Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Markus Kotzke (Man City) najlepszym piłkarzem i asystentem MŚ. W Dream Teamie poza nim wszyscy nasi Niemcy: Hartmann w pierwszej 11, a Jankowski i Dąbrowski na ławce. Wśród rezerwowych znaleźli się Anglicy: Walton i Whelpdale. Oprócz tego para stoperów to Libardo (ex-Man City) i Etoundi (Man City).

 

Po raz kolejny Kotzke potwierdza, że jest najlepszym piłkarzem na świecie. Trzy sezony w City i ani razu (!) nie zszedł ze średnią poniżej... 8,00.

Odnośnik do komentarza

Ja już drugi sezon w Bundeslidze z Dynamem, wtedy było 10 miejsce, teraz 12 lokata po 17 kolejkach. Mam ten komfort, że nic więcej się ode mnie nie wymaga niż utrzymanie, z drugiej strony ciężko przeskoczyć pewien pułap, bo budżetem mocno odstajemy cały czas, chociaż sporo hajsu wpada co sezon za Bundesligę. No, ale jestem legendą klubu i mogę sobie co sezon zmieniać skład bez obawień :P.

Odnośnik do komentarza

ja pierdole, wjebal mi się w głowę nowy telefon, no i padło na Samsunga S6 edge :| wszystko ekstra, tylko trochę abstrakcyjna cena. muszę znaleźć powody, żeby go nie kupić :-k

No a mi dziś ten Iphone doszedł i już go nie mam :keke:. To jakiś 5c, niebieski w dodatku i strasznie mały, więc zwróciłem mamie ;). Rok się przemęczę z tym moim Szajmsungiem (S3) i sobie zmienię (niby już umowę przedłużyć mogę, ale się wstrzymam, bateria zaczęła ostatnio ogarniać).

Odnośnik do komentarza

 

ja pierdole, wjebal mi się w głowę nowy telefon, no i padło na Samsunga S6 edge :| wszystko ekstra, tylko trochę abstrakcyjna cena. muszę znaleźć powody, żeby go nie kupić :-k

No a mi dziś ten Iphone doszedł i już go nie mam :keke:. To jakiś 5c, niebieski w dodatku i strasznie mały, więc zwróciłem mamie ;). Rok się przemęczę z tym moim Szajmsungiem (S3) i sobie zmienię (niby już umowę przedłużyć mogę, ale się wstrzymam, bateria zaczęła ostatnio ogarniać).

 

Dla mnie to, że jest mały to jego największy atut...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ten Samsung S3 co mam jest mały, to 5c już za małe :P. Jak miałem przez chwilę S3 mini to dziwnie mi się np. sms-y pisało i też mamie oddałem :keke:. Teraz mnie telefon wkurwia trochę, ale ja telefony tylko w umowach biorę, szkoda mi kasy i wydawania np 1500 złotych za coś wyraźnie lepszego od tego co mam, więc się przemęczę trochę i wezmę ze swojej nowy lub z ojca, bo też ma rok do końca i ma biznesową ofertę to może coś lepszego. Nie ukrywam, że Android mnie już denerwuje trochę tym wieszaniem (ponoć norma po 2 latach) i chciałbym się przesiąść na iOS lub Lumię z tym Windowsem.


Ktoś zarywa nockę na start NFL? ;)

 

Ja za godzinę mam draft do ligi IFQ i może bym ten pierwszy mecz obejrzał :-k.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to może wziąłbym kogoś ze Steelers w tym IFQ, bo głupio tak Patriots kibicować :keke: (kojarzą mi się z Lakersami czy Realem)

taki zarcik zeby cie przekonac:

What is the difference between a bucket of shit and a New England Patriots fan?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The bucket.

he he ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...