Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

nowy komp, nowy sejw niestety, a szkoda bo Hajdukiem mi sie zajebiscie grało. jednak w nowym klubie trafił mi się fajny gracz, jeżeli chodzi o narodowość. Zrobię z niego etatowego reprezentanta.

http://prntscr.com/8v2ric

24 lata i bez debiutu w kadrze? liczy na powołanie do innej czy co?

 

nowy sejw, może irl sobie nie zdają sprawę że takie wietnamiec gra w czechach. Swoją drogą jestem ciekaw, czy w Polszy gdzieś gra jakiś polsko-wietnamski Seba Nguyen.

BTW- własnie dostał powołanie na kadrę Wietnamu. Oby zagrał.

Odnośnik do komentarza

Argus Porter - 2,99 zł / puszka

Alkohol nieźle ukryty, w smaku mocna kawa (ale takie przepalone ziarno taniej kawy). W aromacie trochę lukrecji, karmelu i likieru. Za tę cenę warto.

ty lepiej doradź w kwestii jakiegoś słodkawego ciemnego piwa za rozsądną cenę (coś na bazie słodu palonego), coś jak czeskie Krusovice, których w Polsce nie moge dostać.

Odnośnik do komentarza

No porter jest słodkawy, kawowy i mocny, za rozsądną cenę. I ma słód palony :P Krusovice Cerne to praktycznie schwarzbier, bo jest bardziej gorzki i wytrawny niż przeciętny dunkel. Niestety, w Polsce schwarzbierów jest mało. Pinta Czarna Dziura lub Widawa Czarny Kur spróbuj.


Ja pierdolę, pół Gdańska zablokowane bo jakiś jebany półmaraton jest. Precz z biegaczami.

<3

Odnośnik do komentarza

 

 

http://i.imgur.com/mvtywbP.png

 

Liverpool już zwolnił trenera. Ciekawe kiedy Riley (Everton) poleci :-k

skoro masz taką pakę w tym City, to spróbuj wygrać ligę nie tracąc ani jednej bramki ;)

 

w nowych fm-ach jest to niemozliwe, a jak ktos twierdzi inaczej gra s&l

 

kiedy coś jest niemożliwe, musi przyjść ktoś kto o tym nie wie i to zrobić ;) poszerz swoją strefę komfortu :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...