Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, teraz historia z serii "Janusze bukmacherki" :keke:

 

Zapisałem się na tę promocję Ubera, co można się przejechać zajebistymi furami w piątek (https://newsroom.uber.com/poland/pl/2015/09/supersamochody-w-uberdrivepl/), no i trzeba było wpłacić 20 zł na betsafe. Rzuciłem hajsiwem, to mówię od razu coś sobie postawię ;) No i wczoraj Liga Mistrzów, to postawiłem, że w meczu Realu padnie powyżej 2,5, no bo małe szanse były, że będzie niżej. Jak wiadomo, było 4-0, więc zadowlony loguję się dzisiaj, a tu na koncie zero :| Ogarniam się co się stało, a tu widzę, że przypadkiem postawiłem na UNDER 2,5 zamiast OVER 2,5 :kekeke:

 

Trochę smutno :(

Odnośnik do komentarza

No a dla niewtajemniczonych? Jakaś szczególna zaleta tego modelu? Wartość sentymentalna?

 

Dla mnie kwadratowy japończyk jak z lat 80 :-k

 

One zawsze były i będą niespecjalnie atrakcyjne, ale silniki, 4x4 i ogólna niezniszczalność im wyrobiły ładną renomę. Obecnie troszku gorzej jest (Outback to jednak nie to samo). Ja sam wolę Forestera (Ridża, hehe), ale Legacy też mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza

No a dla niewtajemniczonych? Jakaś szczególna zaleta tego modelu? Wartość sentymentalna?

 

Dla mnie kwadratowy japończyk jak z lat 80 :-k

Subaru - jedne z najlepszych napędów na cztery koła (kupowany z zamiarem intensywnej jazdy po lesie zimą), niesamowita wytrzymałość, oferta na około 20 tysięcy zł z ewentualnej sprzedaży :keke:

Odnośnik do komentarza

 

No a dla niewtajemniczonych? Jakaś szczególna zaleta tego modelu? Wartość sentymentalna?

 

Dla mnie kwadratowy japończyk jak z lat 80 :-k

One zawsze były i będą niespecjalnie atrakcyjne, ale silniki, 4x4 i ogólna niezniszczalność im wyrobiły ładną renomę. Obecnie troszku gorzej jest (Outback to jednak nie to samo). Ja sam wolę Forestera (Ridża, hehe), ale Legacy też mi się podoba :)

ridz to mnie kiedyś nazywali. Zajebiste pseudo :|
Odnośnik do komentarza

Uwaga, teraz historia z serii "Janusze bukmacherki" :keke:

 

Zapisałem się na tę promocję Ubera, co można się przejechać zajebistymi furami w piątek (https://newsroom.uber.com/poland/pl/2015/09/supersamochody-w-uberdrivepl/), no i trzeba było wpłacić 20 zł na betsafe. Rzuciłem hajsiwem, to mówię od razu coś sobie postawię ;) No i wczoraj Liga Mistrzów, to postawiłem, że w meczu Realu padnie powyżej 2,5, no bo małe szanse były, że będzie niżej. Jak wiadomo, było 4-0, więc zadowlony loguję się dzisiaj, a tu na koncie zero :| Ogarniam się co się stało, a tu widzę, że przypadkiem postawiłem na UNDER 2,5 zamiast OVER 2,5 :kekeke:

 

Trochę smutno :(

 

Smutno jest, kiedy znowu ma się kolejny taki dzień: wytypuj 11 zakładów, postaw na 3 z nich. 3 z tych 11 nie weszły (nie wejdą najprawdopodobniej). Reszta jak najbardziej byłaby na plus. Czuję tę miłość buka :)

Odnośnik do komentarza

kurwa, mam w starym telefonie karte micro sim, a do nowego potrzebuje nano sim :| smuteczek

Od ręki Ci wymienią w salonie, wystarczy podjechać :)

Sprawdzałem Western Union, ale raz że można tylko złotówki albo te szterlingi tanzańskie, to wyszło mi 40 zł.

Hmm, no to chyba skorzystam z PayPala, z jakiegoś powodu to jest takie popularne :-k A nawet mi mój murzyn odpisał, że umie to obsłużyć :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...