Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie Albiona na Gog.com. Czas w końcu na poważnie się z nim zmierzyć i go przejść, bo jest na mojej liście wstydu klasycznych gier, które powinienem ukończyć. ;)

 

Nadal mam oryginalną płytę :cool: i m.in. ona jest z kategorii "do sprzedania, ale nie sprzedam" :nostalgia:

 

Uprzedzam:

1) 3d jest brzydkie, nawet jak na rok wydania

2) walka jest... specyficzna, ludzie przyzwyczajeni do klikania w stylu EoB albo Wizardry byli zawiedzeni. Ja nie, ja uwielbiam walki turowe.

3) gra jest raczej liniowa, ale właściwie to nie przeszkadza bo

 

1) fabuła jest ciekawa, oryginalna, już po prologu dostrzeżesz, jaki znany film czerpał z niej garściami ;)

2) konstrukcja świata jest bardzo dopracowana, pierwszy raz grałem ze słownikiem w ręku, bo z angielskim nie było aż tak dobrze, ale i tak momentami grało się jakbym czytał dobrą książkę

3) pamiętaj, żeby pokombinować aby zachować pistolet z prologu, może mało amunicji ma, ale uczyni grę nieco łatwiejszą na początku ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem sobie Albiona na Gog.com. Czas w końcu na poważnie się z nim zmierzyć i go przejść, bo jest na mojej liście wstydu klasycznych gier, które powinienem ukończyć. ;)

 

Nadal mam oryginalną płytę :cool: i m.in. ona jest z kategorii "do sprzedania, ale nie sprzedam" :nostalgia:

 

Uprzedzam:

1) 3d jest brzydkie, nawet jak na rok wydania

2) walka jest... specyficzna, ludzie przyzwyczajeni do klikania w stylu EoB albo Wizardry byli zawiedzeni. Ja nie, ja uwielbiam walki turowe.

3) gra jest raczej liniowa, ale właściwie to nie przeszkadza bo

 

1) fabuła jest ciekawa, oryginalna, już po prologu dostrzeżesz, jaki znany film czerpał z niej garściami ;)

2) konstrukcja świata jest bardzo dopracowana, pierwszy raz grałem ze słownikiem w ręku, bo z angielskim nie było aż tak dobrze, ale i tak momentami grało się jakbym czytał dobrą książkę

3) pamiętaj, żeby pokombinować aby zachować pistolet z prologu, może mało amunicji ma, ale uczyni grę nieco łatwiejszą na początku ;)

 

W zasadzie ja to wszystko wiem, bo z Albionem miałem już styczność, ale z niewiadomych mi powodów (nie pamiętam dokładnie dlaczego) dość wcześnie skończyłem z nim przygodę ;). Mogę za to potwierdzić, że strasznie mnie raził ten tryb 3d, który pasuje tam jak świni siodło. Ile ta gra by zyskała, jakby została ciągle przy takim samym widoku. Co do fabuły to wiadomo, chyba sam Cameron albo ktoś w jego sztabie musiał się w to sporo zagrywać ;). A z pistoletem dzięki za podpowiedź, spróbuję tak zrobić. :)

Odnośnik do komentarza

który grał dobrze na mistrzostwach świata:)Drągowski co prawda dał się zauważyć na Litwie i Cyprze, ale to chyba nie to samo

 

Powtórzę jeszcze raz... TO JEST GRA KOMPUTEROWA ;) Jak to gra, opiera się na liczbach. Drągowski ma wysokie PA i jak na swój wiek bardzo wysokie CA. Silnik gry interpretuje to tak, a nie inaczej i wcześniej wspomniany ląduje na ten przykład w Realu. Handluj z tym :)

Odnośnik do komentarza

W zasadzie ja to wszystko wiem, bo z Albionem miałem już styczność, ale z niewiadomych mi powodów (nie pamiętam dokładnie dlaczego) dość wcześnie skończyłem z nim przygodę ;). Mogę za to potwierdzić, że strasznie mnie raził ten tryb 3d, który pasuje tam jak świni siodło. Ile ta gra by zyskała, jakby została ciągle przy takim samym widoku ;). Co do fabuły to wiadomo, chyba sam Cameron albo ktoś w jego sztabie musiał się w to sporo zagrywać ;). A z pistoletem dzięki za podpowiedź, spróbuję tak zrobić. :)

W sumie to później fabuła traci IMHO na jakości (jakaś metafizyka i ekofilozofia wchodzi w grę), ale choćby dla pierwszej połowy albo i więcej warto zagrać

Odnośnik do komentarza

 

który grał dobrze na mistrzostwach świata:)Drągowski co prawda dał się zauważyć na Litwie i Cyprze, ale to chyba nie to samo

 

Powtórzę jeszcze raz... TO JEST GRA KOMPUTEROWA ;) Jak to gra, opiera się na liczbach. Drągowski ma wysokie PA i jak na swój wiek bardzo wysokie CA. Silnik gry interpretuje to tak, a nie inaczej i wcześniej wspomniany ląduje na ten przykład w Realu. Handluj z tym :)

 

thank you cpt obvious.

Odnośnik do komentarza

 

który grał dobrze na mistrzostwach świata:)Drągowski co prawda dał się zauważyć na Litwie i Cyprze, ale to chyba nie to samo

 

Powtórzę jeszcze raz... TO JEST GRA KOMPUTEROWA ;) Jak to gra, opiera się na liczbach. Drągowski ma wysokie PA i jak na swój wiek bardzo wysokie CA. Silnik gry interpretuje to tak, a nie inaczej i wcześniej wspomniany ląduje na ten przykład w Realu. Handluj z tym :)

 

True. Jak da się gościowi atrybuty same po 1, CA na poziomie powiedzmy 80/100, a PA powiedzmy 170 albo podobnie, to szybko znajdą się kluby, które są nim zainteresowane. A wiadomo, że taki gracz nie rozwinie się. Słabiak straszy, a dobre kluby wyciągają po niego łapki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...