Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sytuację...

 

Jeden z moich klubów filialnych w 1. lidze jest na miejscu spadkowym. Zależy mi na tym, żeby się utrzymał, bo szczebel niżej już nie mam ligi grywalnej. Są jakieś sposoby oprócz wypożyczania dobrych zawodników aby zwiększyć jego szanse?

Odnośnik do komentarza

Mam taką sytuację...

 

Jeden z moich klubów filialnych w 1. lidze jest na miejscu spadkowym. Zależy mi na tym, żeby się utrzymał, bo szczebel niżej już nie mam ligi grywalnej. Są jakieś sposoby oprócz wypożyczania dobrych zawodników aby zwiększyć jego szanse?

nie. nic mi nie przychodzi do głowy. raczej nieuniknione.

Odnośnik do komentarza

Już nawet co tydzień wychwalam ich manager'a, wypożyczyłem najlepszych zawodników spoza pierwszego składu, a oni jak byli pod kreską tak są... No nic.

A czym kierujecie się przy wyborze, jeśli macie wybrać np spośród klubów z niższych lig, jak ocenić ich szanse na awans z ligi niegrywalnej do grywalnej?

Odnośnik do komentarza

zależy co chcesz osiągnąć. czy np. ogranie Twoich zawodników, czy może odkupowanie od nich młodych graczy.

jeśli mają dobrą bazę i "produkują" dobrych graczy to wybiera to drugie. jeśli nie to to pierwsze ;)

ja osobiście nie oceniam szans na awans/spadek.

Odnośnik do komentarza

Jakoś zawsze w klubach filialnych ogrywałem swoich młodszych zawodników, ale ciężko z tym, gdy klubu filialnego nie ma w lidze grywalnej. Dodam, że mowa o układzie ŁKS-Bałtyk, więc o dobrej infrastrukturze raczej nie może być mowy :)

 

Ja wybieram raczej te bardziej znane kluby, bądź spadkowiczów z poprzedniego sezonu, raz nawet dałem swoimi zawodnikami z Arki awans Zniczowi Pruszków :D

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Po formacie na lapku, nie mogę uruchomić fm. Mianowicie, wszystko przebiegło jak należy instalacja i pobieranie fm również, gra się uruchamia - wyskakuje okno wczytywania gry i wszystko się wyłącza i cofa do okna głównego steam. Pomocy?

 

/ Nie ważne to mój firewall blokował dostęp gry.

Odnośnik do komentarza

witam chciałbym się dowiedzieć czy macie ten sam problem, otóż bardzo często zawiesz mi się gra w momencie kiedy udzieliłem rozmowy motywacyjnej klikam " rozpocznij mecz" i wtedy nic się nie dzieje nie wchodzę do meczu myszka chodzi ale prócz tego żadnej reakcji. Czym to może byc spowodowane myślałem o tym, że za dużo mam plików typu koszulki, zdjęcia piłkarzy itp.

Odnośnik do komentarza

Antek, ja mam ponad 900MB samych logopacków wrzucone do gry i tak śmiga ładnie, więc to raczej nie to. Możliwe że kolega wyżej ma rację, bo ja mam wyłączony tryb 3d i jadę na samym komentarzu, więc spróbuj zastosować się do jego rad. Jeszcze na starym kompie miałem podobny problem, ale wtedy to był chyba winien jakiś skin, bo po jego usunięciu problem znikł.

Odnośnik do komentarza

Cześć, może to nie ten dział, ale mimo wszystko zadam to pytanie.

 

Czy znacie jakąś aktualizacje do FM12/11 która dawałaby bazę trochę starszych składów? Chodzi mi o coś w stylu składy z FM08 w tych nowszych wersjach. Z góry dziękuję

spróbuj sobie tu coś znaleźć -> LYNK

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...