Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że - bez fałszywej skromności - jeśli działy o grze stanowią ciało tego forum, to te drugie są jego duszą i świadczą o niepowtarzalności tego miejsca (IMO). Bez nich to rzeczywiście by było kolejne forum "o grze"

A teraz ja bez fałszywej skromności - gdyby nie całokształt pracy jaka została włożona w to forum, wszystkie projekty, udogodnienia i eliminację niepasujących tu osób dusza ta nie byłaby taka niepowtarzalna jak jest. Wiele razy czytałem tutaj, że CMF jest miejscem wyjątkowym, że przyciąga ciekawych ludzi. Skoro jest takie dobre, to czemu ktoś ciągle na siłę próbuje coś reformować i uszczęśliwiać tych ludzi na siłę, skoro oni są szczęśliwi?

 

Żeby za nudno nie było :] .

I niech to będzie puentą tej dyskusji :respekt:

Odnośnik do komentarza
Poza Administracją MT występuje jako jedność. Jeśli nie zgadzasz się z decyzjami MT, poza Administracją po prostu na ten temat milczysz.

Slyszalem o tej zasadzie, ale nie myslalem, ze to oznacza knebel calkowity i totalny zakaz wypowiedzi.

 

Skoro Wam z tym dobrze to Wasza sprawa, ja bym sie w zyciu nie zgodzil na takie reguly gry.

Odnośnik do komentarza

Odwołania poprzez PW to mrzonka. Kiedyś wysłałem wiadomość do pewnego moda z prośbą o przeanalizowanie mojego warna i otrzymałem odpowiedź, że moja sprawa stanie na forum MT. Być może tak się stało, być może nie - o finale postępowania nie zostałem poinformowany :) Nie chcę tu stroić się w szatki jakiegoś męczennika, ot, po prostu poczułem się olany.

 

Generalnie sytuacja jest jasna, userzy chcieliby mieć wgląd w warny osób trzecich, MT nie bierze takiej możliwości pod uwagę. To są fakty. Interpretacja należy do każdego z osobna.

Odnośnik do komentarza

Odwołania poprzez PW to mrzonka. Kiedyś wysłałem wiadomość do pewnego moda z prośbą o przeanalizowanie mojego warna i otrzymałem odpowiedź, że moja sprawa stanie na forum MT. Być może tak się stało, być może nie - o finale postępowania nie zostałem poinformowany :) Nie chcę tu stroić się w szatki jakiegoś męczennika, ot, po prostu poczułem się olany.

 

Mod do którego napisałeś widocznie zapomniał ci odpisać, bo sprawa była omówiona w MT. Gdyby odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie warn zostałby zdjęty.

Odnośnik do komentarza

Odwołania poprzez PW to mrzonka. Kiedyś wysłałem wiadomość do pewnego moda z prośbą o przeanalizowanie mojego warna i otrzymałem odpowiedź, że moja sprawa stanie na forum MT. Być może tak się stało, być może nie - o finale postępowania nie zostałem poinformowany :) Nie chcę tu stroić się w szatki jakiegoś męczennika, ot, po prostu poczułem się olany.

 

Mod do którego napisałeś widocznie zapomniał ci odpisać, bo sprawa była omówiona w MT. Gdyby odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie warn zostałby zdjęty.

Niemniej jednak odpisac mozna. O to wlasnie chodzi - o to, ze ktos gdzies tam rozpatruje odwolania nie mowiac o tym, ani slowa. Ani me, ani be, ani kukuryku.

Odnośnik do komentarza

Odwołania poprzez PW to mrzonka. Kiedyś wysłałem wiadomość do pewnego moda z prośbą o przeanalizowanie mojego warna i otrzymałem odpowiedź, że moja sprawa stanie na forum MT. Być może tak się stało, być może nie - o finale postępowania nie zostałem poinformowany :) Nie chcę tu stroić się w szatki jakiegoś męczennika, ot, po prostu poczułem się olany.

 

Mod do którego napisałeś widocznie zapomniał ci odpisać, bo sprawa była omówiona w MT. Gdyby odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie warn zostałby zdjęty.

Niemniej jednak odpisac mozna. O to wlasnie chodzi - o to, ze ktos gdzies tam rozpatruje odwolania nie mowiac o tym, ani slowa. Ani me, ani be, ani kukuryku.

popieram posta w całej rozciągłości.

 

Jak zapomina odpisywać, to niech sobie przypomnienie w telefonie ustawi ;)

Odnośnik do komentarza

W odniesieniu do warna dla Jaha za poniższą wypowiedź:

 

http://forumcm.net/index.php?/topic/4653-312-kibicow-maryni-oplutych-na-meczu-lecha-z-wyborcza/page__view__findpost__p__1080121

 

Pisalem w Maryni o jebaniu, ruchaniu, waleniu, kazalem ludziom spierdalac, walic sie na ryj, wypierdalac, ssac, ciagnac i robic mnostwo innych ciekawych rzeczy. Sam tez bylem do takich praktyk zachecany i nikt nigdy za takie cos warna nie dawal. Bo nikt tego nie bral na serio. I wbrew waszemu mniemaniu potrafimy w tym temacie tez rozmawiac powaznie - ale kazdy srednio rozgarniety czytelnik wie kiedy na to czas i pora.

 

Takie teksty jak powyzszy pojawia sie w Maryni z czestotliwoscia paru na godzine i jakos nikt z tego nie robi wielkiego halo, a raz na jakis czas ktos nagle przypomina sobie, ze moze fajnie bylo by zareagowac, bo jakis nadgorliwiec wyslal raport.

 

Ciekawe, ze na raporty SZk jakos nie bylo takiej szybkiej reakcji? Moze dlatego, ze wtedy modzi zmuszali sie do myslenia po przeczytaniu raportu.

 

Nie chce jakiejs wielkie dyskusji. Przepychania sie przez pare stron i powolowania komisji sledczej, ale to za co ludzie otrzymuje ostrzezenia to juz przegiecie paly. Nie dlatego, ze to co robia jest super kulturalne... ale... albo traktujemy wszystkich rowno i wtedy z ostrzezeniem skonczy 99% ludzi z Maryni, bo niemal kazdy komus kiedys powiedzial cos rownie milego jak wyzej albo dajcie sobie w koncu k***a spokoj z moderowaniem tego tematu. Jesli wybieracie to pierwsze rozwiazanie to bierzcie sie do roboty juz teraz bo czeka Was dluga noc zeby wlepic ostrzezenia za wszystkie wykroczenia jakie popelniamy.

 

Nie rozumiecie, nie pojmujecie, chcecie sie wykazac to robcie to gdzie indziej. Dziekuje.

 

A boguduchawinny Jahu w koncu bedzie mogl swodobnie tu pisac, bo nie wiem czym Wam tak cholernie podpadl.

Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym tylko wiedzieć, kiedy ostatnio warn w temacie Maryni był słusznie wlepiony. Tyle skarg na poziom moderowania (w tym konkretnym temacie, żeby była jasność), a wszystko jak krew w piach. Później warny są cofane, ale co z tego, skoro po kilku dniach wszystko wraca do normy. Smutnej normy.

Odnośnik do komentarza

Mnie dziwi reakcja Erniego, bo jeszcze niedawno sam Icon wypowiadał się w takim tonie, iż Marynia jest moderowana na zupełnie innych zasadach i bardzo często to, co przejdzie bez ostrzeżenia w Marynii, w innej części forum wiązałoby się już z karą. Jasne, że wczorajszy tekst Jaha nie był wysokich lotów, ale wiele razy w Marynii lecą gorsze teksty i nie słychać o tym, aby moderatorzy karali to warnem. Myślę, że MT powinno na spokojnie przemyśleć swoją postawę w kwestii Marynii, stworzyć jej regulamin lub kompletnie zostawić bez moderacji. Jak to powiedział Wujek, osoby, które nie potrafią zachować się w Marynii, najczęściej odchodzą same z siebie.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za zamieszanie. Ze swojej strony mogę jedynie zagwarantować, że będę się starał wyjaśnić sprawę i rozwiązać problem. Po części jest to moja wina, ponieważ od dłuższego czasu nie mam zbyt wiele okazji do aktywnego śledzenia tego co się dzieje na forum.

 

Problem podejścia do moderowania Maryni istnieje od zawsze. Czasem wychodziło to MT lepiej, czasem gorzej. Nie możemy jednak wydzielić osobnego regulaminu dla jednego tematu, ponieważ stworzylibyśmy przez to forum w forum. Zawsze apelowałem o zdrowy rozsądek przy ewentualnym warnowaniu za teksty w Maryni. Niestety nie zawsze reakcja moderatora była adekwatna do rangi wypowiedzi/przewinienia. Problem jest poważny, bo poza Marynią pewnie 90% wypowiedzi Maryniowych można by podciągnąć pod różne punkty regulaminu. Ja mam swój pomysł rozwiązania problemu, ale zanim przedstawię go tutaj chciałbym aby MT dał mi przyzwolenie na opublikowanie go tutaj.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...