Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

FYM, to jeszcze absolutorium nie masz? To jeszcze musisz ten egzamin zaliczyć, a jak nie to popraweczka, a jak nie to waruneczek i 1,5 roku do obrony :keke:

 

Reaper, absolutorium to ja już miałem w 2009 z jednolitych magisterskich ;) Teraz jak wróciłem na uczelnię, od ręki obroniłem inżyniera wiosną zeszłego roku, potem poszedłem na magisterskie. Z dziekanem zagadałem żeby robić dwa semestry jednocześnie i po roku mieć z głowy zajęcia. W letnim semestrze odpuściłem jeden przedmiot (projekt, bo na egzamin poszedłem i zaliczyłem na 4.5) z myślą, że zaliczę go sobie w spokoju w następnym roku jeszcze przed obroną. We wtorek przychodzę do dziekanatu składać autografy, a tu się okazuje, że przedmiot przesunięto w planie studiów. No i zonk.

Odnośnik do komentarza

 

no ja dałem 51zł za tą najnowszą część

? jak?

A jednak wybory zostały sfałszowane :rotfl:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1670556386494819&id=1459343680949425

 

nie mam kiedy grać. jak juz siade do kompa raz w tygodniu to odpalam gta poki co.

 

fm od dawna lezy. na skylines sie napalam, batman poczeka do srogiej zimy chyba

 

Czytam wywiad z Mecwaldowskim na onecie i gosc uklada klocki lego. Kurcze, tez bym sobie poukladal klocki :-k

wole puzzle

Odnośnik do komentarza

@Smetek: dalej nie napisałeś jak kupiłeś Batmana za 51 zł ;)

 

@ajerkoniak: ja mam dokładnie to samo, leżą pudła w piwnicy :)

 

@Scorpio: kojarzysz jak była wystawa klocków Lego na Stadionie Narodowym i reklamowali to takim wielkim statkiem ze Star Warsów? Stworzył to koleś ode mnie z firmy, jest jakimś szefem całego stowarzyszenia Lego ;)

Odnośnik do komentarza

Ja dalej swoje mam w domu rodziców. 4 dupne pudła, matka powiedziała, że to jedyne zabawki jakich się nigdy nie pozbędzie i zaczekają na kolejne pokolenie. Słusznie, jedne z lepszych zabawek ever. Chociaż mam wrażenie, że obecne zestawy są jakby łatwiejsze.

 

A z tym kolejnym pokoleniem to może jakaś delikatna sugestia w Twoją stronę, hę?

Odnośnik do komentarza

@Scorpio: kojarzysz jak była wystawa klocków Lego na Stadionie Narodowym i reklamowali to takim wielkim statkiem ze Star Warsów? Stworzył to koleś ode mnie z firmy, jest jakimś szefem całego stowarzyszenia Lego ;)

Fajna sprawa :)

 

Ja puzzle tez lubie, ale w mieszkaniu 36m2 troche trudno sie je uklada bo zabieraja pol mieszkania :/

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zależy z jakiego przedmiotu. Moja ciocia w biednym BIałymstoku z matematyki potrafi znaleźć klienta za 60 zł za godzinę, jak komuś się pali dupa przed maturą.

W Wawie 80 dych za dwie godz :)

OMFG, przestawiam się na matmę. Sorry Vami, ale od razu ostrzegam, że nastawiam się na dumping i psucie rynku, będę nauczał za 60.

obawiam się, że ludzie na historię mają wyjebane :/
No przecież napisałem, że przestawiam się na matmę ;) Aczkolwiek zdziwiłbyś się: ja korków nie udzielam tylko dlatego, że ciągle odmawiam (uczę w dwóch szkołach jednocześnie i mój stary mózg po prostu płacze za odpoczynkiem). Dwóch-trzech rocznie korkowiczów mógłbym mieć. Ale nie za 80 dych, to na pewno :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...