Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2015


Feanor

  

100 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

no w Korei Północnej nie ma aż tylu ciekawych miejsc do zobaczenia, by siedzieć tam za długo :-k

 

a tak na poważnie: proszę przestać rzucać hasłami typu "Państwo=złodzieje"; "trzeba stąd uciekać" kiedy sam nic nie robisz w tym kierunku

chyba że sam oszukujesz na podatkach, wtedy to Ty jesteś moim zdaniem złodziejem

Odnośnik do komentarza

no właśnie chyba po to zrobili by nie było insynuacji tak jak przy samorządowych

 

poza tym tam nie kwadracika do wpisania krzyżyka :)

Na twitterze widać już pierwszych pacjentów, którzy przyznają się do tego, że głosowali na spis treści.

Po wyborach samorządowych mnie już nic nie zdziwi. Może ten spis treści to jest jakiś sposób na ratowanie kraju?

Odnośnik do komentarza

Przecież każdy wynik PiS bez samodzielnych rządów to będzie przyczynek do eksplozji. Nie wiem, czego innego się spodziewasz - zwłaszcza po wyborach samorządowych, których temat z niczego rozdmuchano do czerwoności.

 

BTW: jedną z osób, które przyznały się do głosowania na spis treści, jest osoba, która "nadzoruje" w ramach RKW rzetelność wyborów - nie wiem, czy coś byłoby w stanie obśmiać tę inicjatywę w sposób bardziej dosadny.

A nie, wróć. Fakt, że RKW w wyborach prezydenckich konsekwentnie pokazywało zwycięstwo Komorowskiego aż do momentu, w którym przestało publikować wyniki, pokazało rzetelność tego ruchu jeszcze trafniej.

Odnośnik do komentarza

no właśnie chyba po to zrobili by nie było insynuacji tak jak przy samorządowych

 

poza tym tam nie kwadracika do wpisania krzyżyka :)

A jaki problem zakreślić to kółkiem? ;)

Ja, Ty i wiele innych osób jest przyzwyczajonych, ze glosuje sie na partie. Ale takcy co ida na wybory po raz pierwszy juz nie. Niby jest instrukcja obslugi, ale jak rzeczywistosc pokazuje, niewielu to czyta. A jak juz zle zaznaczysz to nie mozesz raczej poprosic o nowa karte ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...