Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niech mi ktoś napisze gdzie znajduje się edytor dołączony do gry.

z góry dziękuje

Nie ma tam tego ;/ (gierkę mam oryginał)

 

Witam, niech mi ktoś napisze gdzie znajduje się edytor dołączony do gry.

z góry dziękuje

 

Znajduje się w katalogu steam/steamapps/common o ile zdecydowałeś się go ściągnąć.

Nie ma tam tego ;/ (gierkę mam oryginał)

Odnośnik do komentarza

Wiecie co zauważyłem po wrzucanych tu screenach z różnymi brakami? Wszystkie problemy związane są z ciemną skórką, to musi być jakieś niedopatrzenie ze strony SI. Ludkowie, którym takie błędy się pojawiają, sprawdźcie czy na podstawowej skórce także to tak wygląda.

 

Na białej też nie mam "boxów" albo pojawiają się całkowicie losowo ....

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem jedna rzecz, nie wiem czy odkrywcza czy nie, ale troche to dla mnie dziwne, chcialem do szachtara kupic ganso(załadowana liga brazylijska) i kosztował cos koło 300 mln zł, sprobowałem ta sama operacja zakupu, ale juz bez załadowanej ligi brazylijskiej i przyszedł za 120 mln zł, Wydaje mi sie, ze powinien zawsze przechodzic przy sumie podobnej

Odnośnik do komentarza

mam pytanie do tych z Was, którzy grają w słabszych ligach, słabymi i amatorskimi klubami: czy udało się Wam wychować naprawdę solidnego zawodnika? Już od kilku lat próbuję, jednak żadnym sposobem nie mogę się doczekać prawdziwej perełki właśnie w klubach, gdzie zawodnicy grają na amatorskich treningach. Nie mogę podpisywać zawodowych kontraktów (pewnie ze względu na status klubu... ;) ), a na tych reżimach amatorskich obciążenia są tak małe, że atrybuty nie rosną. Wiadomo, do tego dochodzi baaardzo słaby personel (trener na 3* to marzenie...) i słabe zaplecze.

Tym samym grając w conference cały czas muszę kontraktować zawodników bez klubu, bo na transfery mam całe i okrągłe ZERO, a w tak budowanej drużynie największym sukcesem było miejsce 7. Fakt, że byłem kandydatem do spadku ;) Ale potem już zdecydowanie gorzej, okolice 12-15 miejsca i spokojne utrzymywanie się, ale bez perspektyw na rozwój klubu. Jak w takich warunkach przełamać barierę przeciętności? ;) ;) Jak tu śnić o potędze? ;>

 

Dodam, że przed sezonem próbuję rozbujać budżet sparingami z lepszymi drużynami, ale zarobić tak mogę ledwie ze 100 000, za to zawodnicy są wymęczeni i ze zrujnowanym morale...

Odnośnik do komentarza

 

Niestety widac teraz jak dużo ludzi posiadało piraty w poprzednich wersjach. Kiedys po premierze forum było zawalone postami. Teraz pare dni po premierze jest nas tu mało.

 

 

 

 

 

To że mało osób odpowiada nie znaczy że reszta to piraci. Może po prostu jeszcze nie kupili FM'a.

 

 

 

Zainstalowałem FMa u siebie na komputerze, na moim koncie steam. Teraz chcę zrobić to na laptopie ojca, czy jest jakakolwiek możliwość rejestracji gry na innym koncie w steamie? Ewentualnie zrobić to jakoś tak, żebyśmy mogli grać jednocześnie (np. on będzie miał płytę, ja steam)?

 

Na obydwóch kompach musisz mieć zainstalowany steam i zalogowany na swoje konto. Płyta nie jest Ci do niczego już potrzebna po instalacji.

Przypuszczam że nie będziesz mógł jednocześnie grać w tym samym czasie w fm'a (chociażby ze względu na różne IP kompa). Ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza

Witam was po raz kolejny.

 

Mam nadal problem z tym, ze gra mi się nie chce uruchomić, tylko wyświetla się Run Time Error z Microsoft Visual C+++

 

Przeinstalowałem .Net framework, java, vcredist, visual c+++

 

 

Wie ktoś co można jeszcze spróbować, bo nie chce, żeby moje pieniądze na tą grę, którą kupiłem, poszły na marne, lekko mówiąc...

Odnośnik do komentarza

Mam do Was pytanko. W związku z długim weekendem chciałem chwilkę czasu spędzić przed komputerem i rozpocząć wielosezonową zabawę z nową wersją. W związku z tym mam małe pytanie, czy aktualna wersja FM2012 jest na tyle stabilna, że warto rozpocząć w tym momencie taką rozgrywkę, czy też lepiej odczekać jeszcze kilka tygodni ? (swoją wersję chciałbym uaktualnić w nowy patch poprawiający błędy związane z bramkarzami).

 

byłbym wdzięczny za sugestie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...