Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was też po patchu 12.2 fm działa wolniej?

Gram na laptopie i nie maiłem problemów z płynnością gry. Gram głównie w lidze niemieckiej lub polskiej (obie ligi po 5 poziomów). Przy patchu 12.1. jeszcze nie miałem problemów, ale przy 12.2 mimo tych samych ustawień, gra bardzo wolno się wczytuje (także uruchamia) oraz przetwarza.

 

Jest jakiś sposób na przyspieszenie FM?

Odnośnik do komentarza

Mam banalalne pytanie bo chce udowodnic kumplowi ze sie myli.Gramy lige angielska i zapisujemy gre powiedzmy we wtorek a wczytujemy w czwartek i on mowi ze po wczytaniu nagle mu gorzej graja pilkarze (niby czesto tak u niego jest).Czy zauwazyliscie cos takiego u siebie dla mnie to mega bzdura.Jak wczytanie gry po jakims czasie ma wplyw na gre jak bysmy grali caly sezon ciagle imo farmazon.

Odnośnik do komentarza

jedno z praw :keke:

często osoby grające narzekają, że jak grają, potem zapiszą, wyjdą i odpalają to wyniki są gorsze. czemu? nie wiadomo. dla jednych spisek- "ochrona" przed S&L. dla innych losowość wyników, a dla trzecich bzdura.

nie da się jednoznacznie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chce się usprawiedliwić słabą grę zespołu to się szuka wszelkich sposobów na jakieś uargumentowanie tejże sytuacji :keke: gdyby taka była prawda to ta gra nie miałaby zupełnie sensu ;) Mnie najbardziej bolą zawiechy kompa i awarie, odcięcia prądu, bo nie lubię powtarzać tego samego meczu zwłaszcza, gdy rezultat w porównaniu do pierwszego meczu jest niekorzystny.

Odnośnik do komentarza

Trzecie miejsce barażowe w eliminacjach do ME..???

http://oi42.tinypic.com/scgcxj.jpg

Napomnę, że nasza 'kadra' dostała ostatni mecz od Liechtenstein'u 1:0... :doh!:

 

no tak bo od ME 2016 roku w ME bedzie wystepowało 24 druzyny a nie jak do tej pory 16. wiec jest wiecej miejsc ktore awansuja. i ptem na ME jest 6 grup po 4 druzyny i do 1/8 awansują 4 najlepsze druzyny z 3 miejsc

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Pomomo tego ze stosuje rożne ustaniewania i rotuje zawodnikami zdarza mi się że mój zespół obecnei 1 liga polska przegrywa mecz z zespołami z ostatniego miejsca. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje?? Trochę się przez to zawodzę na tej grze...

Hmm... jeśli mam porządną kadrę, a mój zespół gra równolegle w kilku rozgrywkach to oprócz częstego wymieniania poszczególnych zawodników w meczach z outsiderami daje pograć zawodnikom, którzy grają najmniej. Chcąc pokazać, że zasługują na grę spisują się całkiem dobrze i póki co ten wariant u mnie się sprawdza:)

Odnośnik do komentarza

Trzecie miejsce barażowe w eliminacjach do ME..???

http://oi42.tinypic.com/scgcxj.jpg

Napomnę, że nasza 'kadra' dostała ostatni mecz od Liechtenstein'u 1:0... :doh!:

 

no tak bo od ME 2016 roku w ME bedzie wystepowało 24 druzyny a nie jak do tej pory 16. wiec jest wiecej miejsc ktore awansuja. i ptem na ME jest 6 grup po 4 druzyny i do 1/8 awansują 4 najlepsze druzyny z 3 miejsc

 

Coś jak Copa America ma się rozumieć? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...