Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam czy jest ktos kto chciałby zerknąć na mojego save'a i udzielić jakiś porad ? :)

 

Moje historia jest taka, że kiedyś jak grałem w 01/02 to grałem na killer taktykach, później zacząłem grać w nowsze gry spod znaku CM/FM - tutaj już sam zawsze tworzyłem taktyki. Ostatnio postanowiłem pograć z powrotem w starą dobrą 01/02 - taktyka samodzielna i jestem nieco w szoku, nie udaje mi się nic sensownego ustawić - gram Southamptonem z najnowszym patchem i aktualizacją. Tracę praktycznie koło 2 bramek na mecz - z strzelaniem nie jest tak źle.

 

Więc jeśli ktoś chce zerknąć i pomóc to proszę o odzew. Jestem bardzo ciekaw co robię źle :)

Odnośnik do komentarza

Siema Marcin

 

a masz dmc na boisku ?

 

Sprobuj ustawic taktyke na 4 obroncow w lini i przed nimi dmc ja tak teraz gram Liverpoolem wyzwanie 3 i trace bardzo malo bramek w premiership.

Ewentualnie zobacz na morale moze to jest powod, ale jak piszesz ze strzelasz sporo i tracisz sporo to szczerze, ale wszystko jest w porzadku przynajmniej tak mi sie wydaje, pozdro.

Odnośnik do komentarza

Mam sprawę do grających w Cm 01/02

Czy mógłby ktoś mi stworzyć grę z ligami:

Anglii, Francji, Hiszpanii, Polski i wszystkimi ligami Włoskimi i przesłać na maila: skyline47@wp.pl

Gra uruchamia się normalnie, stworzyłem nową grę, ale to tak dla zobaczenia czy wszystko działa. Jednak gdy chciałem stworzyć drugą rozgrywkę, która miała byc rozgrywka na poważnie, gra zawiesza się :/

Gram na patchu 3.9.68.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Witam! Skąd mogę pobrać spolszczenie do CM 01 02? Jak coś, to nie wgrywałem żadnych patchów, ani nic.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Edit: Skąd pobrać najnowsze składy?

 

Edit2: Jak chcę zacząć nową grę, to wyskakuje mi, że mam włożyć CD. Co mam zrobić? Mam Daemona Toolsa, ale nie wiem jak to zrobić...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Po wgraniu najnowszego update składów wyskakuję mi raport o błędach, kiedy chcę rozpocząć nową karierę. Pliki z paczki wypakowałem do folderu 'Data' (C->Program Files->CM 01/02->Data) i podmieniłem wszystkie piliki. Gdy chcę zacząć nową karierę, wybieram ligę, ładują się te paski na dole i niby wszystko jest OK, ale po chwili wyskakuję raport o błędach... :/

 

Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza

Witam. Po wgraniu najnowszego update składów wyskakuję mi raport o błędach, kiedy chcę rozpocząć nową karierę. Pliki z paczki wypakowałem do folderu 'Data' (C->Program Files->CM 01/02->Data) i podmieniłem wszystkie piliki. Gdy chcę zacząć nową karierę, wybieram ligę, ładują się te paski na dole i niby wszystko jest OK, ale po chwili wyskakuję raport o błędach... :/

 

Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

 

skąd ściągnąłeś aptejta, no i czy masz patcha 3.9.68 :>

Odnośnik do komentarza

MUSI być najnowszy patch. A na co Ci spolszczenie? Ja na tej grze uczyłem się języka :)

 

A tak w ogóle łap linka do nowszego uaktualnienia:

 

http://fmzone.pl/dow...d=131#opentable

 

To jest uaktualnienie tworzone przez grupę SIM Update, którą uważam za... nieco słabszą od ODB Update Team, których uaktualnienia wydają się być najlepsze na rynku. Niedługo wychodzi uaktualnienie od ODB, chyba warto poczekać.

Odnośnik do komentarza
:)

To jest uaktualnienie tworzone przez grupę SIM Update, którą uważam za... nieco słabszą od ODB Update Team, których uaktualnienia wydają się być najlepsze na rynku. Niedługo wychodzi uaktualnienie od ODB, chyba warto poczekać.

 

Z tego co pisza na stronie Champmana to ma byc 24 wrzesnia i tez czekam juz na ten updacik :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Heh, jmk ja także na CeeMie uczyłem się angielskiego.

 

Nie orientuje się ktoś kiedy, albo czy wyjdzie Tapanified ODB update? Na razie gram Lechem, jednak jakby się coś zmieniło (czytaj, pad sejwa, a to możliwe bo znikł puchar polski i mogą robić się błędy) to wiadomo że chciałbym wystartować na aktualnych składach.

Odnośnik do komentarza

Heh, jmk ja także na CeeMie uczyłem się angielskiego.

 

Nie orientuje się ktoś kiedy, albo czy wyjdzie Tapanified ODB update? Na razie gram Lechem, jednak jakby się coś zmieniło (czytaj, pad sejwa, a to możliwe bo znikł puchar polski i mogą robić się błędy) to wiadomo że chciałbym wystartować na aktualnych składach.

 

Datę wydania ODB ustalono na 24 września. Ale czy od razu dadzą obie wersje - nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam serdecznie.

 

Mam jedno pytanie związane z CM: czy jak mam dwa spotkania w ciągu dwóch dni, to mogę wystawić na oba mecze ten sam skład? Czy w CM zawodnicy mają w ogóle jakąś kondycję?

 

Oczywiście, że mają. Możesz sprawdzić to zarówno w profilu zawodnika (w prawym rogu), jak i w okienku ze składem/taktyką, stosując odpowiedni tryb widoku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...