Skocz do zawartości

Podnieś się i walcz!


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda, mogliśmy awansować, ale jakiś dołek formy nam się przytrafił :( Kownasia nie pokaże, bo jestem już w drugiej części sezonu :D Na koniec rozgrywek będą screeny wszystkich graczy, bo w sumie sporo się pozmieniało ;) Muszę wam też przyznać, że zaklepałem super wzmocnienia :D

 

*****

Po moje usługi zgłaszają się kolejne zespoły. Tym razem odrzuciłem prośby o objęcie zespołu od Evertonu, Rayo Vallecano oraz Sevilli. Izi.

 

Po meczu z Crystal Palace czekał nas trudny pojedynek w Ekstraklasie z Lechią. Gdańszczanie jak na razie grają całkiem nieźle, co obrazuje ich pozycja w ligowej tabeli. 5 miejsce to nie jest zła lokata, ale Kovacevic, Haraslin i spółka na pewno mają apetyty na prawo gry w Lidze Europy.

 

Leali - Sadlok (66' Czerwiński), Kamiński, Golla, Kędziora - Góralski, Linetty, Klich (56' Bielik) - Kabananga (59' Luckassen), Kownacki, Harba

 

Drugi mecz, w którym gole zdobywamy tylko z karnych. Dzisiaj pechowcem okazał się Patryk Tuszyński, który skosił w polu karnym Kabanange tak, że ten musiał opuścić boisko. Wcześniej jendak snajper Biało-Zielonych zdołał wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie. Na szczęście Wisła także zremisowała, także nasza przewaga nadal wynosi dwa oczka. Teraz czeka nas mecz w ramach kolejnej rundy Pucharu Polski z Resovią Rzeszów, później wyjazdowe starcie z Koroną, a następnie wielkie piłkarskie święto, gdyż do Poznania przyjedzie Sevilla. Liczymy na jakąś niespodziankę czy coś w ten teges.

 

Ekstraklasa [9/30], 18.09.2016

INEA Stadion, Poznań, 25,952 widzów

[1] Lech Poznań 1:1 Lechia Gdańsk [5]

13' Patryk Tuszyński 0:1

59' kar. Haris Harba 1:1

MotM: Grzegorz Wojtkowiak 7,0

Odnośnik do komentarza

W meczu Pucharu Polski pewnie rozprawiliśmy się z Resovią i po bramkach Kownackiego, Luckassena i (dwóch) Harisa Harby awansowaliśmy do IV Rundy, w której zmierzymy swe siły z Avią Świdnik. Wyczuwam awansik.

 

Korona dotychczas zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym okresie miała je opuścić. My przystąpimy do tego meczu jako faworyci, ale myślami jesteśmy już chyba przy spokaniu z Sevillą. Trzeba jednak wygrać także pojedynek z Kielczanami, aby dotrzymywać kroku rozpędzonej Wiśle i zawsze groźnej Legii.

 

Leali - Douglas, Kamiński (62' Czerwiński), Golla, Kędziora - Bielik (73' Chrapek), Linetty, Klich - Kabananga, Kownacki (36' Luckassen), Harba

 

Skromna wygrana, jednak nie wszystko w naszej grze zasługiwało na pochwałę. Jako przykład mogę przytoczyć sytuację z 59. minuty, kiedy to Haris Harba nie wykorzystał rzutu karnego. Po prostu poślizgnął się na papierowym samolociku wyrzuconym przez któregoś z kibiców gości i jego uderzenie trafiło w słupek. Na nasze szczęście zimną krew na kwadrans po rozpoczęciu meczu zachował Dawid Kownacki i to dzięki jego trafieniu zdołaliśmy zdobyć trzy punkty. Teraz czas na pojedynek z Sevillą, która do Poznania przyjedzie w roli zdecydowanych faworytów.

 

Ekstraklasa [10/30], 23.09.2016

Kolporter Arena, Kielce, 8,273 widzów

[14] Korona Kielce 0:1 Lech Poznań [1]

15' Dawid Kownacki 0:1

MotM: Tomasz Kędziora 7,4

Odnośnik do komentarza

Adam3333: O popatrz, niespodzianka :D Też mam nadzieję, że za rok się bezproblemowo uda :)

MaKK: Sevilla też, jak się okazało :]

 

*****

 

Sevilla była zdecydowanym faworytem i ten, kto twierdził inaczej był uważany za dziwaka. Hiszpanie mieli bardzo mocny skład z Jacksonem Martinezem, Yewhenem Konoplyanką czy Sebastianem Cristoforo na czele. My jednak graliśmy u siebie i chcieliśmy sprawić niespodziankę.

 

Leali - Douglas, Kamiński, Golla, Ceesay - Linetty, Góralski, Klich - Kabananga, Kownacki, Harba

 

CO ZA MECZ! Najlepsze spotkanie pod moją wodzą miało miejsce akurat teraz i jest to poważny krok, dzięki któremu mamy wielką szansę awansować do kolejnej rundy. Dwa trafienia Dawida Kownackiego, który wyrasta na znakomitego snajpera, oraz pewnie wykorzystany (który to już w tym sezonie) rzut karny. Sevilla za bardzo nas zlekceważyła i dostała solidne baty od naszego teamu. Po dwóch kolejkach mamy więc świetną sytuacje w grupie, z której możemy bezproblemowo wyjść!

 

Liga Europy [2/6], 29.09.2016

INEA Stadion, Poznań, 38,336 widzów

[2] Lech Poznań 3:0 Sevilla [1]

38' Dawid Kownacki 1:0

76' Dawid Kownacki 2:0

84' kar. Haris Harba 3:0

MotM: Dawid Kownacki 8,8

Odnośnik do komentarza

Niestety muszę zakończyć tą karierę :/ Powód jest prosty: brak chęci. Nie do gry, lecz do opisywania. Prawda jest taka, że w grze jestem już na początku kampanii 2019/2020 i na razie nie chce mi się co chwilę wracać do starych sejwów tylko po to, aby opisać kilka spotkań. Mogę wam zapodać kilka screenów, jeżeli oczywiście chcecie, typu mój skład, sukcesy czy profile jakiś zawodników. Niebawem także planuje ruszyć z nową karierą, tym razem fabularną :D

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...