Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie - czy ten zapis regulaminu:

Ostrzeżenie za zbyt cięty język - otrzymują je użytkownicy, którzy w sposób wulgarny lub zbyt agresywny wypowiadają się w tematach, albo nawołują do przemocy, nienawiści czy postaw rasistowskich.

dotyczy również avatarów?

Odnośnik do komentarza

Dzieki za spokojna i wywazona odpowiedz - czekamy zatem na pomysl :)

Dobre, kolega Henkel dziekuje Iconowi za spokojną i wyważoną odpowiedz. Widze, że spodziewałeś się ostrej jazdy, a tu takie zaskoczenie, aż musiałeś za to podziekować. Jest to troche żałosne.

Nie, to jest po prostu umiejetnosc oceny sytuacji nie tylko in minus ale takze in plus. Henkel po prostu nie wychodzi z zalozenia, ze jak cos nie gra to "jebiemy w nich!!!111111111" a jak jest dobrze to cisza.

 

Za to Ty prezentujesz wybitna wrecz przenikliwosc mysli i zdolnosc do nadinterpretacji... :roll: :picard:

Odnośnik do komentarza

Nikt mnie o nic nie prosił, a jeśli mam zmienić awatar, to chcę wiedzieć z jakiego powodu

Według Kopalińskiego, konfident to "wywiadowca policyjny, szpicel". Wszystkim życzysz śmierci? Hasło jest średnio dojrzałe i nadaje się ewentualnie do (nomen omen) Hyde Parku, lecz ty propagujesz je w całej forumowej przestrzeni. Sam jednak nie wiem, czy bym to banował, av jest troszkę autoironiczny przez umieszczenie tego tekstu na symbolu jasno kojarzącym się ze Stopem :)

Odnośnik do komentarza
lecz ty propagujesz je w całej forumowej przestrzeni
Zgadza się, tylko czy w ten sposób robię komuś coś złego? Czy ktokolwiek uważa, że mój avatar może przyczynić się do zamachu na czyjekolwiek życie? : D Jeśli administracja tak twierdzi, to tym sposobem obraża wszystkich obecnych na forum, bo przekonanie o tym, że avatar spowoduje fizyczny atak na kogoś, to jest to ewidentny zamach na zdrowy rozsądek
Odnośnik do komentarza
lecz ty propagujesz je w całej forumowej przestrzeni
Zgadza się, tylko czy w ten sposób robię komuś coś złego? Czy ktokolwiek uważa, że mój avatar może przyczynić się do zamachu na czyjekolwiek życie? : D Jeśli administracja tak twierdzi, to tym sposobem obraża wszystkich obecnych na forum, bo przekonanie o tym, że avatar spowoduje fizyczny atak na kogoś, to jest to ewidentny zamach na zdrowy rozsądek

To prawda. Z drugiej jednak strony istnieje tu od bardzo dawna przekonanie, iż symbole w bardzo silny sposób atakujące czyjeś uczucia (symbole brunatnych i czerwonych totalitaryzmów, avy wulgarnie nawołujące do wojen klubowych, narodowych, religijnych itp) nie są tu mile widziane. Twój av się o to ociera, chociaż ja osobiście bym go nie zdejmował (tym niemniej: jest niedojrzały i nieprzemyślany).

Odnośnik do komentarza
Kilka raportow na ten avek przyszło jednak do nas.
Śmieszne i żałosne jednocześnie : D

 

Ale okej, skoro mam 24 h na zmianę awatara, to się zastosuję

 

Zrobione, jak się teraz podoba, jakieś zastrzeżenia może?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...