Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jahu nagrywaj dalej, może zrobisz kariere jak Smorąg :keke:

 

PS. Ta płyta główna zjebała mi humor chyba na cały weekend, czuje się jak dziecko, które dostało zepsutą zabawkę, rozczarowanie i niemoc. ;( Tylee czekałem, a tu chuj :keke: No nic, ale w poniedziałek ma przyjść nowa, oby było bez problemów.

Odnośnik do komentarza

PS. Ta płyta główna zjebała mi humor chyba na cały weekend, czuje się jak dziecko, które dostało zepsutą zabawkę, rozczarowanie i niemoc. ;( Tylee czekałem, a tu chuj :keke: No nic, ale w poniedziałek ma przyjść nowa, oby było bez problemów.

 

A weekend możesz spędzić inaczej niż granie w grę.

Odnośnik do komentarza

 

Bry. Co tu się kurwa działo w ostatnim roku? 3 najważniejsze wydarzenia, bo nie śledziłem Marychy :/

 

Qcz, przytyłeś?

 

Byś się zdziwił. 1.8kg w półtora miecha i na rekordzie swoim jestem :-) Ale to efekt ostrego treningu na siłowni :)

 

 

Ja tam akurat dopinguje twojemu rozrostowi!! :) niewdzięczny dupku :P

Odnośnik do komentarza

 

PS. Ta płyta główna zjebała mi humor chyba na cały weekend, czuje się jak dziecko, które dostało zepsutą zabawkę, rozczarowanie i niemoc. ;( Tylee czekałem, a tu chuj :keke: No nic, ale w poniedziałek ma przyjść nowa, oby było bez problemów.

 

A weekend możesz spędzić inaczej niż granie w grę.

 

i to mnie akurat smuci :keke:

Odnośnik do komentarza

Jahu nagrywaj dalej, może zrobisz kariere jak Smorąg :keke:

 

PS. Ta płyta główna zjebała mi humor chyba na cały weekend, czuje się jak dziecko, które dostało zepsutą zabawkę, rozczarowanie i niemoc. ;( Tylee czekałem, a tu chuj :keke: No nic, ale w poniedziałek ma przyjść nowa, oby było bez problemów.

 

Ja dlatego zamówiłem płytę i jak już wiedziałem w co się wjebałem to dokupiłem zasilacz :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja tam akurat dopinguje twojemu rozrostowi!! :) niewdzięczny dupku :P

 

Z Twoim mięśniem piwnym nie mam szans ;P

Btw 9% tłuszczu i wiek metaboliczny 12 lat w badania po sezonowych mi wykazało. Dobrze przepracować okres przygotowawczy i w nowym sezonie będzie dobrze :-)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja tam akurat dopinguje twojemu rozrostowi!! :) niewdzięczny dupku :P

 

Z Twoim mięśniem piwnym nie mam szans ;P

Btw 9% tłuszczu i wiek metaboliczny 12 lat w badania po sezonowych mi wykazało. Dobrze przepracować okres przygotowawczy i w nowym sezonie będzie dobrze :-)

 

 

Mój mięsień piwny powoli zaczyna przechodzić do historii. Co prawda nie tak szybko, jakbym chciał, ale już zjechałem prawie 30% docelowej utraty wagi

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...