Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dopiero nadrabiałem forumka, ale wracając do tematu, chciałbym również samoloty child-free.

Jasne można wziąć biznes klasę, ale jak w ostatni weekend leciałem do malagi to bachor się darł przez 3/4 lotu i to tak, że mając słuchawki dokanałowe i muzykę puszczoną w miarę głośno i tak jedyne co było słychać to ten potworek...

 

I najgorsze jest to, że nie bardzo jest jak zareagować...

Hiszpański bachor? Nie ma nic gorszego niż hiszpańskie bachory, szczególnie w samolotach ;).

Chociaż zawsze najbardziej rozwala mnie jak oni wożą duże i samodzielne już dzieciaki (5? 6 lat?) w wózkach. Wiezie baba takiego bachora, a ten praktycznie w tym wózeczku/spacerówce szoruje nogami po ziemi. Nic mnie tak nie wkurwia w tym kraju jak te rozwydrzone dzieciaki :(

 

Akurat angielsko-polski ;)

Jak tam leci hiszpańskie życie? Co teraz tam robisz i gdzie?

Ja niestety warszawuję, ale bardzo by mi pasowało przenieść się do HIszpanii :)

Odnośnik do komentarza

Nie załapałem się do wyliczanki to jeszcze dodam swoje ulubione bajki, czyli Johnny Questa, Tajemnicze złote miasta, Himena, Moto-Myszy z Marsa, a lubiłem jeszcze Małą Księżniczke i może epicką Anette :D no i na koniec wspomnę pewnego kumpla który twierdził że kręci śmigłem przy Czarodziejce z księżyca :)

Odnośnik do komentarza

Albo Muminki, po odcinku z Buką czy Statkiem Widmo (latajacy Holender :-k ) bałem się iść do łazienki zrobić siusiu przed snem, byłem gotowy chyba nalać do łóżka w razie potrzeby :D

Muminki na tak, aczkolwiek wyłącznie polska wersja, która rządziła i miażdżyła.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...