Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

To jest z jednej strony śmieszne a z drugiej pokazuje jak niektórzy potrzebują posiadać władzę. Nie dorabiałbym do tego jakiejś ideologii, ot po prostu się Icon wykorzystał chwilę :) Tylko chujowo wyszło na koniec z tym kombinowaniem przy wynikach głosowania. Zrobiliśmy przecież podobny numer z Jasonxem jak wylecieliśmy z forum. Założyliśmy wtedy bodaj FFM? Chyba tak. Jak się forum rozbujało (merytoryki tam żadnej nie było, raczej niski poziom), ludzie których obrażał na CMF woleli tam pisać (sama gimbaza), Icon stracił paru userów i co? Sam zaproponował nam powrót na CMF. A potem tak jak Gacek pisał, przy każdej jednej okazji, zaznaczał jaki to wyjątek zrobił, jak się naraził innym z mt bo wszyscy byli przeciwni itd itd itd. No kurwa jak to czytam teraz to serio nie wierzę jak można takie kombinacje tworzyć. Jakieś tematy poukrywane, hasła które zna tylko on... Chuj tam. Podobno do policji startował :D Weź go na drodze teraz spotkaj jak z suszarką będzie w krzakach się czaił :keke:

Odnośnik do komentarza

AFAIK jest policjantem (tak powiedział w wywiadzie dla gazetki parafialnej).

 

Ja bym bardziej rozumiał, gdyby z tego miał jakieś materialne profity, typu kasa z reklam, czy darmowy FM za prowadzenie oficjalnego forum. Tymczasem oprócz władzy nie miał z tego nic. No może jeszcze strach u niektórych.

Odnośnik do komentarza

Piękna akcja z tymi archiwami. Zwłaszcza dla kogoś, kogo nie było wtedy na forumku.

 

Swoją drogą nie pomyślałbym, że Prof to był taki buntownik. Myślałem, że siedział w tych swoich tłumaczeniach i nie wychylał się poza ten obszar. A tu proszę. :D

Prof zawsze był lewackim bóldupiarzem. Podobnie jak Fikander.

Odnośnik do komentarza

 

Piękna akcja z tymi archiwami. Zwłaszcza dla kogoś, kogo nie było wtedy na forumku.

 

Swoją drogą nie pomyślałbym, że Prof to był taki buntownik. Myślałem, że siedział w tych swoich tłumaczeniach i nie wychylał się poza ten obszar. A tu proszę. :D

Prof zawsze był lewackim bóldupiarzem. Podobnie jak Fikander.

 

Profesor był kiedyś jednym z najaktywniejszych użytkowników na forum. To tylko pokazuje wiek CMF, są już użytkownicy (i to nie zupełnie nowi), którzy tego nie pamiętają :D

BTW, śledząc jego posty też tego nie zauważysz, bo obecne jego konto jest już chyba drugim czy trzecim z kolei, czasem ciągle jeszcze wiszące duchy gosc_Profesor o tym przypominają.

Odnośnik do komentarza

 

 

Piękna akcja z tymi archiwami. Zwłaszcza dla kogoś, kogo nie było wtedy na forumku.

 

Swoją drogą nie pomyślałbym, że Prof to był taki buntownik. Myślałem, że siedział w tych swoich tłumaczeniach i nie wychylał się poza ten obszar. A tu proszę. :D

Prof zawsze był lewackim bóldupiarzem. Podobnie jak Fikander.

 

Profesor był kiedyś jednym z najaktywniejszych użytkowników na forum. To tylko pokazuje wiek CMF, są już użytkownicy (i to nie zupełnie nowi), którzy tego nie pamiętają :D

BTW, śledząc jego posty też tego nie zauważysz, bo obecne jego konto jest już chyba drugim czy trzecim z kolei, czasem ciągle jeszcze wiszące duchy gosc_Profesor o tym przypominają.

 

Mi o tym nie musisz przypominac ;)

 

Mowilem juz o zenujacym zachowaniu Icona. Teraz czas na Profa. Otóż Prof jako najwiekszy lewacki bóldupiarz i social justice warrior chcący cenzurować wszystko co nie jest zgodne z jego lewackim spierdoleniem domagal sie swego czasu (i nawet przez chwile mu sie to udalo - wstyd MT ogromny, ze przed tym lewackim hitlerem sie ugieli) bana dla mnie za.... propagowanie pedofilii :D Co wiecej, byli debile, kretyni, totalne spierdoliny, ktore mu w tym przyklaskiwaly. A chodzilo oczywiscie o opis Serbskiego Filmu. Oh oh oh MUH FEEINGS, TRIGGERED. Ja pierdole jak ja nienawidze SJW.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Piękna akcja z tymi archiwami. Zwłaszcza dla kogoś, kogo nie było wtedy na forumku.

 

Swoją drogą nie pomyślałbym, że Prof to był taki buntownik. Myślałem, że siedział w tych swoich tłumaczeniach i nie wychylał się poza ten obszar. A tu proszę. :D

Prof zawsze był lewackim bóldupiarzem. Podobnie jak Fikander.

 

Profesor był kiedyś jednym z najaktywniejszych użytkowników na forum. To tylko pokazuje wiek CMF, są już użytkownicy (i to nie zupełnie nowi), którzy tego nie pamiętają :D

BTW, śledząc jego posty też tego nie zauważysz, bo obecne jego konto jest już chyba drugim czy trzecim z kolei, czasem ciągle jeszcze wiszące duchy gosc_Profesor o tym przypominają.

 

Mi o tym nie musisz przypominac ;)

 

Mowilem juz o zenujacym zachowaniu Icona. Teraz czas na Profa. Otóż Prof jako najwiekszy lewacki bóldupiarz i social justice warrior chcący cenzurować wszystko co nie jest zgodne z jego lewackim spierdoleniem domagal sie swego czasu (i nawet przez chwile mu sie to udalo - wstyd MT ogromny, ze przed tym lewackim hitlerem sie ugieli) bana dla mnie za.... propagowanie pedofilii :D Co wiecej, byli debile, kretyni, totalne spierdoliny, ktore mu w tym przyklaskiwaly. A chodzilo oczywiscie o opis Serbskiego Filmu. Oh oh oh MUH FEEINGS, TRIGGERED. Ja pierdole jak ja nienawidze SJW.

 

Meandry cytowania :) Nie chciało mi się wyciąć Twojego tekstu, pisałem o Smiglerze oczywiście :)
Odnośnik do komentarza

 

Z Iconem zapamiętam jeden ultrażenujący moment na koniec jego kariery zlotowej.

 

Stoję i opowiadam słynne historie o rimmingu, o Serbskim FIlmie, itd.(...)

To było na bogatości :lol: I potem jeszcze piosenka Urszuli z tekstem "i spadnie na nas złoty deszcz" :kekeke:

 

Bajmu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

Z Iconem zapamiętam jeden ultrażenujący moment na koniec jego kariery zlotowej.

 

Stoję i opowiadam słynne historie o rimmingu, o Serbskim FIlmie, itd.(...)

To było na bogatości :lol: I potem jeszcze piosenka Urszuli z tekstem "i spadnie na nas złoty deszcz" :kekeke:

 

Kruger wzięty za zakładnika i Vami który wraca z negocjacji "chłopaki oczodół jeszcze ciepły" :D

Odnośnik do komentarza

Ja podczas jednej z dyskusji na Facebooku (już nawet tematu nie pamiętam, chyba przy okazji pomysłu segregacji religijnej uchodźców z Syrii) doprowadziłem Profa do takiej nerwicy, że mnie usunął ze znajomych. To było epickie zwycięstwo.

Mnie zablokował na facebooku, mimo że go nigdy w znajomych nie miałem :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Piękna akcja z tymi archiwami. Zwłaszcza dla kogoś, kogo nie było wtedy na forumku.

 

Swoją drogą nie pomyślałbym, że Prof to był taki buntownik. Myślałem, że siedział w tych swoich tłumaczeniach i nie wychylał się poza ten obszar. A tu proszę. :D

Prof zawsze był lewackim bóldupiarzem. Podobnie jak Fikander.

 

Profesor był kiedyś jednym z najaktywniejszych użytkowników na forum. To tylko pokazuje wiek CMF, są już użytkownicy (i to nie zupełnie nowi), którzy tego nie pamiętają :D

BTW, śledząc jego posty też tego nie zauważysz, bo obecne jego konto jest już chyba drugim czy trzecim z kolei, czasem ciągle jeszcze wiszące duchy gosc_Profesor o tym przypominają.

 

Mi o tym nie musisz przypominac ;)

 

Mowilem juz o zenujacym zachowaniu Icona. Teraz czas na Profa. Otóż Prof jako najwiekszy lewacki bóldupiarz i social justice warrior chcący cenzurować wszystko co nie jest zgodne z jego lewackim spierdoleniem domagal sie swego czasu (i nawet przez chwile mu sie to udalo - wstyd MT ogromny, ze przed tym lewackim hitlerem sie ugieli) bana dla mnie za.... propagowanie pedofilii :D Co wiecej, byli debile, kretyni, totalne spierdoliny, ktore mu w tym przyklaskiwaly. A chodzilo oczywiscie o opis Serbskiego Filmu. Oh oh oh MUH FEEINGS, TRIGGERED. Ja pierdole jak ja nienawidze SJW.

 

Serbski film, forum trzynastek, opowiesci o mlodych dziewczynach ktore Cie rajcuja i dla ktorych bylbys Panem - nie oszukujmy sie, swego czasu, u sporej czesci ludzi na forum miales opinie pedofila ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...