Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem i tracę nadzieje, wcześniej wywalało mi grę gdyś wchodziłem w menu taktyki i wyskakiwał błąd i wywalało z gry. Teraz zrobiłem format uruchamiam grę przez steame jak zawsze i nic nie wyskakuje, uruchamiam jeszcze raz to wyskakuje, że gra już działa. Przez menedżer zadań wył. FM i wyskakuje, że coś się niby ściąga, ale zatrzymuje się na 1% i wywala błąd nr 41.

 

Ktoś tak miał jakieś rady? Bo przeszperałem cały internet i znalazłem tylko, aby wyczyścić rejestr u mnie nie pomogło.

 

 

Zainstalowałem nowe sterowniki to teraz wywala kod błędu 3..

Odnośnik do komentarza

Mam ogromny problem i tracę nadzieje, wcześniej wywalało mi grę gdyś wchodziłem w menu taktyki i wyskakiwał błąd i wywalało z gry. Teraz zrobiłem format uruchamiam grę przez steame jak zawsze i nic nie wyskakuje, uruchamiam jeszcze raz to wyskakuje, że gra już działa. Przez menedżer zadań wył. FM i wyskakuje, że coś się niby ściąga, ale zatrzymuje się na 1% i wywala błąd nr 41.

 

Ktoś tak miał jakieś rady? Bo przeszperałem cały internet i znalazłem tylko, aby wyczyścić rejestr u mnie nie pomogło.

 

 

Zainstalowałem nowe sterowniki to teraz wywala kod błędu 3..

 

Ja mam to samo.. jak z taktyki przechodze do meczu nagle pojawia mi sie taki blad "not well formed invalid token at line 1 of speed.xml "? wiesz moze co na to poradzic ?

Odnośnik do komentarza

Czy można gdzieś znaleźć "rozpiskę" UEFA na przyszły sezon LM? Gram drugi sezon Bayernem i finał LM jest 1.06.2013 :o Rozumiem, w tym roku jest tylko Puchar Konfederacji, ale data i tak dość późna, tym bardziej, że kluby z Bundesligi zazwyczaj dość szybko zacznają przygotowania do nowego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Siemanko :) potrzebuję kogoś ,kto mógłby pomóc mi w ogarnięciu FMa ,podstawy już znam,natomiast potrzebuje pomocy w kwestiach takich jak , trening,szukanie personelu,ustawianie taktyk pod skład etc. gram w FMa dość długo i zaczyna mnie nudzić ciągłe klikanie kontynuuj i od czasu do czasu kupienia kilku grajków :P jeśli ktoś byłby chętny proszę o napisanie jakiegoś kontaktu do siebie czy coś w tym stylu :)

 

Z góry dziękuję,pozdrawiam !

 

P.S nie żebym był wybredny czy coś... ale dobrze by było gdyby ta osoba była bardzo dobrze zapoznana z FMem :D

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś miał mecz odwołany z powodu śnieżycy? Czy ktoś miał race na trybunach? Oba te przypadki miały u mnie miejsce.

 

hehe sniezyca to przypadek mialem pare razy ;) , a rac nie mialem , domniewam ze grasz dobrym klubem ,czy tez z pokaznym stadionem , na mym skromnym jeszccze 2,513 nie zauwazylem , hehe a tak z ciekawosci teraz patrze u siebie i juz za 4 dni ;d moj stadion pomiesci 3.910 kibicow , tzn znowu bede gral u siebie i w lidze niepokonany xd przynajmniej do konca sezonu i majstra serie B ;P ;d 5mln mnie to kosztowalo ;/ , hehe a najlepsze jest to ze obecnie gram na 15, tysiaczniku , wypozyczonym ze Sieny na 9mc , ktora bryka sie w Serie B :D bylo nie bylo kiedys moj patronacki :D , lecz wspolpraca nie ukladala sie zbyt dobrze dlatego teraz Lazio ladnie wypozycza

Odnośnik do komentarza

Co do mojego problemu znikł. Steam sam pobrał jakiś plik o wielkości 40 mb i śmiga. :)

Ale mam pytanie numer dwa, bo nie wiem czy mi się łatki zainstalowały.

 

W ustawieniach pisze, że mam wersje gry 12.1.1, jednak gdy wybieram nową grę to wyskakuje tylko 12.0.0, co jest? Czy to po prostu tak pisze, ale w rzeczywistości gram na łatce 12.1.1 czy co?

Odnośnik do komentarza

Co do mojego problemu znikł. Steam sam pobrał jakiś plik o wielkości 40 mb i śmiga. :)

Ale mam pytanie numer dwa, bo nie wiem czy mi się łatki zainstalowały.

 

A mi steam dalej nic nie pobiera ;/

 

 

Nie wiem, mi to pobrało gdzieś o 2 w nocy i po formcie kolejnym miałem jeszcze inny błąd, który ta łatka? zniywelowała.

 

 

Dobra bo tutaj nikt w tym temacie nie wpisał się tzn nie wytłumaczył (albo ja nie moge znaleźć), a wielmożni modowie blokują wszystkie tematy.

Jak grać przez to Hamachi, niech mi ktoś wyłumaczy łopatologicznie wręcz co wpisywać w "inny serwer" etc.

I czy trzeba otwierać porty w routerze dla Hamachi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...