Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to, że gdybym nie oprotestował dla jaj zmiany układu drugiej rundy PO i zagralibyśmy w parach Michu vs. Meler i FYM vs. moi, to bylibyśmy z Michem obaj w finale. Wybacz, przyjacielu - mój błąd :przytul:

 

Swoją drogą, Michu by mnie rozwalił bez większego kłopotu, gdyby trafniej wybierał graczy - na ławce zostali bowiem nie tylko wspomniany Kaepernick, ale również Jason Witten i Lamar Miller. W sumie "stracił" na tym ponad 40 punktów, bo każdy z nich lekko "oszalał" punktowo. Byłbym wówczas bez szans. Harvesters natomiast znów mogli liczyć na duet Romo - Beckham Jr. (pierwszy pozyskany od Micha, drugiego złapałem na FA w połowie października i jest to bez wątpienia "steal of the year"). Ponownie przeciwko Kapibarom mecz na poziomie ponad 20 punktów zaliczył też Antonio Gates. Reszta dorzuciła symboliczne punkty, ale w sumie uzbierało się tego 100 "oczek" i jeśli nie dojdzie do jakiegoś wielkiego meczu CB Bengals, Adama Jonesa, powinno być OK. Gracz Cincinnati punktuje regularnie, ale nigdy jeszcze nie "oszalał" i nie przekroczył 10-punktowej zdobyczy. Drugi rok z rzędu byłbym więc w finale. Ale nie uprzedzajmy faktów... ;)

Odnośnik do komentarza

Kamt, pretensje do siebie mam tylko za Kaepernicka, choć on grał tragicznie od jakiś 2 miesięcy. Też trudno żebym przewidział, że będzie miał 151 jardów rushem.

Olsen przez cały sezon grał lepiej od Wittena i miał więcej okazji do punktowania niż TE Cowboys. No a mając w składzie Lyncha i Forte sądzę, że 99% graczy Fantasy zostawiłoby Millera na ławce (a póki co, trzech RB nie może grać :))

Trade Romo - Edelman wtedy wydawał mi się słuszny. Brakowało mi w tamtym okresie tylko solidnego WR, a Romo wejście w sezon miał nienajlepsze, a Kaep był co najmniej solidny.

 

 

No a dziura regulaminowa to ewidentny spisek, żeby forować niektóre zespoły powiązane z dywizją komisarza ;) ;)

No ale też nie można robić zmian za pięć dwunasta, dlatego dobrze, że zostało po staremu.

Odnośnik do komentarza

Jones nie oszalał zupełnie, ale trochę i tak go poniosło z tymi 11 punktami ;) Swoją drogą, u mnie H. Smith za 5 TT i 1 INT zdobył 6 punktów, natomiast u Micha Jones za 4 TT i 1 INT aż 11 "oczek" - aż taka różnica ze względu na nominalne pozycje obu graczy (S vs. CB)?

 

Drugi z rzędu udział w finale stał się faktem. I znów wychodzi na to, że nie trzeba być znawcą futbolu, żeby przy odrobinie szczęścia zajść naprawdę daleko w fantasy :)

Odnośnik do komentarza

Seriously?

 

SERIOUSLY??????

 

Kto zalicza przechwyt i TD na samym początku meczu? Oczywiście Talib (którego w składzie ma Meler).

Kto nie złapał piłki, co skończyło się przechwytem Taliba i przy okazji zaliczył kontuzję ramienia, która prowadzi do występu na zero? Oczywiście Green (którego w składzie mam ja).

Kto zalicza 85yds rushing TD? Oczywiście Hill (którego w składzie ma Meler).

Kto zalicza dwa TD? Oczywiście Sanders (którego w składzie mam ja... NA ŁAWCE :x).

 

Wiedziałem, kurwa wiedziałem, że się spierdoli. Od pierwszego oddechu po przebudzeniu czułem, że coś się dziś spierdoli.

 

Jeśli bolało, kiedy Wilson w 5 tygodniu odrobił 34 punkty w meczu zamykającym rundę czym Ernie doprowadził do remisu, to ten cyrk jest niczym zestaw drzazg w fiucie...

Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze rozumiem, że uważasz moje rozgoryczenie związane z okolicznościami porażki za nie na miejscu?

Nigdy nie traktowałem fantasy jak czegoś więcej niż przyjemnej zabawy. Bawię się też w fantasy NHL. Z różnym skutkiem. Ale wciąż tylko BAWIĘ. Ty natomiast niezdrowo to przeżywasz ;)

Odnośnik do komentarza

Przepraszać za to, że zabawę również potrafię traktować poważnie raczej nie będę, bo miałoby to tyle sensu co przepraszanie za to, że szyszki z drzew spadają. Jakbym poświęcał Fantasy i NFL 5 minut w tygodniu, to może miałbym wyjebane. Nie mam, bo jakbym miał, to wtedy głowy bym sobie tą zabawą w ogóle nie zawracał. Dlatego pozwól, że będę reagował w sposób, którego nie uważam za niezdrowy, a dupy (jak i jej bólu) pilnuj swojej :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...