Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No nie ludzie urwa dajcie spokój. Nie mam pojęcia co oni zrobili z tą grą, ale ja w to grac już nie potrafię. Dałem jej ostatnią szansę, wziąłem PSV czyli pierwsza trójka w tabeli powinna być do osiągnięcia bez wielkiego wysiłku, ale nie w mojej wersji gry. Pierwszy mecz na wyjeździe z RKC do 69 min. spokojnie prowadzę 2:0, nagle samobój z dupy, w 87 min. już jest 2:2 i cudem w doliczonym czasie gry strzelam bramkę. Statystyki strzałów, PSV:29(7), RKC:5(2). Ok, mówię sobie to w końcu FM takie mecze się mogą zdarzyć. No, ale oto następny. Gram u siebie z VVV wychodzę na prowadzenie, potem 1:1, znów wychodzę na prowadzenie 87 min. i 2:2. Statystyki strzałów; PSV:25(1),VVV:5(4). Następne spotkanie już mnie tak zirytowało, że musiałem napisać tego posta. Gram z AZ na wyjeździe, ok, trudny przeciwnik nie trzeba wygrać, ale oni oddają k***a 7 celnych strzałów i zdobywają 8 bramek. 8 k***a bramek kiedy śmiem twierdzić, że nigdy tyle w całej mojej przygodzie z managerem nie straciłem. Zwykły laik, który pierwszy raz włączyłby FMa powinien coś tam ugrać z PSV, a ja zapewne za kilka meczów wylecę na bruk. Już żałuje pieniędzy i przede wszystkim czasu straconego na tą grę.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio przytrafiła mi się podobna sytuacja, grałem sobie na luzie Legią Warszawa i do 88 minuty prowadziłem 2:0, w 89 trafili na 2:1, w 91 na 2:2 a w 94 na 2:3. Aż smiać mi się chciało, ale prawdziwy szok zobaczyłem po obejrzeniu meczowych statystyk, miałem ponad 20 strzałów, z czego chyba 9 celnych, oni mieli... 3 strzały na bramkę, 3 celne i 3 gole w ostatnich minutach meczu.. Parodia, ale zdarzyło mi się taka sprawa może raz czy dwa razy więc nie narzekam.

 

edit: grałem z Zagłębiem Lubin.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Jeżeli proszę zarząd o klub filiany to najczęsciej się zgadzają, tylko dostaję taką wiadomosć, iż jestem długo już w klubie to sam se mogę wybrać klub. Tylko na jakiej zasadzie mogę wybrać ten klub ?

 

hehehe no jak to na jakiej , Wybierasz kogo chcesz , polecam wybierac oczywiscie klub z mniejsza reputacja czyli z mniejsza iloscia gwiazdek i oczywiscie z jak najlepsza baza treningowa czy szkoleniowa dla juniorow :) , ja polecam czy to jakis klub w nizszych ligach jesli takowy masz dostepny z dobra baza bys mogl tam do nich wypozyczac swoich , czy tez po prostu klub z dobra siatka , np z Nigeri

Odnośnik do komentarza

jak masz wiadomosc od zarzadu ze jestes juz tam iles lat itp itd , to w tej wiadomosci masz wybor klubu , czy tam wybierz klub , , a to nie wazne jak wchodzisz , mozesz np w wyszukiwarce napisac Nigeria , w reprze masz kluby wybierzesz dajmy na to "Delfiny" i w prawym gornym narorzniku masz wybierz jako filialny , tam obok obserwuj klub :)

Odnośnik do komentarza

Czy zauważył ktoś w tej edycji jakieś rażące błędy w sędziowaniu? Ostatnio zerknąłem na opinię o poziomie sędziowania meczu i była tragiczna. Za główny błąd sędziego gra uznała dopatrzenie się rzekomego spalonego przy zdobyciu gola przez moją drużynę. Oglądam powtórkę w najwolniejszym tempie i... spalonego rzeczywiście nie było! Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, bo sądziłem, że sędziowie w FMie są nieomylni.

 

Kolejna sytuacja już w następnym meczu: ostatni obrońca podbiega do piłki zagrywanej w pole karne, w promieniu 15m nikogo, stoper podaje do bramkarza, gdy bramkarz już przyjmuje piłkę w stopera dosłownie wpada napastnik i... KARNY. Nie potrafię przesyłać zapisanych powtórek, ale możecie mi wierzyć, że całość wyglądała dosłownie komicznie. Niestety była to druga minuta spotkania, co praktycznie ustawiło resztę meczu...

 

Od tamtego momentu zwracam uwagę na sędziów.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja tutaj piszę z innej beczki. A mianowicie, postanowiłem rozpocząć nową karierę w FM 2012, gdyż w starej zaczynają wymiatać "super newgeny", a co za tym idzie, gra dla mnie traci sens. Jednakże, wracając do tematu rozpoczęcia nowej kariery, mam problem z wyborem klubu i tym samym postanowiłem, iż skieruję się do was, aby poznać wasze sugestie, tudzież rady. Na oku mam kilka zespołów. Są nimi:

1) Millwall - drużyna, która ma się bronić przed spadkiem z angielskiej Championship, znani na europejskiej scenie za sprawą swoich kiboli.

2) Colchester United - malutka drużyna, która nigdy nie ujżała światła Championship, a co dopiero Premiership. Skromny budżet, ale szansa na historyczny bój o Championship.

3) Hellas Verona - znana włoska ekipa, bynajmniej tutaj na forum. Teraz walczą w Serie B o powrót do najwyżej ligi.

 

Ogółem to poszukuję zespołu, małego, bez większych osiągnięc z państw jak Włochy, Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy. Liczę na wasze sugestie, może któraś z nich mnie "zajara".

 

Pozdrawiam,

Kraha.

Odnośnik do komentarza

popieram- Millwall. ciekawa drużyna. w pierwszym sezonie można bez problemu awansować do Premier. dodatkowy smaczek to WHU. z nimi powinieneś się ścigać o pierwsze miejsce w tabeli. w drugim sezonie może być już ciężej ale ciekawie. dostajesz sporo kasy i można dokonać fajnych wzmocnień.

Odnośnik do komentarza

Gram Athtetic Bilbao 1 sezon i w lidze praktycznie ze wszystkimi wygrywam oprócz Realu I Barcy... Jak grać przeciwko nim. Obecnie gram z każdym zespołem taktyką 4 obrońców - 1 DP (obrona) - 1 ŚP (środkowy pomocnik, wsparcie) - 2 skrzydłowych (wysunięty rozgrywający) - 2 napastników (1 lis pola karnego i 1 środkowy napastnik). Nastawienie mam ofensywne.

Odnośnik do komentarza

Gram Athtetic Bilbao 1 sezon i w lidze praktycznie ze wszystkimi wygrywam oprócz Realu I Barcy... Jak grać przeciwko nim. Obecnie gram z każdym zespołem taktyką 4 obrońców - 1 DP (obrona) - 1 ŚP (środkowy pomocnik, wsparcie) - 2 skrzydłowych (wysunięty rozgrywający) - 2 napastników (1 lis pola karnego i 1 środkowy napastnik). Nastawienie mam ofensywne.

 

Ten problem to chyba wszyscy trenerzy w Primera Division mają ^^

Moim zdaniem w otwartej, ofensywnej walce nie masz wielkich szans. Ja bym spróbował, na przykład:

3 obrońców, 3 defpomów (1 jako rygiel, 1 jako cofnięty rozgrywający), 2 bocznych pomocników, ofensywny środkowy i napastnik. Grę długimi piłkami do przodu. I z nastawieniem - powstrzymującym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...