Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hej czy dyskusja w maryni o paryżu została ocenzurowana? bo widzę sporo odpowiedzi do postów, których nie ma...

#przypadekniesądzę

 

Jest osobny temat :roll:

 

Dzięki, żadnego mojego postu tam nie było, więc nie wiedziałem czy tak mało było tu pisane czy inny temat czy #Icon :)

Spodziewałem się, że w wewnętrznej będzie :*

Odnośnik do komentarza

 

Padło na Torquay United. Mam nadzieję, że po drodze do Evertonu zaliczę kilka fajnych klubów :) Na szortliście mam na pewno Coventry, Millwall, Ipswich i Sheffield Wednesday :ball:

 

Torquay miałem kiedyś fajną karierę w Premier Manager :D Kto pamięta? :D

 

 

Ja grałem tylko w Premier Manager 3, Halifax Town ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież wczoraj pisał z Gackiem w sprzętowy oraz coś tam we fristajlowym. Wyjdźcie czasem z Maryni! :profesor:

W ogóle, że Reaper nie wrzucił na FB/do Maryni jakiegoś mema z okazji urodzin Kwacha. Tak okolicznościowo.

 

11224313_910403329007584_802538398150586

 

Wybacz, widizałem ten obrazek, ale aż tak mi się nie spodobał :( Alefakt faktem, nie po to mnie dodałeś do znajomych, żeby teraz nie dostawać memów z Kwachem, nadrobię zaległości!

Odnośnik do komentarza

 

Pojebani!

Ale to ładne :o http://nowy.play.pl/

Nie wiem, jak w dzisiejszych czasach ktoś może mieć telefon w abonamencie i to za taki hajs.

 

 

Ale co sugerujesz? Ja mam telefon w abonamencie :-k Nie stać mnie na wyłożenie jednorazowo 1,5k na telefon, więc te wyższe koszty abonamentu traktuję jako raty za ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...