Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

No moim zdaniem jest to mniej kontrowersyjne, bo nie miesza się do tego zawodników z poprzedniego sezonu, o których myślałem, że nie należą do drużyny, poza keeperami.

 

No ja wiem? No jak ktoś miał beznadziejny zespół i chce zostawić jednego gagatka, to inwestując pick w drafcie może dostać zajebistego RB, który jest bodaj na 5 miejscu w projectach na następny sezon.

Ale faktycznie jest pytanie czy zawodnik należy do zespołu do czasu draftu czy tylko keeperzy.

Odnośnik do komentarza

No to nie wiem, ja do keepera dodam swój pick w odległej rundzie, żeby liczba pickow się zgadzała.


Nie zebym cie chcial udupic me_who :) nie miej mi za zle

 

Nie no spoko :) Dobrze widzieć inne zdanie, bo mi w głowie wydawało się, że win-win. Ktoś dostanie Lyncha zanim mu kto inny go podbierze, a ja będę miał z niego jakikolwiek zysk. Ale nie przemyślałem kilku rzeczy, szczególnie tej o której napisał krzysfiol.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli już to handlowalibyśmy pickami z draftu, a nie z keeperów. Te są nie do ruszenia. Poza tym jeżeli ktoś ma jednego keepera i wymieni swój pick z draftu na innego zawodnika to wtedy z automatu traci wybór drugiego keepera, bo zachowuje dwóch zawodników: tego, którego miał wcześniej oraz tego, którego pozyskał w tradzie.

 

W teorii wygląda to tak, że me_who ma 3 dobrych zawodników, a krzysfiol 1. me_who oddaje krzysfiolowi zawodnika, wtedy obaj mają 2 keeperów. W zamian me_who dostaje od krzysfiola pick w 1. rundzie draftu właściwego (czyli 3. ogólnie), a krzysfiol dostaje pick np. w rundzie 5. (bo skład ma ograniczoną liczbę zawodników i wszystko się musi zgadzać, me_who i tak w jednej rundzie by nie mógł nikogo wziąć)

 

 

 

Ale tak jak pisałem w PMce - uważam, że za późno na takie akcje i zrobi się za duże zamieszanie. Pomyślimy nad tym od przyszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Niestety, właśnie trochę pokombinowałem i przy offline draft wszystkie zmiany trzeba wprowadzić hurtem. :(

 

EDIT: Jednak się udało! Chociaż to dla mnie trochę upierdliwe, bo nie mogę filtrować zawodników w żaden sposób tylko są wrzuceni wszyscy do jednego wora w kolejności alfabetycznej.

Mam nadzieję, że docenicie. ;)

 

I niech ktoś Johnissa pogoni, żeby się nie ociągał. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...