonowych mi wykazało. Dobrze przepracować okres przygotowawczy i w nowym sezonie będzie dobrze :-)

 

ja pierdole, jak 9%? no to kot jesteś :) ja przy 4 treningach tygodniowo mam pewnie 16% :-k no ale ja się odżywiam jak mi się podoba i pije sporo piwa :-k a waga 74 kg

 

Treningów też ok 3-4 na tydzień, odżywianie też luźne (dużo słodyczy, orzeszków, krakersów, cipsów, coli), ostatni rok ograniczenie mocne alko i piwa.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, nigdy tyle kontuzji nie miałem co w tej Slavii. W przerwie zimowej jeszcze kluczowy pomocnik się rozwalił. No i mimo braku transferów do klubu i kilku odejść z +1.5 mln ojro zeszliśmy do -600k... Sportowo też nie jest kolorowo, bo chyba nie miałem jeszcze meczu, w którym mógłbym wystawić pełny skład.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, nigdy tyle kontuzji nie miałem co w tej Slavii. W przerwie zimowej jeszcze kluczowy pomocnik się rozwalił. No i mimo braku transferów do klubu i kilku odejść z +1.5 mln ojro zeszliśmy do -600k... Sportowo też nie jest kolorowo, bo chyba nie miałem jeszcze meczu, w którym mógłbym wystawić pełny skład.

 

U mnie właśnie zgruzowali Aboubakara i do tego dostałem bramkę ze spalonego (?) w 93 minucie, aby przegrać z Feyenoordem 0:1 :)

Odnośnik do komentarza

Ale dobry defensywny futbol, nadal potrafi stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika. Taki też cenie, a United jest w tym roku bardzo bezpłciowe jeśli chodzi o grę z przodu. No ale można było się tego spodziewać, skoro w ataku gra 19-latek i Rooney, który nie ma już serca do gry w MU.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...