Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo chciałbym zagrać w jakąś grę z serii CM/FM, ale póki co nie mam pieniędzy na zakup FM. Słyszałem, że za darmo można ściągnąć CM 01/02, który jest przez wszystkich wychwalany pod niebiosa. No więc skąd mogę pobrać tego CM'a (za darmo oczywiście) i jakiegoś patcha, i czy są jakieś aktualizację składów do tej gry? Z góry dzięki za odp. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

<p>Witam ponownie. Grając Energie Cottbus miałem dziwną sytuację. Grałem sparingowe spotkanie z SC Freiburg, a pięć dni później miałem umówiony kolejny mecz. W spotkaniu z Freiburgiem zmieniłem cały skład w przerwie, chcąc zobaczyć, jak poradzą sobie rezerwowi. Gdy pięć dni później chciałem wystawić skład na kolejny sparing, wszyscy zawodnicy byli zmęczeni i mieli kondycję 40/50%. Nie wiem, z czego to wynika, a raczej piłkarze powinni mieć siły, bo grali jedynie 45 minut i to pięć dni temu!

 

Proszę o pomoc; byłbym wdzięczny :)Edit: Może to przez treningi, których za bardzo nie mogę ogarnąć. W ogóle nie wiem co, gdzie, jak poustawiać. Tutaj również prosiłbym o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

<p>Witam ponownie. Grając Energie Cottbus miałem dziwną sytuację. Grałem sparingowe spotkanie z SC Freiburg, a pięć dni później miałem umówiony kolejny mecz. W spotkaniu z Freiburgiem zmieniłem cały skład w przerwie, chcąc zobaczyć, jak poradzą sobie rezerwowi. Gdy pięć dni później chciałem wystawić skład na kolejny sparing, wszyscy zawodnicy byli zmęczeni i mieli kondycję 40/50%. Nie wiem, z czego to wynika, a raczej piłkarze powinni mieć siły, bo grali jedynie 45 minut i to pięć dni temu!

 

Proszę o pomoc; byłbym wdzięczny :)Edit: Może to przez treningi, których za bardzo nie mogę ogarnąć. W ogóle nie wiem co, gdzie, jak poustawiać. Tutaj również prosiłbym o pomoc :)

 

Zanim ktoś odpowie na Twój post, potrzebne jest kilka pytań pomocniczych. Przede wszystkim, kiedy rozgrywałeś sparing z Freiburgiem (data i ile dni pozostawało do pierwszego meczu ligowego). Rozgrywanie sparingów wcześniej niż w ostatnich dwóch tygodniach przed inauguracją sezonu może powodować takie sytuacje, jak opisywana przez Ciebie. Ustawianie intensive w treningu jest ryzykowne, kiedy kondycja zawodników zwyczajowo siada w przerwie letniej, chociaż tak naprawdę wpływ jako menadżerów na tę obsuwę letnią kondycji mamy niewielki, a jest on raczej przypisany do konkretnych dat w konkretnych ligach. Na pewno rozgrywanie sparingów w momencie, gdy kondycja jest poniżej 80% nie ma wielkiego sensu. W różnych ligach odbywa się to różnie, ale zazwyczaj dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek kondycja magicznie wzrasta i wtedy jest czas na rozegranie kilku sparingów.

Odnośnik do komentarza

Elo. Może wstyd się przyznać,ale dopiero zaczynam swoją przygodę z CM 01/02 (wcześniej grałem tylko w 03/04) i mam pytanie. Przykładowo wybrałem Legię na mój klub,by zapoznać się z grą. Otwieram shortlistę i mam samych Polaków tam. To znaczy,że z innych krajów nie chcą do mnie przyjść czy nie mogą? I czy jest jakaś opcja,która pokazuje tych którzy chcą do mnie przyjść i tych którzy nie chcą ( jak to właśnie w 03/04 było ). Z góry dzięki,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Gram Żemczużiną i mam pytanie; dlaczego, kiedy rozpoczynam rozgrywkę, mam w składzie tylko czterech piłkarzy? Reszta na wakacje wyjechała czy co? Bo nie mogę przez to pierwszego sparingu rozegrać :/.

 

Za wszelką próbę pomocy z góry dziękuję.

 

Skoczyłeś na głęboką wodę i zabrałeś się za prowadzenie klubu z najniższej ligi, który pewnie ma 4 piłkarzyków aktywnych, a reszta to tzw szaraki. Musisz skompletować skład. Kupuj, wypożyczaj, zatrudniaj grajków bez kontraktu. A nawet jeśli nie zdołasz kompletować jedenastki przed pierwszym sparingiem, będziesz mógł wstawić tych szaraków z rezerw do składu, ale wtedy nie licz na jakieś super wyniki. Kwestia Twojej wytrwałości, czy Ci się uda ocalić przed relegacją w pierwszym roku. Jest to z całą pewnością możliwe.

 

A i nie przestrasz się, jak Ci te szaraki w pewnym momencie znikną. Będą nadal, ale w drużynie rezerw i nadal będziesz mógł z nich skorzystać w kryzysowych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

A czy reszta tych grajków ktorych masz jest na szaro i nie można z nimi podpisac kontraktu ?

 

W pierwszej drużynie mam tylko czterech zawodników, którzy nie są na szaro, natomiast w zespole rezerwowym mam sporo graczy, ale tylko zaznaczonych na szaro.

 

czterech pilkarzy na starcie :o dziwne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...