Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie może idiotyczne ale szukam i nie moge znaleźć odpowiedz - działają na nim facepaki, logopaki itp z FM 2010? Troche mi tego brakuje, gram w 2.bundesliga i nic tam nie ma z grafik...

 

ps. tzn jednoznacznego info, bo widze zapiski że dany facepak jest do wersji 2010-2012 np.. ale data publikacj jest sprzed premiery 2012..

 

Wszsytkie dodatki graficzne z wcześniejszych wersji (tzn herby, mordy, koszulki) działają

 

Nie wszystkie. Bandy wywalają tryb 3D. Przynajmniej u niektórych.

Odnośnik do komentarza

Jest fajna opcja - Ustawienia/Kolory skórki - gdzie można zmieniać kolory atrybutów. No i sobie zmieniam, wszystko fajnie... tylko gdy uruchamiam na nowo grę to wszystko wraca do ustawień domyślnych i muszę się męczyć od nowa. Czyżby pierwsze błędy w grze czy ja coś źle robię?

Mam to samo, próbowałem na dwóch skórkach domyślnych i dwóch innych i zawsze to samo :( czyli pierwszy zbuk
Odnośnik do komentarza

Nic się z niczym nie kłóci. Najpierw wrzucasz wszystkie dodatki (nie polecam tych do trybu 3D, bo mogą wywalać grę) z FM-a 2011, 2010 czy w jakiego tam grałeś, później w ustawieniach odznaczasz odświeżanie skóry, buforowanie i możesz śmiało zmieniać kolory atrybutów. Do ich zmiany nie potrzebujesz odświeżania skina tylko zwykłe zatwierdzenie.

Odnośnik do komentarza

Trochę to smutne, ale prawdziwe - pewnie dlatego jest tu cicho....

 

Wiesz, to nie musi być wina tego, że nie ma pirata, choć to też jakiś wpływ na ilość osób ma. Ale niektórzy chcą poczekać aż pojawią się wszystkie patche, a innych (tak jak i mnie) nie stać na wybulenie 130 złotych :/ ja tego FM-a będę miał, znając politykę cenową producentów gier, dopiero wtedy, gdy będzie kolejny wychodził :/ może wtedy będzie tańszy...

 

Na 99% bedize świateczna promocja FM-a. Do tej pory zawsze (jeśli mnie pamięć nie myli) była.

Odnośnik do komentarza

Nic się z niczym nie kłóci. Najpierw wrzucasz wszystkie dodatki (nie polecam tych do trybu 3D, bo mogą wywalać grę) z FM-a 2011, 2010 czy w jakiego tam grałeś, później w ustawieniach odznaczasz odświeżanie skóry, buforowanie i możesz śmiało zmieniać kolory atrybutów. Do ich zmiany nie potrzebujesz odświeżania skina tylko zwykłe zatwierdzenie.

dzięki za podpowiedź, działa

Odnośnik do komentarza

Proszę o szybką podpowiedź.

1. Jak chcę kupić gre przez stream to kosztuje ona 50 euro... Nie ma nigdzie taniej ?

2. Nie mam Cd-Romu u siebie więc czy kupując płytę mogę zgrać grę na innym kompie na pen driva i otworzyć na swoim kompie ?

 

1. http://www.cmrev.com/sklep.html

2. Nie musisz mieć CD-ROM jeśli masz Steama - i internet na tamtym kompie. Wtedy możesz ściągnąć ze Steama FM-a na drugi komputer.

Odnośnik do komentarza

 

Co sprawia, że nie ma tylu komentów:

1. brak piratów,

2. wysoka cena,

3. mimowszystko SŁABA DOSTĘPNOŚĆ GRY w sklepach

 

 

 

 

Ja tam na przykład dalej czekam na swoją grę, wysłana została 18.10 w poniedziałek... W poniedziałek wylatuję na Bałkany więc pogram dopiero po świętach xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...