Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie ;) Pewnie każdemu z Was się przytrafiają takie mecze u siebie, których jesteście murowanym faworytem, przez cały mecz atakujecie, rywal Wam praktycznie nie zagraża, ale jednak bramka nie może wpaść. Minuty uciekają, ale drużyna po prostu nie ma najlepszego dnia i nie może się wstrzelić lub cuda wyprawia bramkarz. Jakich poleceń warto wtedy użyć, aby jednak wcisnąć tę bramkę i wymęczyć zwycięstwo? Poza przewagą liczebną i grą na większym ryzyku. Co robicie w takich sytuacjach? Wprowadzacie kolejnego napastnika, zostajecie przy sprawdzonym ustawieniu? Wszelkie porady mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza

Czy ktos z Was kupowal sam klucz steam do FM'a? Chce skorzystac z ofert na allegro, ale mam prosbe zeby ktos sprawdzil czy w tej wersji da sie zmienic jezyk na angielski? Czy kupujac polska wersje FM jest mozliwosc zmiany jezyka w opcjach?

ja kupowalem klucz co prawda nie na allegro, kupowalem w zostangraczem.pl i da sie zmieniac jezyki masz do wyboru oprocz polskiego 11 jezykow

Odnośnik do komentarza

Czy zmieniło się coś w kwestii rejestracji zawodników do LM ? Czy dalej graczy poniżej 21 roku życia nie trzeba rejestrować

 

Jezeli piłkarz gra dwa lata w klubie to nie trzeba go zgłaszac.

 

Niestety musze uruchomic edytor czasu rzeczywistego. Podczas meczu otwarcia nowego stadionu Górnika Zabrze pojawia sie 4800 widzów(na 24000). Mam nadzieje, ze wiecej zmieniac sie nie skuszę.

Odnośnik do komentarza

Gram Spartakiem i mam bardzo nieprzychylny terminarz:

26.04 rewanż Liga Europejska półfinał vs Bayern

27.04 Rosyjska Ekstraklasa vs Kyrlia

29.04 Rosyjska Ekstraklasa vs Rubin

2.05 Puchar Rosji finał vs Kubań

5.05 Rosyjska Ekstraklasa vs Terek

9 dni, 5 spotkań, z czego dwa mecze dzień po dniu. Całe szczęście, że mam tylko jeden wyjazd :D

Odnośnik do komentarza

Gram Spartakiem i mam bardzo nieprzychylny terminarz:

26.04 rewanż Liga Europejska półfinał vs Bayern

27.04 Rosyjska Ekstraklasa vs Kyrlia

29.04 Rosyjska Ekstraklasa vs Rubin

2.05 Puchar Rosji finał vs Kubań

5.05 Rosyjska Ekstraklasa vs Terek

9 dni, 5 spotkań, z czego dwa mecze dzień po dniu. Całe szczęście, że mam tylko jeden wyjazd :D

No niestety czasami FM potrafi rzucać kłody pod nogi..... Terminarz losowany jest z przysłowiowej dupy. Grałem Wartą w LM a mecze ligowe grałem w niedziele i poniedziałki, tak, że do LM zostawały mi 3 dni. I to ZAWSZE.

Odnośnik do komentarza

Witam;

Mam problem z grą; mianowicie podczas meczu w pewnym momencie pojawia się komunikat:

 

Runtime error!

Program: c:\gry\steam\steamapps\common\football manager 2012\fm.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application's support team for more inforamation.

 

Gry nie da się kontynuować; po wyjściu z gry pojawia się komunikat: serwery Steam są zbyt zajęte żeby zająć się tym problemem (kod 41), i tak za każdym razem. Nie pomogła ponowna instalacja FM2012 i ponowna instalacja Steamu. Gra jest orginalna.

 

Uprzejmie proszę o pomoc, może ktoś z Was miał taki problem i jak sobie z nim poradził.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza

We wczesniejszych wersjach jak zrobilo sie alt+tab wychodzac do windowsa i przegladajac cos , to mecz toczyl sie.W tej wersji jak zrobi sie alt+tab to mecz staje w miejscu i "rusza" dopiero po wejsciu do gry.

 

Stad moje pytanie , czy da sie to w jakis sposob zmienic tak aby mecz toczyl sie pod nasza nieobecnosc i robienie czegos innego?

 

Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...