Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem właśnie grać Bayernem i stwierdzam, że sumy transferów w grze są wyolbrzymione!

Dane na dzień 11.08.11:

Farfan: Schalke->Chelsea 23,5 mln Euro

Plasil: Bordeaux->Malaga 11 mln Euro

Vrasejko: Zagreb->BVB 10 mln Euro

Ayew: OM->Arsenal 13 mln Euro, Mandanda: OM->Man Utd tyle samo, patrząc na znaczenie zawodników to dziwne.

Pozatym widzę, że osłabione drużyny się nie wzmacniają. Na ten przykład OM oprócz Ayewa i Mandandy pozbyła się Gonzaleza i Cherua, zarobiła prawie 40mln Euro, a kupiła jakiś dwóch 18-19-latków, mało znanych!

Ja zrozumiem jeszcze ceny na poziomie 10-15 mln Euro, ale żądane kwoty za niektórych grajków są chore!

Odnośnik do komentarza
Tylko czy są prawdziwe (i czy to legalne)? Nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś mógłby chcieć je w ogóle sprzedawać za taką, stosunkowo niską, cenę.

 

Klucze mogą być sprzedawane przez normalne sklepy internetowe na allegro. Poprzez dystrybucję, która opiera się tylko na systemie elektronicznym. Cena jest mniejsza, ponieważ odchodzą koszty produkcji płyty i całej reszty, za które płaci się w przypadku gry pudełkowej. Co nie zmienia faktu, że trzeba uważać :)

Odnośnik do komentarza

Przejechałem w weekend 2 sezony . Ze spostrzeżeń na plus mogę podać że udało mi się na spokojnie zatrzymać Rudnevsa Murawskiego Krivetsa Stilica . Jeśli chcieli odejść do większego klubu wystarczyła krótka rozmowa i po kłopocie. W grze pojawiło się dużo newgenów w wieku 16 17 lat. U mnie jeden wychowanek się pojawił po 1 sezonie i odrazu wskoczył do 11 .Na dodatek Hiszpan mi się wychował w Lechu. Mistrzem był Śląsk później Legia. Z ekstraklasą pożegnała się Jagiellonia. Do ciekawych rzeczy mogę dodać iż mimo dobrego składu Wisła była 9 i 6 .

Odnośnik do komentarza

to prawda, że klucze do instalacji przez STEAM kupione na allegro są nielegalne?

 

Zależy ;) Nie wnikam jak sprzedawcy weszli w posiadanie kluczy ;) Chodzi o to, żebyś Ty mógł potwierdzić legalność swojego klucza (zdjęcie Twojego kodu z książeczki z kodem który oni Ci podadzą), gdy dobije się do Ciebie "steamowa inkwizycja" chcąca zablokować Twoje konto. No i tutaj tylko niewielka ilość sprzedawców może Ci to zapewnić. Musisz więc dokładnie czytać opis aukcji, lub zapytać sprzedawce.

 

Z ciekawszych spostrzeżeń wejście do ekranu taktyki w czasie meczu i wyjście z niego poprzez zatwierdzenie, gdy nie zrobiliśmy żadnych zmian skutkuje jego zablokowaniem....

 

 

wartapoznaolimpiaelblgk.png

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon mam już prawie za sobą i jestem rozczarowany trudnością gry. Gram Legią w pucharach doszedłem do ćwierćfinału, tracąc łącznie 4 bramki w grupie wygrałem wszystko, przegrałem ćwierćfinał przez mój głupi błąd, bo przez przypadek postawiłem Szumskiego na bramkę. Ustawiłem rzuty rożne bite na krótki słupek, czego efektem jest pierwsze miejsce Asiza w klasyfikacji strzelców. Mecze też mnie nie zachwycają, zdarza się głupi błąd, że gracz biegnie do piłki i nagle się zatrzymuje. Strasznie dużo pada bramek samobójczych, średnio jedna na dwa mecze. oj nie jest dobrze na razie.

Odnośnik do komentarza

 

Zależy ;) Nie wnikam jak sprzedawcy weszli w posiadanie kluczy ;) Chodzi o to, żebyś Ty mógł potwierdzić legalność swojego klucza (zdjęcie Twojego kodu z książeczki z kodem który oni Ci podadzą), gdy dobije się do Ciebie "steamowa inkwizycja" chcąca zablokować Twoje konto. No i tutaj tylko niewielka ilość sprzedawców może Ci to zapewnić. Musisz więc dokładnie czytać opis aukcji, lub zapytać sprzedawce.

 

 

Jeśli masz wersję pudełkową to potwierdzeniem jej legalności jest dowód zakupu, a nie książeczka z kodem - w końcu mogłeś ukraść pudełko z grą. Tak samo z wersją ESD (Electronic Software Distribution) potwierdzeniem legalności jest dowód zakupu. Dlatego dobrze jest zapytać sprzedawcę z allegro czy daje np fakturę w formie pdfa.

Odnośnik do komentarza

 

Chodzi o to, żebyś Ty mógł potwierdzić legalność swojego klucza (zdjęcie Twojego kodu z książeczki z kodem który oni Ci podadzą), gdy dobije się do Ciebie "steamowa inkwizycja" chcąca zablokować Twoje konto. No i tutaj tylko niewielka ilość sprzedawców może Ci to zapewnić. Musisz więc dokładnie czytać opis aukcji, lub zapytać sprzedawce.

Nie ma takiej możliwości bo klucze są rozprowadzane na zasadzie elektronicznej dystrybucji ESD. To zwykły ciąg znaków bez książeczek.

Nikt skanu z książeczki Tobie nie załączy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz wersję pudełkową to potwierdzeniem jej legalności jest dowód zakupu, a nie książeczka z kodem - w końcu mogłeś ukraść pudełko z grą. Tak samo z wersją ESD (Electronic Software Distribution) potwierdzeniem legalności jest dowód zakupu. Dlatego dobrze jest zapytać sprzedawcę z allegro czy daje np fakturę w formie pdfa.

 

No więc Steam coś kręci, bo ostatnio poprosili dokładnie o zdjęcie mojego kodziku wraz z dopisanym ich kodzikiem, którego podali mi w mailu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...