Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To ciekawe, bo u mnie na przykład Francja jest niezniszczalna, i chyba od 10 sezonów utrzymuje się na 1 miejscu, a polskie kluby cały czas słabo grają. Dopiero kiedy wygrałem LM i zdobyłem troche reputacji dla ligi + wiecej miejsc w pucharach to zaczeli sie rozwijac. Z czasem rowniez przychodza coraz lepsi zawodnicy i kluby robia naprawde fajny interes kupujac mlodych za 1-5 mln i sprzedajac po kilku sezonach za +20mln, moze w koncu gra w lidze bedzie jakims wyzwaniem. Irytuje mnie tylko ta rotacja menadzerow miedzy klubami, od poczatku gry praktycznie ciagle ci sami, przechodza tylko na zmiane do innego klubu xD Ale co ciekawe przez 2 sezony Legie trenowal Villa Boas i go zwolnili (!!). Od 2 sezonów Polonie prowadzi jakis koles z zagranicy i na prawde fajnie mu idzie. Polonia wyszła z fazy grupowej Ligi Europy i przeszli 1 runde, wiec moze jakis postep w koncu jest ^^

 

To u mnie Legia wzięła najpierw Stoichkova na trenera, jak nie awansował do pucharów wzięli Vulicia, który prawie spadł z ligi xd i teraz Urban jest i od razu lepiej grają. Co do pucharów to z innych klubów najlepiej poszło Lechowi który wyszedł z grupy LE. Ja Widzewem wygrałem LE i przegrałem finał LM z Barcą, ale reszta furory nie robi, co widać po wynikach moich w lidze, gdzie z łatwością zdobyłem 99 bramek.

Odnośnik do komentarza

Polska liga jest naprawde smieszna , szkoda tylko ze grajac w innej lidze wtedy w Polsce dzieja sie ekscytujace rzeczy , Jaga kupuje zawodnikow z Realu , Lech wypozycza Lukaku z Chelsea , Wisla i Juventus nawiazuja wspolprace , a Katowice ksztalca Polska reprezentacje xD :) do tego Polska gra niesamowicie pod wodza Smudy xD az kusi by sie przeniesc do Polski , lecz nie porzuce uksztaltowanego i ulubionego włoskiego klubu , a zwlaszcza ze za sezon przenosze sie na nowy stadion :D xD

Setki gier moich i ludzi z SI którzy testują balans między ligami i nic takiego się nie stało, a tutaj proszę, u ciebie jest. Btw, za kilka lat kupienie zawodnika z głębokich rezerw Realu może stać się dla naszych klubów realne, są tam zawodnicy o klasie Króla lub Matuszka. Wyniki kadry pod wodzą Smudy na wszystkich moich sejwach wyglądały dobrze, w mniej więcej połowie przypadków wychodził z grupy na ME.
Odnośnik do komentarza

 

jesli jedziesz w lidze tak ladnie :) , to na pewno masz zmiennikow wiec w czym problem ograc Wisle po 5 sezonach rezerwami ? , Polska liga jest naprawde smieszna , szkoda tylko ze grajac w innej lidze wtedy w Polsce dzieja sie ekscytujace rzeczy , Jaga kupuje zawodnikow z Realu , Lech wypozycza Lukaku z Chelsea , Wisla i Juventus nawiazuja wspolprace , a Katowice ksztalca Polska reprezentacje xD :) do tego Polska gra niesamowicie pod wodza Smudy xD az kusi by sie przeniesc do Polski , lecz nie porzuce uksztaltowanego i ulubionego włoskiego klubu , a zwlaszcza ze za sezon przenosze sie na nowy stadion :D xD

 

A może tak jakieś screen'y? Ciekawe to.

Odnośnik do komentarza

1. Czy za mecze w trybie 2d i 3d odpowiada ten sam silnik meczowy? Chodzi mi o to, czy zawodnicy zachowuja się tak samo itp.

2. Czy opłaca się wypożyczać takiego 18 latka do przykładowo 3 ligi niemieckiej, której nie mam wybranej jako grywalnej więc mecze nie będą symulowan, klub ma o niebo gorsze obiekty treningowe i sztab, ale za to regularnie pogra w 1 składzie? I czy ogólnie jest sens wypożyczać do niegrywalnych lig?

Odnośnik do komentarza

2. Czy opłaca się wypożyczać takiego 18 latka do przykładowo 3 ligi niemieckiej, której nie mam wybranej jako grywalnej więc mecze nie będą symulowan, klub ma o niebo gorsze obiekty treningowe i sztab, ale za to regularnie pogra w 1 składzie? I czy ogólnie jest sens wypożyczać do niegrywalnych lig?

 

 

Nie ma sensu. Będzie lepiej rozwijać się u ciebie, gdy masz dużo lepsze warunki, nawet gdyby miał grać w rezerwach bądź w U18.

Odnośnik do komentarza

2. Czy opłaca się wypożyczać takiego 18 latka do przykładowo 3 ligi niemieckiej, której nie mam wybranej jako grywalnej więc mecze nie będą symulowan, klub ma o niebo gorsze obiekty treningowe i sztab, ale za to regularnie pogra w 1 składzie? I czy ogólnie jest sens wypożyczać do niegrywalnych lig?

 

Tym bardziej że jeśli ten piłkarz ma 17-18 lat i go kupiłeś to warto go trzymać u siebie nawet w tych rezerwach bo po 3 latach u Ciebie dostaje on status wychowanka klubu, a to potrzebne jest do europejskich pucharów ;)

Odnośnik do komentarza

czy mając grę stworzoną na patchu 12.04 zainstaluję patch 12.2.2 to będzie ten wcześniejszy sejw działał w pełni w wersji 12.2.2 ? Tzn. czy wszystkie poprawki z wersji będą w tym sejwie stworzonym na wersji 12.0.4 ?

będzie działał. ale generalnie zawsze jest zalecane rozpoczęcie gry od nowa. tak na wszelki wypadek ;)

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie - grał ktoś w jakąś Ligę Światową lub Euroligę, która by zastępowała rodzime rozgrywki. Jeśli tak to proszę o jakiś link do tego dodatku. Najlepiej jakby do tej ligi były też ustawione jakieś nagrody miesiąca, sezonu i kasa za zajęcie określonego miejsca w tabeli..

może to-> World Super League ?

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam pewien problem z raportami scoutów. Otóż, po wgraniu pierwszej z ostatnich trzech "łatek" po znalezieniu się w zadaniach danego scouta, kiedy założmy ma polecenie przeszukania np. Holandii, Belgii i Szwajcarii i wykonał te zadania i we wcześniej wymienionych krajach ma statusy "zakończone" pojawia się pewien błąd.

 

O co chodzi? O to, że jak scout ma kilka krajów ze statusami "zakończone" (założmy te wcześniej wypisane, czyli Holandia, Belgia, Szwajcaria), to podświetlając np. Holandię (po powrocie scouta z poszukiwań z tego kraju) wyskakują mi piłkarze z tego kraju. Oczywiście wszystko jest w porządku, dopóki nie podświetlę np. Belgii i nie nacisnę przycisku "raporty", bowiem wtedy wyświetlają się dalej piłkarze ze przescoutowanej Holandii. Ten błąd mnie strasznie irytuję, ponieważ gdy taki szperacz ma maksymalną wiedzę na temat Holandii, czy Belgii to wraca po góra 2 dniach, a ja chce przeszukiwać wtedy jego raporty na temat danego kraju, jak skończy wszystkie. Zauważyłem, że jak w wiadomościach wyświetla się notka, że powrócił z poszukiwań np. ze Szwajcarii i nacisnę przycisk pod treścią "raporty" to potem w zadaniach, gdy chce spojrzeć na inne kraje np. na Holandię to właśnie wtedy wynika ten błąd i uparcie pokazuje mi dalej raporty ze Szwajcarii (w tym przypadku, można podstawić jakikolwiek kraj świata pod wyżej wymieniane).

 

Pytania do wszystkich: Zdarzyło się Wam coś podobnego? Mieliście taki błąd i sobie z tym poradziliście? Pomóżcie panowie :)

 

Powiem tylko, że oczywiście robiłem, tak, że wracałem do poprzednich wiadomości, gdzie było napisane, iż wrócił z poszukiwań z danego kraju, ale to nie tędy droga, bo niektóre się już nie mieszczą i przepadają mi kolejni gracze.

Odnośnik do komentarza

tak. też mam problemy z odwołaniem scoutów z tego co mają przypisane. nie wiem jak się tego pozbyć. odwołuję ich a oni nadal przysyłają raporty.

 

Widzisz mój problem jest inny, ja chcę, aby mi przysyłali raporty, z tym, że jak podświetlę np. Holandię (bo chcę zobaczyć piłkarzy przescoutowanych z tego kraju), to jak scout wrócił ostatnio dajmy na to z Wysp Cooka, to pokazuje mi piłkarzy w raporcie z tego malutkiego państewka na Pacyfiku (? - nie wiem, czy na Pacyfiku, ale jestem leniwy i nie wyszukam w wikipedii), a nie z Holandii, chociaż ją podświetliłem (w zakładce zadania u scouta) i nacisnęłem przycisk "raporty".

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Miał ktoś crash dumps FM 2012 v12.0.4.233639 ?

Pojawia mi sie przy oglądaniu profilu niektórych zawodników.

Nie instalowałem żadnych grafik ani dodatków poza uaktualnieniem v12.0.4.

Jak sobie z tym poradzić, bo strasznie to obrzydza grę?

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Miał ktoś crash dumps FM 2012 v12.0.4.233639 ?

Pojawia mi sie przy oglądaniu profilu niektórych zawodników.

Nie instalowałem żadnych grafik ani dodatków poza uaktualnieniem v12.0.4.

Jak sobie z tym poradzić, bo strasznie to obrzydza grę?

Miałem nie raz ;) niestety nie ma chyba na to sposobu, poza czestym zapisywaniem i wczytywaniem sejwa jak się wykrzaczy... ale przed wczytaniem sejwa, o ile pamięć mnie nie myli, nalezy z katalogu w moich dokumentach (folder Sports interactive) usunąć folder crash dumps. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...