Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Przynależy do sceny, gdy jest o FM-ie. A jeśli ktoś sobie zrobił stronę z kilkunastoma userami to chyba już jego sprawa, by ją zareklamować wśród innych stron, a o FMS wie raczej każdy scenowicz.

Nie widziałem kosmitów, także bym się nie oburzył :P Mi już nie chodzi o brak FMS, czy ich redaktorów w głosowaniu, a o sprecyzowanie pytania.

Mówisz o stronie, której w ogóle nie można znaleźć, której w ogóle nie ma. W takim razie, jak ona może przynależeć, bądź nie, do sceny? Niech najpierw wrócą i pokażą się ludziom, a dopiero wtedy można będzie dyskutować, czy należą czy nie. Na razie nie ma o czym...

Odnośnik do komentarza

FME też obecnie nie działa, a jest w głosowaniu. Tu chyba chodzi o stronę roku, a nie dnia/dni?

 

Edit:

og02r, dlatego też napisałem "raczej każdy". Co do Googli, to teraz jest tak pewnie przez to, iż FMS nie działa, bo, gdy działało po wpisaniu frazy 'football manager' FMSite wyskakiwało na drugim/trzecim miejscu.

Odnośnik do komentarza
FME też obecnie nie działa, a jest w głosowaniu.

Jest w głosowaniu, bo współpracuje z CMF. To naprawdę proste. Już przecież wielu użytkowników wytłumaczyło Ci, dlaczego FMSite nie ma w tym głosowaniu. Odnoszę wrażenie, że ciągle nie możesz zrozumieć, iż w tym plebiscycie biorą udział tylko strony/osoby związane z tym forum i reszta (czytaj: FMSite) nie ma tu znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Koniec dyskusji. To głosowanie CMF, organizatorem jestem ja i Fenomen, nad wszystkim czuwa MT. Dalsza jałowa dyskusja na ten temat nie ma najmniejszego sensu bo zdania nie zmienimy, przekonać się nie damy, nie przerwiemy głosowania tylko dlatego, że komuś nagle przypomniało się o serwisie, który i tak niczego dobrego dla FManiaków nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Jest w głosowaniu, bo współpracuje z CMF.

Podałem przykład FME, ponieważ el mariachi mówił, że FMS nie ma w sieci i dlatego też w głosowaniu.

 

Koniec dyskusji. (...) zdania nie zmienimy, przekonać się nie damy

Skoro tak, to nie była to dyskusja.

 

o serwisie, który i tak niczego dobrego dla FManiaków nie zrobił.

Bo nie współpracował z CMF ^^? Na FMS było na prawdę wielu userów doceniających serwis i udzielających się praktycznie tylko na nim. Fakt, iż strona nie była prowadzona profesjonalnie, lecz na pewno coś dla fanów FM-a zrobiła.

Odnośnik do komentarza

To zrozum to tak:

 

Dla organizatorów CMF Awards Scena Football Managera to: Revolucja, Centrum FM, FM Event oraz oczywiście Forum CM. Dalej granice nie sięgają i nie będą sięgać, czy to będzie FMS, czy forum na gry-online.pl czy też innym serwisie gier sportowych. Żeby przytoczyć przykład zrozumiały ;) - Sosnowiec nie jest uznawany za miasto śląskie, choć w województwie śląskim leży. Biała Podlaska jest podlaska, jak sama nazwa wskazuje, a jednak administracyjnie należy do województwa lubelskiego ;P

Odnośnik do komentarza

Gabe, na taki argument czekałem, poparty zrozumiałym przykładem. Powoli zaczynam się z tym oswajać, choć nadal jakieś tam moje racje mi zostały.

 

Pozostaje mi jednak w pamięci czepianie innych o to, że nie wziąłem do wywiadu zbiorowego przedstawiciela FMS, mimo, iż FMS do sceny należy. Choć to była troszkę inna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Uczestniczyłem, bo myślałem, że to właśnie będzie dyskusja, lecz w dyskusji obie strony powinny być nastawione na zmianę zdania, a tu tak nie jest.

Wiesz, jeżeli ktoś w dyskusji próbuje przekonać Polaka, że jest Somalijczykiem to ma bardzo małe szanse na zmianę zdania u interlokutora, tak okrutnie już jest skonstruowany ten świat.

Odnośnik do komentarza
Co przez to rozumiesz?

MT najwyraźniej w ogóle nie był nastawiony na zmianę zdania nie zależnie od wniosku.

No to właśnie przez to rozumiem. MT nie zamierza zmieniać zdania, gdyż takie jest właśnie założenie konkursu. Naszą sceną jest ta, która sfederowana jest poprzez CMF. I tyle. FMS (cokolwiek to jest, mi się kojarzy z Federacją Młodych Socjaldemokratów) sfederowany nie jest (na własne jak słyszę życzenie), więc w konkursie nie bierze udziału. Polak nie jest Somalijczykiem, więc nie zgodzi się z tezą o swej somalijskości. Uff.

Odnośnik do komentarza

Doszedłem do wniosku, że nie ma ujednoliconej definicji "sceny". Dla jednego to wszystkie strony związane z FM, dla innego to te strony, które "reklamuje" CMF, dla trzeciego to jeszcze coś innego. Może by ktoś w końcu powiedział, czym jest owa "scena". Może ten, kto ją stworzył?

Odnośnik do komentarza
Doszedłem do wniosku, że nie ma ujednoliconej definicji "sceny". Dla jednego to wszystkie strony związane z FM, dla innego to te strony, które "reklamuje" CMF, dla trzeciego to jeszcze coś innego. Może by ktoś w końcu powiedział, czym jest owa "scena". Może ten, kto ją stworzył?

Wiele razy to pytanie padało. Ideą jaka przyświecała założycielom CM Forum była jedność sceny. Jedna scena - jedno forum. Wszystkie strony, które chciały uczestniczyć w naszej Scenie, (która i tak zdaniem niektórych nie istnieje ;)) wstawiały link do CM Forum u siebie i nie współpracowały z innym forum traktującym o CM/FM. Każdy kto się wyłamywał został wykluczany.

Odnośnik do komentarza
Zwróciłem uwagę na nazwę, lecz konkretne głosowanie jest na najlepszą stronę o FM-ie, a wyklucza się z niego FMS, która IMO nie jest najlepszą stroną roku, lecz znajduje się na scenie i być powinna.

Kiedyś się mnie czepiano, gdy nie zaprosiłem przedstawicieli każdej strony do "wywiadu zbiorowego", toteż i ja się teraz czepiam. Wciąż także czekam na odpowiedź od kogoś z MT na kolejne moje posty.

 

Błąd. NIE znajduje się na Scenie, bo w 2001 roku kiedy to forum powstawało określono jasną zasadę - jeśli jesteś częścią naszej społeczności, nie masz własnego forum. Skoro więc złamali tę zasadę, nie mają NIC wspólnego ze Sceną CM/FM w Polsce. Trochę szacunku dla tradycji.

Odnośnik do komentarza

Wszystko (prawie) rozumiem, lecz na CMF nie jest wyznacznikiem sceny. FMS jest na scenie, czy ktoś tego chce czy nie.

 

PS. jasonx, nie mów w 2 osobie l.mn., bo obecnie z FMS nie mam wspólnego więcej, niż to, że byłem tam kiedyś redaktorem, a jest w bazie danych jako użytkownik.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...