Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Biton był pierwszej piątce klasyfikacji strzelców w rezerwach.

Nie o to mi chodziło ;)

 

Inna rzecz mnie martwi - przy grze w Polsce, kiedy gra generuje Wam newgenów? Czy są dostępni w pierwszym sezonie gry?

U mnie w marcu, w pierwszym sezonie pojawiło się sporo newgenów, z czego jeden 20-latek pojawił się odrazu w pierwszej drużynie i po 5 spotkaniach ligowych miał średnią ocen ponad 7, a statystyki na poziomie dość dobrego w tym FM Możdżenia.

Odnośnik do komentarza

Niestety widac teraz jak dużo ludzi posiadało piraty w poprzednich wersjach. Kiedys po premierze forum było zawalone postami. Teraz pare dni po premierze jest nas tu mało.

 

 

 

 

 

To że mało osób odpowiada nie znaczy że reszta to piraci. Może po prostu jeszcze nie kupili FM'a.

 

I dziwnym trafem pojawią się tutaj w momencie, gdy zostanie wydany crack? Cóż za zbieg okoliczności :-k

Odnośnik do komentarza

Niestety widac teraz jak dużo ludzi posiadało piraty w poprzednich wersjach. Kiedys po premierze forum było zawalone postami. Teraz pare dni po premierze jest nas tu mało.

 

 

 

 

 

To że mało osób odpowiada nie znaczy że reszta to piraci. Może po prostu jeszcze nie kupili FM'a.

 

I dziwnym trafem pojawią się tutaj w momencie, gdy zostanie wydany crack? Cóż za zbieg okoliczności :-k

 

Mam wielką nadzieję że żadnego cracka nie wymyślą.

Odnośnik do komentarza

Niestety widac teraz jak dużo ludzi posiadało piraty w poprzednich wersjach. Kiedys po premierze forum było zawalone postami. Teraz pare dni po premierze jest nas tu mało.

 

 

 

 

 

To że mało osób odpowiada nie znaczy że reszta to piraci. Może po prostu jeszcze nie kupili FM'a.

 

I dziwnym trafem pojawią się tutaj w momencie, gdy zostanie wydany crack? Cóż za zbieg okoliczności :-k

 

Mam wielką nadzieję że żadnego cracka nie wymyślą.

 

Nieliczyłbym na brak cracka.

I niestety na to nikt nie ma wpływu. Chcesz to kupujesz oryginał i masz poczucie że kogoś nie okradasz. nie chcesz to nie kupujesz

Odnośnik do komentarza

Tak, kupiłem klucz na alergro i nie żałuje jest wielu sprzedających i wybrałem tam gdzie było najtaniej i najpewniej ( dużo pozytywnych komentarzy)

Co do samej gry... Rozegralem pól sezonu Legia i ani się gra nierozczarowalem ani niezachwycilem...rzeczywiście pada sporo samobojczych bramek, jest także sporo niewykorzystanych "setek" ale może to dlatego ze to Polska liga;) i nie klociloby się to wtedy z rzeczywistością;) gorzej jakby w topowych europejskich ligach sytuacja taka miała miejsce...

Odnośnik do komentarza

Uroki Steama

 

Szaleństwo! To jest dla mnie nieporozumienie... I teraz rozumiem mam czekać, aż Steam nagle sobie zacznie działać?

 

Nie wiem, teraz chciałem sobie włączyć FMa w tle, ale czasami jest tak, że trafi się wolny wieczór i jest ochota pogrania tylko w FMa... I jak będzie taki chory błąd, to nici z grania? Nie da się tego jakoś obejść? Steam sam z siebie nagle przestaje działać?

Odnośnik do komentarza

A ja po prostu nie kupię od złodzieja żadnego klucza.Możemy się oszukiwać, że te klucze są legalne, ale tak naprawdę wszyscy wiemy, że tak nie jest. Gram w FM od 99 roku (wcześniej CM) i jest to jedyna gra w która w ogóle gram i za którą płacę. Wolę wydać 99 zł za wersję pudełkową, niż dać 75 zł złodziejowi.

Odnośnik do komentarza

Ja wam powiem tak, mam zakupioną wersję pudełkową, lecz gdy tylko wyjdzie crack, to bez zastanowienia ściągam pirata, żeby nie użerać się z tym cholernym steamem.

Szkoda, że ostatnio nie mogę zbyt często grać w FM'a, gdyż nie mam zbyt dużo czasu i nie zacząłem jeszcze poważnej kariery.

Z tego co zaobserwowałem od mojego ostatniego wpisu, to słabsze drużyny sprawiają wiele niespodzianek w lidze. Nie wiem od czego to zależy, ale zwycięstwa Cracovii nad Wisłą (4:0), ŁKS -u z Lechem (4:1), QPR z Manchesterem City (3:0) i kilka jeszcze innych wyników dają trochę do zrozumienia. Może to czysty przypadek i w niczym mi to nie przeszkadza, ale trochę odstaje to od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj tego:

 

https://support.stea...=7241-EYON-2343

 

Ale ogólnie mówiąc - to tak. Steam to kupa.

 

ukipuki: nie demonizuj, nie każdy sprzedawca kluczy to złodziej i oszust, o czym była zresztą już tutaj mowa.

 

Niestety nie pomogło, ale dzięki za chęci.

 

Mam to rozumieć, że to taka ogólna awaria steam? Bo już przynajmniej trzem osobom w tej chwili nie działa gra :|

Odnośnik do komentarza

A ja po prostu nie kupię od złodzieja żadnego klucza.Możemy się oszukiwać, że te klucze są legalne, ale tak naprawdę wszyscy wiemy, że tak nie jest. Gram w FM od 99 roku (wcześniej CM) i jest to jedyna gra w która w ogóle gram i za którą płacę. Wolę wydać 99 zł za wersję pudełkową, niż dać 75 zł złodziejowi.

to te klucze na allegro i czy co sa do kupienia w necie nie sa legalne?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...