Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

wygrałem satelitę do Weekly Round 2, 9k osób grało, 108 miejsc wchodziło dalej, 2:30 godziny gry :D

najlepsze było na końcu, kiedy już miałem zbudowany stack jakieś 90k (15BB), po czym głupio sprawdziłem all-ina i zostało mi 11k(niecałe 2 BB :D). Dalej miałem farta, bo udało się odbudować szybko i turniej zakończyłem ze stackiem grubo ponad 100k :)

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem opchnąć dziś sto dolarów australijskich które parę lat poniewierały mi się w szufladzie (aż sprawdziłem czy nadal takie banknoty obowiązują a nie jakieś inne :) ) i pierwszy kantor dał by za nie 190 złotych, a drugi, ze 30 metrów za rogiem dał 250. Pewnie dało by się je opchnąć drożej, ale o te dychę nie chciało mi się latać... Jednak taka różnica (zwlaszcza że sprzedawali w tym pierwszym po ponad 260) to już jednak lichwa :-k

Odnośnik do komentarza

Witam z andorskiej ziemi. Pierwsze wrażenia - w końcu ludzka pogoda, 18 stopni i popaduje :). Druga rzecz, tu jest bezclowy raj, takich ilości rodzajów alkoholu i w takich cenach to jeszcze nie widziałem ;). A tak w ogóle Andora to jeden wielki wąwóz.

 

Nie wiedziałeś o tym? :o

Odnośnik do komentarza

 

Witam z andorskiej ziemi. Pierwsze wrażenia - w końcu ludzka pogoda, 18 stopni i popaduje :). Druga rzecz, tu jest bezclowy raj, takich ilości rodzajów alkoholu i w takich cenach to jeszcze nie widziałem ;). A tak w ogóle Andora to jeden wielki wąwóz.

 

 

Nie wiedziałeś o tym? :o

Co prawda dowiedziałem się kilka tygodni temu, jak zaplanowalem tu przyjazd, więc można powiedzieć, że nie wiedziałem, ale nie spodziewałem się, że jest aż tak fajnie ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ponoć obywatelstwo andorskie jest jednym z najtrudniejszych do uzyskania dla obcokrajowca :-k

Chyba podobnie jak w San Marino, ślub z andorką/czykiem bo tak to 20 lat mieszkania :-k

 

Doczytałem :)

Nie ma opcji przez małżeństwo. Jest 10 lat mieszkania jeśli całą edukację zaliczyłeś w Andorze (czyli raczej dla dzieci) i 20 lat jeśli nie. Trzeba też wykazać "integrację z andorskim społeczeństwem" więc pewnie płynnie rozmawiać po katalońsku. No i bezwzględnie trzeba się zrzec drugiego obywatelstwa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...