Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurde nie gramy specjalnie agresywnie czy wysokim pressingiem, a po 21 kolejkach mamy najwięcej żółtych kartek w lidze (63) i sporo czerwonych (5, lider ma 7) :/.

Bo gra w obronie jest trochę zbugowana. SI o tym wie i nad tym pracuje.

 

To dobrze :P. Mam też wrażenie, że z bocznymi obrońcami coś jest nie tak, w FM15 miałem kompletnych na ataku, tutaj mam bocznych ze wsparciem, a większe dziury na bokach obrony niż w poprzedniej wersji...

Odnośnik do komentarza

Baza danych w FM jest już zamknięta? :P W sumie na podstawie bety mógłbym sobie napisać wstęp do kariery Lyonem :D.

Zapewne tak, bo łaty jakie będą bo becie to raczej tylko poprawienie bugów, tłumaczeń etc., ewentualnie jakieś poprawy atrybutów, czy coś.

Odnośnik do komentarza

Jak teściowa spada w przepaść twoim ulubionym samochodem. :P

 

 

Ale to teoretycznie bo mojego samochodu bym nie żałował, bo to grat.

 

No i moja teściowa nie umie prowadzić. No i w sumie to ja nawet ją lubię :-k

Trochę jak w tym starym dowcipie o Radiu Erewań i rozdawaniu samochodów na placu czerwonym ;)

Odnośnik do komentarza

Piwo, podobnie jak malarstwo czy muzyka, może przekazywać pewne wartości. Mi to się bardzo podoba. Rewolucje: kawiarniana, piwna czy restauracyjna są oparte na pewnych fundamentach filozoficznych. Powstają kawiarnie oparte na idei fair trade lub single origin, powstają restauracje oparte na idei slow food czy też dog-friendly. Ludzie nie chcą już zwykłego jasnego pełnego, małej czarnej i schabowego z duraleksu. Chcą wyrazić jakąś opinię poprzez to, co jedzą, piją, gdzie chodzą. Chcą być widoczni, chcą od życia więcej niż tylko żyć i żreć. Chcą, by życie miało jakieś głębsze znaczenie i chcą się tym dzielić z innymi. I to jest, kurwa, piękne.

Odnośnik do komentarza

Np. taki Kukbuk to nie jest zwykły magazyn o żarciu. To jest magazyn lajfstajlowy. To, co jesz, gdzie jesz (tak samo pijesz), jest pewnego rodzaju lajfstajlem. Dla jednych jest to np. weganizm, dla drugich piwo LGBTQI+, dla trzecich kawa ręcznie zbierana w Sierra Leone przez konkretnego, znanego z imienia i nazwiska Murzyna.


Ja jestem przyziemny człowiek, dla mnie rzemiosło>sztuka.

 

Ale oczywiście łatwiej jest zrobić przeciętne piwo i dorobić do niego ideologię, żeby się lepiej sprzedawało.

Możesz być. Dla mnie to jednak coś fajnego. Coś, co wpisuje się w poszukiwanie głębszego sensu w tym, co nas otacza, wpisuje się w jakieś fundamenty, a nie jest zwykłą egzystencją bez celu.

 

Dlaczego zakładasz, że jest przeciętne? Akurat BD z jakością nigdy nie miał problemów. Polskie browary mogłyby się dużo od nich nauczyć. Przy takim wysypie browarów rzemieślniczych nie można sobie pozwolić na przeciętne piwa w tym segmencie*. Wystarczy spojrzeć na Polskę - takie wypusty jak Spirifer, Fabryka Piwa, Wilk czy Szpunt po pierwszych dwóch-trzech piwach już odeszły w niepamięć. Mimo tego, że np. Spirifer chciał trafić do kolarzy i nazywał piwa na cześć etapów w Tour de France, a Wilk miał fajny design etykiety. Samą ideologią nie sprzedasz piwa. Natomiast robiąc dobre piwo można coś przekazać. To zupełnie jak z muzyką.

 

 

* nie dotyczy Doctor Brew, ale oni jadą na marketingu, a nie na jakości

Odnośnik do komentarza

Kurwa, mam syndrom szu, nie umiem wybrać ekipy do ostatniej kariery w FM 2015. Dziś spróbuje z West Hamem, może zdąże pograć po pracy zanim pójdziemy z lubą na Crimson Peak. Widział ktoś tak btw?

Bardzo zły film, idźcie na coś innego, dobrze radzę. Ja chciałem w połowie wyjść z kina, tak był beznadziejny.

Odnośnik do komentarza

Zresztą negując to Gabe, negujesz istnienie czegoś takiego jak corporate mission.


Ja już dawno przestałem nadążać za rewolucją piwną w Polsce. Może dlatego, że przestało w niej chodzić o piwo? :P

To zależy, co masz na myśli. Jest dużo aspektów, które w tej polskiej rewolucji są kiepskie, ale nadal chodzi o piwo. No i o hajs ze sponsorowanych recenzji, wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, mam syndrom szu, nie umiem wybrać ekipy do ostatniej kariery w FM 2015. Dziś spróbuje z West Hamem, może zdąże pograć po pracy zanim pójdziemy z lubą na Crimson Peak. Widział ktoś tak btw?

Bardzo zły film, idźcie na coś innego, dobrze radzę. Ja chciałem w połowie wyjść z kina, tak był beznadziejny.

 

 

Właśnie wyczytałem recencję mocno średnie, ale Hiddlestone no i Del Toro + kobieta bardzo chce iść, a że środy z Orange...;)

Jaką opinie wyraża się talerzem z duraleksu? Neo konserwatyzm?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...