Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

feanor, znalbys może jakąś książkę napisaną jezykiem dla laikow o historii Etiopii?

 

ogarnij kurwa historię polski najpierw a nie udawaj zainteresowanego jakimś gównem :D

 

kurwa uwielbiam te alternatywne zainteresowania.... to jest tak fajne jak grubas z brodą w koszuli w krate

Hej, a banem chcesz? :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Gacek, to jak tam było z tym Iranem?

 

W ogóle beka, że taki as intelektu nie zdaje sobie sprawy z różnicy między Persami a Arabami. Nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie w tej akurat sprawie (z powodu wymienionych wcześniej czynników), ale taka śmiała teza (NIE MAJO NIC PRZECIWKO PRAWAKI PRZYJĘCIU POLSKICH UCHODŹCÓW PRZEZ IRAN!!!) powoduje banan na ryju. Do książek won, gamoniu.

Lol, przecież to nie ma żadnego znaczenia. :rotfl:

Chodzi o przykład państwa i konkretnego społeczeństwa, które samo chciało przyjąć Polaków. Podobnym byłby Meksyk. Jaki to ma związek z Arabami-uchodźcami z dnia dzisiejszego?

Pomijając to, że jak zwykle matołku po prostu nie przeczytałeś tekstu ze zrozumieniem, piszesz o jakiejś tezie której nikt nie postawił, popisujesz się tu i ówdzie ignorancją i jeszcze przenosisz na mnie własną gamoniowatość.

Frustru frustru i życiową porażkę odbij sobie na FM, nie celuj w lepszych od siebie.

Odnośnik do komentarza

Teraz w CSie wpadłem na Melera, całkiem nieźle strzela jak na pierwszy dzień :) Wbiłem 3 stopień i zagrałem swój 1 mecz turniejowy, w ekipie składającej się z ludzi w gold nova II i gold nova III 2 miejsce i 17 fragów :O Co prawda mecz przegrany 16:10, ale mimo wszystko fajnie :)

Odnośnik do komentarza

 

Gacek, to jak tam było z tym Iranem?

 

W ogóle beka, że taki as intelektu nie zdaje sobie sprawy z różnicy między Persami a Arabami. Nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie w tej akurat sprawie (z powodu wymienionych wcześniej czynników), ale taka śmiała teza (NIE MAJO NIC PRZECIWKO PRAWAKI PRZYJĘCIU POLSKICH UCHODŹCÓW PRZEZ IRAN!!!) powoduje banan na ryju. Do książek won, gamoniu.

Lol, przecież to nie ma żadnego znaczenia. :rotfl:

Chodzi o przykład państwa i konkretnego społeczeństwa, które samo chciało przyjąć Polaków. Podobnym byłby Meksyk. Jaki to ma związek z Arabami-uchodźcami z dnia dzisiejszego?

Pomijając to, że jak zwykle matołku po prostu nie przeczytałeś tekstu ze zrozumieniem, piszesz o jakiejś tezie której nikt nie postawił, popisujesz się tu i ówdzie ignorancją i jeszcze przenosisz na mnie własną gamoniowatość.

Frustru frustru i życiową porażkę odbij sobie na FM, nie celuj w lepszych od siebie.

 

Ty naprawdę jesteś jakiś ciężko pojebany i żółć zalewa ci "mózg" :crazy: Jeżeli ja jestem ignorantem, to o czym świadczy to że użyłeś najgorszego z możliwych przykładów, ty pało niedojebana? :D Teraz to się możesz wykręcać Meksykiem albo nawet Portugalią, nic to nie da, za późno na odratowanie się. Prut, prut. Na następny raz polecam weryfikować źródła z GW albo natemat :)

 

Ostatnie zdanie to już w ogóle creme de la creme. Jakbyś miał taką możliwość to chyba przyjąłbyś od siebie razem z kulami. STrasznie musisz być zakompleksiony - pewnie co drugi dzień naciągasz skórę na chuju przy mierzeniu linijką.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o przykład państwa i konkretnego społeczeństwa, które samo chciało przyjąć Polaków.

Posłuchaj Gacku zatem. Iran nie miał nic do gadania. O tym, że Polacy trafili do Iranu zadecydowano podczas negocjacji pomiędzy Wielką Brytanią, a ZSRR. Brytyjczycy chcieli mieć polskich żołnierzy u siebie. Między innymi po to, żeby ci przykręcili nieco śrubę grupie miejscowych, która w ówczesnym zaczęła się wierzgać. Anders stwierdził, że on armię do Iranu poprowadzi, ale pod warunkiem, że z nimi pójdą bliscy żołnierzy. I te rodziny, to są właśnie ci rzekomo dobrowolnie przygarnięci przez Iran.

Odnośnik do komentarza

 

feanor, znalbys może jakąś książkę napisaną jezykiem dla laikow o historii Etiopii?

ogarnij kurwa historię polski najpierw a nie udawaj zainteresowanego jakimś gównem :D

 

kurwa uwielbiam te alternatywne zainteresowania.... to jest tak fajne jak grubas z brodą w koszuli w krate

 

kurna jestem olimpyjczykiem z historii w klasie gimnazjalnej, przypuszczam, że historię Polski znam lepiej niż 90% ludzi na forum (poza historykami z zawodu), zwłaszcza tą z okresu I RP. Późniejsze okresy są dla mnie jakieś takie dziwne, bezduszne.

Odnośnik do komentarza

Nie mam warunków. Mieszkam w kawalerce. Gdybym miał duży dom, to na pewno. W zamian za pracę. Chętnych by nie brakowało.

 

Co więcej, BARDZO wiele prywatnych osób zadeklarowało takową pomoc. Tylko że ten jebany skurwiały faszysta orbanek nie pozwala uchodźcom tam dotrzeć, bo na podniecaniu nienawiści zbija kapitał polityczny, a pożyteczni idioci w całej Europie powielają jego propagandowe filmiki.

 

Żaden uchodźca nie chce siedzieć na Węgrzech. Niemcy i Austria wysyłają własny transport, a ten skurwiały chuj trzyma ich w obozach jak Hitler Żydów.

 

Mam nadzieję, że ktoś odstrzeli łeb Orbanowi, bo inaczej będzie jak w Niemczech kilkadziesiąt lat temu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...