Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten draft się wlecze omg :roll:

 

Proponuję zrobić jeszcze tę rundę do końca i resztę wylosować, albo wolny rynek jak w trakcie sezonu, bo ja też nie wyrobię.

 

To cierpienie uszlachetnia

 

Pod warunkiem, że jest się postacią u Mickiewicza lub Słowackiego ;)

 

 

Albo jak się szuka taniej wymówki, żeby nie iść do dentysty

Odnośnik do komentarza

Generalnie może być do końca, ale nie wiem, osoby które ze sobą "graniczą" wymienią się numerami telefonu i będą się informować, że pora na pick :) Tak jak wczoraj mnie kulturalnie Kamtek poinformował i wybrałem w miarę szybko ziomeczka. A tak to logowac się co godzinę czy dwie jest niewygodne trochę.

Odnośnik do komentarza

Wchodzisz w czwartek na Fantasy i patrzysz czy ci nikogo nie połamało (lub nie zwinęli za narkotyki albo przemoc domową), zmieniasz grajków na tych z najwyższą prognozą i masz spokój na tydzień.

 

Dwa tygodnie draftu, gdzie trzeba co godzinę zaglądać, czy przypadkiem nie blokujesz kolejki to przy tym spora niedogodność.

Odnośnik do komentarza

Hawkeye obrazkiem mi przypomniał, żeby sprawdzić status premiery "Straight Outta Compton"... i jest już oficjalnie zapowiedziach na Heliosie :jupi: Na premierę jednak nie ma co się pchać, bo tego samego dnia nasi grają z Niemcami.


Przypominam, że MMz Old Goats mają na koncie jedno mistrzostwo ligi. A jak tam koledze poszło?

 

To jeszcze mi przypomnij ile było wtedy drużyn :P

 

Zeszły sezon był zacny w wykonaniu Demons. Porażka w półfinale w niewyobrażalnie pechowych okolicznościach ;)

Odnośnik do komentarza

A co ja mam powiedzieć? 12-2 w regular, gdzie jedna porażka przez własną głupotę (chwaliłem się wygraną przed MNF i Szczurek mnie wykarolkował) i w półfinale postawiłem nie na tego QB :|


Bedzie wasza kolej to nie boj zaby, ktos da znac :P

 

Chyba, że wybierasz po Johnissie <badam-bszszsz>

Odnośnik do komentarza

11953184_768106573315658_806674452906205

JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY CENZOPAPISTA NAJBARDZIEJ CHAMSKA CENZOPAPA NA SWIECIE, OO JAKI DOBRY CENZO, PODKREŚLAM CENZO OBRAZEK. ALBO "OO POLURKUJE SOBIE W INTERNECIE, ALE NIE JAKIEŚ 9GAGI, MUSI BYĆ SZKALOWANIE, JESTEM LEPSZY BO MAM MILION OBRAZKÓW Z PAPAJEM A WY CO NADAL KULTURA I SZANOWANIE OJCA ŚWIĘTEGO ? JA NAPIERDALAM CENZOPAPY, W CHUJ NIEŚMIESZNE ALE NAPIERDALAM, MIÓD DLA MOICH OCZU, GDYBY BYŁO CIUT BARDZIEJ SPIERDOLONE TO WYJEBAŁBYM PROBOSZCZA WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE PAPAJ KATOLE I GMD. ROZUMIEM TROCHE SKRYTYKOWAĆ , ALE OBRAŻAĆ WIELKIEGO POLAKA DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI OGLADANIA BULU DOOPY POLACZKEN? MĘCZYSZ SIĘ, POCISZ I NAPIEPRZAJĄ CIĘ PALCE. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIEŚ TAM KATOLICKIE DYSKUSJE CZY EVENTY. CO TAM MATI POTROLLUJEMY COŚ, U MNIE PAPAJ GWALCACY MALE DZIECI PRZEWODEM POD WYSOKIM NAPIĘCIEM, HEHE COŚ MAŁO CENZO, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE ŚMIAĆ SIĘ Z TAKIEGO SUCHEGO xD CO TAM CHCESZ POŚMIESZKOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ GOTOWY SZABLON PAPAJA BO NA ORYGINALNYCH SIE PRZECIEŻ NIE ROBI XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE ZRESETOWAĆ ŁĄCZE TORA, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE NAPIERDALANIE W KLAWIATURE I WALENIE KONIA DO WYKOPU.

Odnośnik do komentarza

 

Arsenal przegrał u siebie z ekipą, która przegrała u siebie z Bournemouth i Ty liczysz, że spuszczą LFC srogi wpierdol? :>

 

Arsenal się musi przebudzić, a dzisiaj idealna okazja. Liverpool gówno pokazał w tych swoich dwóch pierwszych meczach. Myślę, że dostaną w łeb.
Liverbird nadal czerwony, nawet po defekacji ;p
Odnośnik do komentarza

Są tu jacyś userzy Windowsa 10? Bo z tego co sobie czytam w temacie na btgigs (prywatny tracker torrentów) to trochę przejebana maszynka do szpiegowania to jest, samo btgigs będzie permbanowało każdego, kto będzie logował się na ich stronę z Windowsa 10 :-k.

nie polecam W10, Wiesław Wszywka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...