Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O ile jeszcze rozumiem dobry wynik Kukiza w wyborach prezydenckich, to te 9% to dla mnie ciężki szok. Przecież on nie ma żadnego zaplecza ani doświadczenia, a będzie twarzą trzeciej partii w Polsce. Zezra go, wypluja i skompromituja. Albo wykorzystają do swoich potrzeb.

 

Janusz w sejmie to przynajmniej byłyby igrzyska. A Kukiz będzie wysrywal tyrady o JOWach i wszyscy będą mieli to w pizdzie.

Odnośnik do komentarza

O ile jeszcze rozumiem dobry wynik Kukiza w wyborach prezydenckich, to te 9% to dla mnie ciężki szok. Przecież on nie ma żadnego zaplecza ani doświadczenia, a będzie twarzą trzeciej partii w Polsce. Zezra go, wypluja i skompromituja. Albo wykorzystają do swoich potrzeb.

 

Janusz w sejmie to przynajmniej byłyby igrzyska. A Kukiz będzie wysrywal tyrady o JOWach i wszyscy będą mieli to w pizdzie.

ruch kukiza dosyć szybko się rozpadnie w tym sejmie i rozlezie po innych partiach, za bardzo jest różnorodny.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście liczą się bezpośrednie mecze w pierwszej kolejności - kolejny błąd esa.org :P

We Włoszech przy wyjaśnianiu zasad tabeli serie A mówiono, że dopóki nie ma dwóch meczów rozegranych między ekipami, to bezpośrednie starcia się nie liczą - wtedy bierze się pod uwagę kolejne kryteria. Ekstraklasa pewnie stosuje tę samą zasadę.

 

Co do podziału Kukiza - zgadzam się, że zostanie rozszarpany między inne partie, ale na Śląsku jedynką jest adwokat (zresztą, jak na zielonego, fenomenalny prawnik), który do PiS raczej nie przejdzie. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka, choć to oczywiście może być rodzynek.

 

Szkoda mi Razem, natomiast w świetle koszmarnych wyników cieszyć może przynajmniej to, że z jednej strony dostanie się Petru, a z drugiej może odpadnie Korwin. Choć zobaczymy.

Z drugiej strony wolałbym w sejmie Korwina niż Kukiza. Niby wybór między dżumą a cholerą, ale Korwina (jak i Kaczyńskiego) szanuję, bo choć to dalekie mi poglądy, to są jednak poglądy. Kukiz to polityczne nic, czysty koniunkturalizm.

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście liczą się bezpośrednie mecze w pierwszej kolejności - kolejny błąd esa.org :P

We Włoszech przy wyjaśnianiu zasad tabeli serie A mówiono, że dopóki nie ma dwóch meczów rozegranych między ekipami, to bezpośrednie starcia się nie liczą - wtedy bierze się pod uwagę kolejne kryteria. Ekstraklasa pewnie stosuje tę samą zasadę.

 

Ja jednak ufam 90minut.pl, gdzie uwzględniono to spotkanie bezpośrednie jako pierwsze kryterium.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...