Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepis na perfekcyjnego forumowicza:

 

- zawziętość w dyskusjach lada/szu,

- elokwencja Vamiego,

- pewność siebie Keitha,

- śmieszkowanie Hawka,

- umysł Jaha,

- argumentacja FYM-a,

- interpunkcja i składnia beeresa.

 

Ktoś prędzej by się zabił, zanim by wygrał dyskusję z takim tworem.

:(

Odnośnik do komentarza

Vami:Usually this person consists of failure and tries too hard to fit in. Że niby ja? :P Poza tym, ciężko nazwać mnie świeżakiem.

 

Smęciu :( Musisz postarać się być bardziej kontrowersyjny. I więcej wulgaryzmów, wszędzie, kiedy tylko możesz.

Odnośnik do komentarza

Vami:Usually this person consists of failure and tries too hard to fit in. Że niby ja? :P Poza tym, ciężko nazwać mnie świeżakiem.

 

Smęciu :( Musisz postarać się być bardziej kontrowersyjny. I więcej wulgaryzmów, wszędzie, kiedy tylko możesz.

kutfa, nie wystarczy się najebać :() ?

Odnośnik do komentarza

Hm a tak btw to co masz do mojej elokwencji bo wyczuwam beke?

Z newfagiem chodzilo mi o to ze nie pamiętasz legend starego forum

 

1. Wręcz przeciwnie. Uważam, że ciężko rozgrywać z Tobą dyskusję, bo jesteś bardzo wygadany (momentami wyszczekany ;)), posiadasz spory zasób słów oraz masz zdolność/łatwość do powiązywania zagadnień z innymi dziedzinami.

2. Ok.

 

Vami:Usually this person consists of failure and tries too hard to fit in. Że niby ja? :P Poza tym, ciężko nazwać mnie świeżakiem.

 

Smęciu :( Musisz postarać się być bardziej kontrowersyjny. I więcej wulgaryzmów, wszędzie, kiedy tylko możesz.

kutfa, nie wystarczy się najebać :() ?

 

 

Wtedy to 3/4 Maryni by się łapało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...