Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

FyM z całym szacunkiem (Ty go do mnie mieć nie musisz) ale mam wrazenie, ze nie ma dnia w którym nie wystawilbys sie na chocby minimalne posmiewisko na forum. Z jednej strony bądź co badz obrazasz kilka osób mieszkajacych w stolicy haslem "Lepiej mieć kompleks Warszaffki, niż być z Warszaffki" po czym ewidentnie zaczynasz spinac się o to że ktoś w ogóle ma smialosc rozkminiac, Czy Białystok jest bardziej Polski, Białoruski czy Mongolski a jak już ktoś wjedzie na Białystok albo Jagiellonię to już w ogóle matki chowajcie swoje dzieci, bo będzie dym. Ja w swoim forumkowym życiu miałem z Tobą tylko jedną nieprzyjemna sytuacje, gdy napisałeś o zakazie gry w Europejskich pucharach wszystkich Polskich klubów (Nie będę przypominał okoliczności w których to napisales) i miałem nadzieję, że nie będzie już więcej sytuacji w których staniemy sobie na drodze, ale jak czytam Marynie i inne bardziej popularne tematy na CMF to ciężko wytrzymać. Schowaj czasem swoje ego dumnego Bialostoczczanina (jeśli źle to odmienilem moja wina, bedziesz mieć jeden powód więcej by pocisnąć) i zluzuj majty, bo niekiedy zachowujesz sie, jakby Ci trzy dni temu podlaczyli internet i nie wiedzial, że w tej jakże wspaniałej społeczności istnieje jeszcze coŚ takiego jak poczucie humoru/ironia/złośliwość.

 

PS: Nie odpisze Ci na ewentualną odpowiedź teraz, gdyż udaje się po produkty na zupkę za 12 zeta, kocham moja własną strefę komfortu :)

Odnośnik do komentarza

Buli jak mi insynuują kij, to po Twoim poście można Cię posądzić o drąg ;)

 

Zażartowałem wpisu z Reapera, a Ty już wyskakujesz z obrażaniem. Poczułeś się obrażony? Jebie mnie to, bo stawiam, że jednak większość zamieszkujących stolicę załapała. Ja po tym poście nie miałem żadnej spiny na temat czyjejś rozkminy więc nie wiem o czym w ogóle do mnie piszesz. Jedyną osobą, która zarzuciła tezę o "białoruskości" jest kaderr (wciąż czekam na uzasadnienie, chętnie się dowiem czegoś o swoim miejscu zamieszkania) i zrobił to wczoraj :P Swojej tezy z dyskusji o zakazie będę się zawsze trzymał. Jeśli mamy dawać zakaz klubowi za słaby występ w pucharach, to należy on się każdej drużynie z Polski. Lech miał swoje kompromitacje, Legia swoje, Jagiellonia swoje. Kropka. Nic nie będę chował, nic nie będę luzował. I sorry, ale nie pisz mi o tym co jest na forum. Spędziłem tu naście lat więc jestem całkiem dobrze zorientowany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...