Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Brighton mistrzem Anglii sezonu 2024/2025, szybko dość taka niespodzianka :-k.


W Hiszpanii za to Real 10 mistrzostw z rzędu :D.


W Polsce Sandecja wygrywa ligę :o.


O, Hiszpania jest jedynym krajem jaki wczytałem, gdzie nie było zmiany mistrza przez 10 lat. Nawet PSG raz straciło tytuł na rzecz Monaco.

Odnośnik do komentarza

Aaa skorzystałem z tego zakładu bez ryzyka, wpłaciłem stówkę, normalnie nigdy nie gram za takie stawki, no ale bez ryzyka... postawiłem na Lorient i NEC i do wygrania było 240zł. Tak, udało się :D Od razu dałem polecenie wypłaty, żeby nie kusiło ;)

Odnośnik do komentarza

Aaa skorzystałem z tego zakładu bez ryzyka, wpłaciłem stówkę, normalnie nigdy nie gram za takie stawki, no ale bez ryzyka... postawiłem na Lorient i NEC i do wygrania było 240zł. Tak, udało się :D Od razu dałem polecenie wypłaty, żeby nie kusiło ;)

jaki zakład bez ryzyka

Odnośnik do komentarza

Wczoraj było nołlajfowanie z NFS i trochę wyjściowy wieczór. Teraz zapowiada się dzień na wyłącznie sportowo:

15:30 Dortmund-Schalke
16:00 Barca-Villareal
17:00 Derby Londynu:Arsenal-Tottenham
20:30 Sevilla-Real

 

I do tego jakieś NFL. Pewnie po Derbach Londynu przełączę się na Panthers-Packers i później obejrzę pierwszą połowę Colts-Broncos.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...