Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Nie mam sztywnej godziny startu pracy. Pracownicy przychodzą na 8:30. Ja jestem koło 9:00 zawsze :P I dzisiaj będzie powtórka z rozrywki, cały dzień myślałem nad wzmocnieniami ewentualnymi, czy jest sens szukać mocnego DC i DM aby zawojować Puchar Uefa :P Brakowało tylko, żebym na kartce rysował sobie ustawienie i pierwszą jedenastkę :D

 

Kino jak cholera :D Przypomniały mi się czasy, kiedy za gówniarza napieprzałem PSG w CM 01/02, całą niedzielę. Starsi wysłali mnie do kościoła na 16 a ja zabrałem zeszyt i długopis, zrobiłem sobie godzinną analizę taktyczna w ławce w kościele :D

Odnośnik do komentarza

Kurde muszę podzielić się opowieścią o Człowieku z Tytanu - Dennisie Haasie. Po raz kolejny, bo znów mnie urzekł.

 

Przybył do nas z Schalke jako już niemłody gracz (28 lat miał chyba). Dotychczas w ataku grywał nasz kapitan - Jankowski. Haas jednak był tak dobry, że tak zasłużonego gracza, jak Kristian, ustawiłem na AM, a Haas partnerował Adato w ataku. I tak już od pięciu sezonów tworzą najlepszy atak świata. Haas jednak ma jedną wadę - często łapią go kontuzje. W ostatnim roku, już jako 32-latek, wypadł na całą rundę. Dwa lata wcześniej zaliczył trzymiesięczną pauzę, ale szybko się pozbierał. Tym razem było inaczej. Atrybuty wszystkie w dół, ocena asystenta 2,5 gwiazdki, generalnie kiła. Sprowadziłem najlepszego napastnika świata spoza Man City - Ramiro Castro z PSG. Zapłaciłem za niego 150 mln euro. Myślę - chuj, Haas się skończył. Tymczasem Dennis tak przepracował pre-season, że Castro zaczął ligę na ławce, a Haas po 15 meczach ma na koncie... 28 bramek. To średnia prawie 2 goli na mecz. Mimo tego, iż ma 33 lata i pół roku pauzy, został po raz kolejny nominowany do Złotej Piłki. Dotychczas zdobył ją 5 razy z rzędu. Jeśli ten wielki come back ukoronuje szóstą główną nagrodą France Football, stanie się jedynym zawodnikiem w historii futbolu, który to osiągnął bez przerwy. Saul Acosta (ex-Man Utd) ma 7 Złotych Piłek, ale miał roczną przerwę w ich zdobywaniu, kiedy to najlepszym graczem globu został Graham Simpson. Tak więc przed Dennisem historyczny moment. Czuję jednak, że może mu tę nagrodę wydrzeć z rąk Adato.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Ja się tego wstydziłem w chuj. Z tyłu zeszytu pisałem, do góry nogami, żeby jak ktoś to otworzy to się nie śmiał. A jak się spotkałem, chyba z BlaugranąFANem (był taki typ z Kielc, głównie w CM01/02 grał) i mi pokazał swoje zeszyty, to uznałem że jestem MEGA normalny :D

Odnośnik do komentarza

No był :D

No dobra, jak coming out, to coming out. Jadąc autem wyłączam radio i głośno myślę (mówiąc do siebie) o swoim składzie i co by tu jeszcze podrasować ;)

 

Przebijam wyobrażaniem sobie konferencji prasowych i odpowiadania na pytania dziennikarzy pod koniec sezonu :lol:

 

Aha i koniecznie po angielsku, bo w FMa gram po angielsku ;)

Kurwa, kolejny level na CMF achieved - 666 plusów :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...