Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co opisałem na fejsiku swoim, zobaczymy czy ktoś z branżuni internetowej w moich znajomych podchwyci temat. Oczywiście wfirma.pl została w tym poście oznaczona, często przez social media się takie konflikty łatwiej rozwiązuje. Dalej zobaczymy, są jeszcze biznesowe grupy na fejsie, jest faktycznie wykop, jest LinkedIn.

Odnośnik do komentarza

No fakt, że mogliby Ci wysłać nieco precyzyjniejszą odpowiedź. Możesz ewentualnie zawsze napisać to co tutaj, że jakbyś wiedział, że byłaby Ci w stanie pomóc to mógłbyś zaczekać, ale niestety nie możesz sobie pozwolić na inwestycję tak dużej sumy w ciemno i czy byłaby możliwość uzyskania odpowiedzi, czy dietetyk kliniczny ma tutaj w ogóle jakieś pole do popisu. Może by odpisali coś konkretniejszego, a jak nie no to trudno (teraz na jakiejś konferencji była to może też nie ma jak odpisać na fejsie wszystkim). Ewentualnie możesz szukać alternatyw/skontaktować się z osobą, o której Ci napisali w mailu :-k.

 

W sumie to im to napisałem w pierwszym mailu.

Odnośnik do komentarza

Ja z natury też jestem ugodowy i płacę, ale te 10 zł mnie zszokowało, szczególnie, że chwilę wcześniej inną usługę sobie odblokowałem w 2 minuty :D

 

Poza tym akurat jestem w takim okresie miesiąca, że te 10 zł by zabolało mocno mój budżet domowy :kekeke: #byledopiatku

Odnośnik do komentarza

Grubo, dzisiaj rano, jak byłem w pracy, policja mnie szukała w mieszkaniu :cop:

 

Trochę się niepokoję, ale mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie. Prawdopodobnie chodzi o to, że byłem wyznaczony (lol nie wiem jak) do zasiadania w komisji w majowych wyborach miejskich (LOLx2) i się na tym nie stawiłem, wtf. :D. Ale z tego co mi wiadomo, to raczej tylko obywatele mogą być wyznaczani do komisji. Zresztą ja w maju to bym nawet 3 zdań po hiszpańsku nie powiedział ;).

Odnośnik do komentarza

Grubo, dzisiaj rano, jak byłem w pracy, policja mnie szukała w mieszkaniu :cop:

 

Trochę się niepokoję, ale mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie. Prawdopodobnie chodzi o to, że byłem wyznaczony (lol nie wiem jak) do zasiadania w komisji w majowych wyborach miejskich (LOLx2) i się na tym nie stawiłem, wtf. :D. Ale z tego co mi wiadomo, to raczej tylko obywatele mogą być wyznaczani do komisji. Zresztą ja w maju to bym nawet 3 zdań po hiszpańsku nie powiedział ;).

prawdziwy gangus !
Odnośnik do komentarza

 

I tak potem Polacy mają opinię na Zachodzie ;).

 

No nic, jutro powinno się wszystko wyjaśnić :-k. Nie powiem, trochę jestem przestraszony. ;)

czemu dopiero jutro ? dzisiaj nie masz czym dupska posmarować przed wizytą na komendzie ;-) ?

 

Do 19 to kapitalizm obrabia mi dupę w robocie ;). Jestem wstępnie umówiony na wyjaśnienie jutro rano, oby to wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...