Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie kiedys dzwonia z kablowki i pytaja:

 

- lubi pan sport ?!

- lubie!

- to dolozymy panu pakiet C+, C+ Sport, chuju muju, lezakowane w beczkach po sledziach imperialne stouty z krwia dziewic

- dawaj!

- to bedzie kosztowalo zylion szekli

- pojebalo?

- ale przeciez lubi pan sport....

- clientface.jpg

Odnośnik do komentarza

Do mnie kiedys dzwonia z kablowki i pytaja:

 

- lubi pan sport ?!

- lubie!

- to dolozymy panu pakiet C+, C+ Sport, chuju muju, lezakowane w beczkach po sledziach imperialne stouty z krwia dziewic

- dawaj!

- to bedzie kosztowalo zylion szekli

- pojebalo?

- ale przeciez lubi pan sport....

- clientface.jpg

To była chyba najdziwniejsza rozmowa ever :-k Sam fakt, że doszliście do momentu z .jpg zakrawa na cud :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Się wędzi (pierś z indyka, dwie "golonki" i dwie ćwiartki z indyka, żeberka wieprzowe i oczywiście ser biały).

 

Ciężko ogarnąć palenie w taką pogodę, ale jakoś daję radę :)

Boziu, ale się pośliniłem...

Powiem ci, że w pierwszej chwili jest wrażenie - to się wcale nie uwędziło, to jest surowe, ale to dlatego, że w sklepach wędzonki są bardziej kolorowe :)

 

A jak się nie dowędzi, to się sparzy inie będzie surowe.

 

Co do palenia w deszcz, z doświadczenia (dawnego) wiem, że najtrudniej zapalić, potem już się ciągnie :]

 

 

Dom rodzinny posiada wędzarnie także znam i aromat i zapach i smak :>

Odnośnik do komentarza

W sumie jak się zastanowić, to FM jest też ciekawym eksperymentem politycznym :-k

 

Bo np. w przypadku Kilmarnock parcie na wieczny wzrost doprowadzi w końcu do katastrofy, bo trafi się gorszy okres i polegniemy pod zobowiązaniami, które były napędzane wzrostem :-k

Takie trochę Chiny w mikromikroskali. Owszem, wprowadziłem klub na salony, ale utrzymanie tam jest całkowicie zależne od corocznych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...