Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprawdziłem swoje szanse na Playoffy. Warunki mam takie:

 

Amateurs muszą przegrać z Capybaras, Spełnione

Bumgarners muszą wygrać ze Scrolls, Spełnione

Gnagare muszą przegrać z Demons, Spełnione

Old Goats muszą przegrać (albo wygrać małą liczbą punktów) z Bears Spełnione

i Festung muszą przegrać z Inquistors. Spełnione

 

Wygrać z Harvesters, Niespełnione... :D

 

Bez komentarza ;)

 

Jednak całego sezonu na duecie z Packers przejechać nie można. Rodgers + Nelson znowu zrobili blisko 60 punktów, ale nic to nie dało, bo reszta zawaliła ;) (RB Morris 1pkt, WR Gordon 1 pkt, WR Hopkins 4 pkt).

 

Gratuluję tym, co awansowali do lepszych playoffów! :)

Odnośnik do komentarza

Jako, że trade deadline się zbliża, a sezon się skończył oddam chętnym każdego prócz Wilsona.

To był mój błąd, że ustawiłem tak późny trade deadline. Tym razem spojrzę przychylnym okiem, bo Moncrief ma pozytywne opinie raczej, a Sanders ostatnio w dołku... Ale przypomnę (lub poinformuję nowych), że na początku wszystkie trade'y podlegały akceptacji LM (mojej). Wyłączyłem tę opcję tylko po to, by przyspieszyć proces, a do tej pory nikt nie nadużywał tego systemu.

Jeżeli zobaczę dużą dysproporcję (umyślną) w wymianie to cofnę wymianę, a jeżeli będzie więcej kombinowania to umieszczę zawodników z wymiany na waivers.

Odnośnik do komentarza

Spoko, chciałem tylko przypomnieć, że czuwam. ;)

 

A poza tym info do drużyn grających w play-offach: po doświadczeniach z poprzedniego sezonu teraz będzie jeden mecz o 5. miejsce; przedostatniej kolejce. Myślę, że wiem już jak to ustawić. ;]

 

Tabelki do play-off są tutaj jakby ktoś nie mógł znaleźć (ja np. nie mogłem ;)): http://games.espn.go.com/ffl/h2hplayoffs?leagueId=58995

Odnośnik do komentarza

Franczyza Inquisitors zakończyła drugi sezon regularny w swojej historii. Zawodnicy z Ostródy osiągnęli w tym roku gorszy bilans, w tamtym mieli tylko trzy porażki, w tym aż pięć; Fatalnie w tym roku graliśmy u siebie, gdzie wygraliśmy tylko 3 z 7 spotkań, za to na wyjazdach byliśmy postrachem i tylko raz wracaliśmy do domu na tarczy. Drużyna zdobyła co prawda tylko 2,5 punktu mniej niż w tamtym sezonie, ale za to aż o 80,5 więcej straciła, co było głównym powodem słabszego bilansu. Mamy nadzieję na lepszy wynik niż zeszłoroczny, kiedy to zajęliśmy czwarte miejsce.

 

Do boju Inquisitors! :winner:

Odnośnik do komentarza

Jeśli miałbym się pokusić o małe podsumowanie regular season to mogę się tylko cieszyć, bo nie spodziewałem się, że uda się wysmażyć bilans 12-2, choć akurat niektóre wygrane były przy odrobinie ;) szczęścia. Całość się opierała na trio Brown - Forte - Lynch, wspierana w odpowiednich momentach przez Olsena, pojedyncze wyskoki Hawkinsa i Cooksa, a ostatnio Crosby'ego i nawet Edelmana. W sumie gdybym miał QB z top10 to pewnie mógłbym mieć średnią z 5 punktów wyższą, ale i tak 92 punktów/mecz i to więcej niż mogłem się spodziewać przed sezonem. 1293 punkty to najwięcej w lidze, także #1 zasłużony :D Teraz jednak zaczyna się prawdziwy sezon, a w playoffs do tej pory #1 nie szło ;) Tydzień na rozkminkę składu - szczególnie na pozycji QB, gdzie dokooptowałem jeszcze Manziela. No nic, cieszę się na tę pauzę i pierwszy weekend od 3 miesięcy na spokojnie :)

Odnośnik do komentarza

No, gratulacje dywizyjni koledzy. Zachód ma 3 z 4 drużyn w półfinale. West potęgą jest i basta ;)

Na mecz o finał będę musiał zorganizować loterię o tytuł QB, który poprowadzi Kapibary. Mam w składzie trzech i wczoraj w sumie zdobyli 11 punktów :|

Reszta zapunktowała przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...